Efektywna reklama zewnętrzna, czyli w jaki sposób najszybciejdotrzeć do klientów

Poszukując najskuteczniejszej postaci promocji, przedsiębiorcy testują różne metody. Jedną z najpowszechniejszych jest promocja outdoorowa.

Promocja typu outdoor, czyli zewnętrzna albo - na tej stronie - uliczna, nie chce narzucać się przyszłemu konsumentowi. Dyskretnie oczekuje na specjalnych nośnikach, aż sam ją dostrzeże. Agencje kreatywne proponują szeroki wachlarz reklamy typu outdoor – od tabliczek reklamowych, poprzez billboardy, małe citylighty aż po nośniki zamocowane przy kioskach lub przystankach. Szczególnie często wykorzystywane są billboardy - duże plakaty reklamujące, mocowane na elewacjach budynków albo specjalnych słupkach.

W pierwszej kolejności, powinniśmy wybrać agencję reklamową, która będzie odpowiadać za rozmieszczenie naszych billboardów. Po wprowadzeniu w wyszukiwarce fraz „billboard Kraków” albo „billboardy Warszawa”, otrzymamy wykaz firm świadczących tego typu usługi. Powinniśmy rozważnie zaznajomić się z ich ofertą. Firmy na swoich stronach w sieci najczęściej umieszczają szczegółowy wykaz cen oraz galerię zdjęć ze zrealizowanymi projektami. Zwróćmy uwagę na ich precyzję, klasę oraz przede wszystkim lokalizację. Hasła „billboard Kraków” oraz „billboardy Warszawa” mogą nas także odesłać do for internetowych. Ich użytkownicy radzą, jakie przedsiębiorstwa świadczą najbardziej profesjonalne usługi, a których lepiej unikać.

Następne teksty

Wykorzystywanie druku do potrzeb reklamy

Druk ulotek
Twórca artykułu: David J
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wykonywanie różnorodnych wydruków od pewnego czasu jest zwykłym elementem codzienności człowieka. Innowacyjne przyrządy przydają się chociażby do uzyskiwania drukowanych dokumentów, lecz współcześnie znaleziono dla nich jeszcze sporo innego rodzaju profesjonalnych zastosowań.Ilość tych sposobów wykorzystania wzrasta również wraz z rozwojem przyrządów służących do drukowania, a rozwój ten widać bardzo wyraźnie.


reklama na ulicy
Twórca artykułu: Daniel Oines
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Kiedy już wybierzemy przedsiębiorstwo, z którym chcemy współpracować, zapoznajmy się dokładnie z jego wytycznymi co do projektu. Następnie, z pomocą agencji kreatywnej albo grafika, przygotujmy projekt treści, która znajdzie się na billboardzie.

Jeśli interesuje Cię przedstawiany artykuł, to bardzo dobrze, ponieważ ten opublikowany poniżej (https://theomarvee.com/content/9-o-firmie) też posiada równie istotne informacje - nie zwlekaj, tylko sprawdź go.

Po zatwierdzeniu go przez wykonawcę, pozostaje nam jedynie czekać aż nasze reklamy zaczną pojawiać się na elewacjach budynków lub słupach.

Dlaczego powinniśmy wybrać reklamę zewnętrzną? Nawet nie jesteśmy świadomi, jaką siłę rażenia posiada przekaz podprogowy. Oczekując na zmianę świateł, na tramwaj, czy nudząc się w korku, odruchowo rozglądamy się po przestrzeni. Wtedy właśnie, skutecznie docierają do nas przekazy z reklam zewnętrznej. Jak wskazują badania, znacznie efektywniej, niż te z broszur rozdawanych na ulicach. Z tego powodu warto zdecydować się na .
2019/09/23, 10:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.