Jak zintegrować pracowników

Wiele firm decyduje się na organizowanie co jakiś czas dla swoich pracowników imprez incentive.
Pod tym pojęciem skrywa się nic innego jak różnego rodzaju wyjazdy integracyjne. Zazwyczaj właściciele przedsiębiorstw zlecają zorganizowanie tego typu wydarzeń działom zarządzania zasobami ludzkimi, a czasami decydują się na oddelegowanie tego zadania firmie zewnętrznej. Powstało wiele takich firm, które specjalizują się w kompleksowym przygotowywaniu takich imprez.

Jeśli rozchodzi się o eventy firmowe to zwykle firma ta przedstawia parę możliwości różniących się pod względem miejsca i zapewnianych atrakcji. Często proponowany jest choćby wyjazd w góry połączony z podstawowym kursem wspinaczki, lub handel bydłem atrakcjami w postaci zjazdów po linie, zwiedzania jaskiń, albo nartami, gdy chce by zorganizować tego rodzaju wypad zimą. Może to być także na przykład kurs pływania na windsurfingu nad morzem, spływ kajakowy, paintball, różnego typu gry terenowe… Możliwości jest naprawdę mnóstwo i wszystko zależy jedynie od naszej decyzji i przeznaczonego na taką imprezę budżetu.

integracja w firmie
Zainspirowane przez: teamworking.com
Różnego typu wyjazdy motywacyjne organizuje się też jako nagrodę dla pracowników za osiągnięte wyniki. Stanowią świetny sposób podziękowania za wkład pracy i poświęcenie. Zwłaszcza, jeżeli zapowiem, że to właśnie jest cel konkretnego wyjazdu. Bardzo istotne jest jednak, aby taki wyjazd był świetnie zorganizowany. Nie może być tak, że będą różne problemy z hotelem, posiłkami czy atrakcjami. Bądźmy świadomi organizacja imprez integracyjnych jest niezwykle ważna. Dlatego też właściwie wybierzmy firmę, której chcemy zlecić przygotowanie wyjazdu. Różnego rodzaju oferty najłatwiej wyszukać w Internecie wyszukując choćby hasło „imprezy firmowe Wrocław”.

Można takim sposobem zapoznać się z ofertami kilkunastu różnych firm, dowiedzieć się czy gwarantują przygotowanie na takim poziomie, na jakim nam zależy. Jeżeli znajdziemy świetną firmę, która zorganizuje wszystko tak jak chcemy, nie wahajmy się korzystać z jej usług kolejny raz. Dobrze jest mieć solidnego partnera, któremu możemy zlecać różnego rodzaju zadania, takie jak na przykład obsługa podróży służbowych. Zyskamy wówczas pewność, że wszystko jest sprawdzone i nad przygotowaniem panują specjaliści.

Następne teksty

Przeprowadzenie inwentaryzacji nie tylko jako obowiązek ustawowy

archiwum z dokumentami
Twórca artykułu: Gunnar Bothner-By
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W ostatnim dniu roku obrotowego właściciel firmy jest zmuszony do przeprowadzenia inwentaryzacji składników aktywów i pasywów. Wynika to z obowiązku określonego ustawą o

rzetelnej i jasno przedstawianej sytuacji finansowej jednostki oraz jej wyniku finansowym.


Po więcej informacji zapraszamy na .
Zainspirowane przez: bestevent.net.pl
Twórca artykułu: S.S.
2023/05/15, 07:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.