W jakim miejscu należy umieścić reklamę produktu lub usługi?

Tworząc produkt lub usługę warto pamiętać także o tym aby przygotować sporą sumę pieniędzy na działania które są związane z marketingiem. Reklama w obecnych czasach jest niewątpliwie podstawą. Jest spora liczba środków przekazu treści marketingowej, chociażby ulotki, prasa, telewizja, internet, reklama outdoorowa. Należałoby wziąć pod uwagę szczególnie tą ostatnią. Albowiem tego typu reklama która zostanie umieszczona na różnego rodzaju billboardach czy też ekranach LED, dobrze zapada w pamięć osób które na nie spojrzą.

W ostatnim czasie, a właściwie w ostatniej dekadzie zauważalny jest ogromny przyrost liczby nośników reklamowych. Mamy możliwość je spotkać w większych miastach miejskich na przykład takich jak Kraków, Wrocław, Warszawa, lecz nawet w mniejszych miejscowościach
ogromna reklama
Twórca artykułu: Iain Patterson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
widzimy jak małe czy też duże firmy lokują swoje produkty na wielkoformatowych billboardach reklamowych. Jasną sprawą jest że w 2015 roku pojawia się ustawa krajobrazowa, która ma zadanie ograniczyć liczbę pojawiających się billboardów w polskiej przestrzeni, lecz dobrze zaprojektowana, umieszczona w miejscu w którym nie będzie kolidować w żaden sposób z otoczeniem jest wciąż dozwolona, co znaczy że treść jaką przekazuje takowa reklama może dotrzeć do szerszego grona konsumentów. Dobrym przykładem jest chociażby ekran LED Nowy Tomyśl Kolejowa, lub też ekran LED Oświęcim Rondo Płonki, wspomniane ekrany LED są dużo bardziej praktyczne aniżeli klasyczne billboardy, z tego względu że nie wymagają one zrywania starej i naklejania nowej reklamy. Aby je zobaczyć możemy posłużyć się z wyszukiwarki, wystarczy wyszukać frazę: "ekran LED Nowy Tomyśl Kolejowa" czy też chociażby "ekran LED Oświęcim Rondo Płonki" pożyczka (zobacz https://smartvest.pl/) tu: . na pewno ktoś kto ma firmę oraz produkt w ten sposób natrafi na właściciela ekranów i będzie mógł z nim nawiązać kontakt co do włączenia nowej reklamy. Jak łatwo zaobserwować wielkoformatowe nośniki reklamowe lokalizowane się coraz częściej nie tylko w wielkich ośrodkach miejskich, lecz również tych mniejszych w szczególności w miejscach wzmożonego ruchu pojazdów chociażby przy rondach lub (zobacz secretclient.com) skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną.


Następne teksty

Reklama – dlaczego bez niej żadna firma nie może funkcjonować oraz w jaki sposób należy wybierać kanały promocyjne?

biznesmeni
Twórca artykułu: businessforward
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Współczesna gospodarka w Polsce stwarza doskonałe warunki do istnienia naprawdę niebezpiecznej konkurencji w zasadzie w każdym sektorze. Nie można się z tego powodu dziwić, że dzisiaj coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie własnej firmy.

Pragnąc zareklamować swój produkt lub też usługę trzeba korzystać z pomocy profesjonalistów, chociażby agencji reklamowej bądź właśnie zwrócić się do właściciela billboardów lub ekranów LED, albowiem w taki sposób przedstawiona reklama ma szansę dotrzeć do bardzo dużego grona konsumentów, oraz na pewno jest mniej kosztowna niż minutowy spot reklamowy emitowany w telewizji w porze największej oglądalności.
2018/06/22, 10:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.