Posadzkarz - czym się zajmuje oraz jak konkretnie wyglądają jego średnio zarabiane pieniądze?

Słysząc słowo "posadzkarz" sporej większości z nas, którzy w ogóle nie znają się na tego rodzaju rzeczach - przychodzi na myśl ktoś, która najzwyczajniej układa posadzki.


Tymczasem zajęcie posadzkarza wcale nie jest do tego zadania ograniczone - a nawet więcej, ów zawód jest dosyć szeroki, choć skupiony właśnie na wszelakiego typu posadzkach. Jaki konkretnie bywa zakres obowiązków posadzkarza? Jakie wymagania należy przejść aby móc nim w ogóle być? I co najważniejsze: Jak dużo taka osoba może zarobić?


Następne teksty

Elektroniczne papiery to dobre wyjście do każdej firmy!

ekonomia
Zainspirowane przez: sxc.hu
Informatyzacja opanowała już praktycznie cały świat, a właściwie wszystkie kraje, w jakich dostęp do laptopa i internetu ma w zasadzie każdy. Taka sama sytuacja ma miejsce w naszym kraju, gdyż nie jesteśmy państwem zacofanym, a wręcz na odwrót.


zatem warto byłoby się dowiedzieć które są ultranowoczesne rozwiązania z którymi dobrze byłoby się zaznajomić.


pracownicy w biurze
Twórca artykułu: Michael Coghlan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Nasz poruszany dzisiaj temat, a więc zawód posadzkarza, to zajęcie, w którym to jest wymagane kilka istotnych elementów, takich jak choćby: absolutne minimum podstawowe wykształcenie (jeśli chodzi o ludzi z roczników do 1985 roku) albo gimnazjalne, kiedy chodzi o rocznik 1986. Jak się okazuje, wcale nie trzeba przechodzić jakiegoś "super kursu" jeśli pragnie się wykonywać ten konkretny zawód w swojej własnej firmie - wystarczy ukończyć kurs przyuczający lub tak zwany "kwalifikujący", w zawodzie ogólnobudowlanym. Pomijając te drogi możemy też ukończyć zawodówkę o profilu "technologia robót wykończeniowych w budownictwie". Czym jednak powinien charakteryzować się dobry posadzkarz? Przede wszystkim dobrym zdrowiem, a także dużą sprawnością fizyczną, albowiem to konkretne zajęcie jest dosyć wymagające na tym konkretnym polu.


Posadzkarz zajmuje się w szczególności: przygotowywaniem wszelakich materiałów pomocniczych (kleje, kity itp.), wykonywaniem posadzek z wszelakiego rodzaju materiałów (oraz co ważne ich renowacją), wykonywaniem różnych izolacji typu akustycznego i typu termicznego i wiele innych.

Nie zwlekaj! Jeśli intryguje Cię kompleksowa treść (http://www.demostenes.com.pl/jezyki/angielski/), to czym prędzej musisz kliknąć w ten link. Pod nim znajdziesz wiele precyzyjnych szczegółów z nią połączonych.

Średnie zarabiane pieniądze posadzkarza to przedział pomiędzy od 1800 do 3000 złotych miesięcznie.
2020/09/06, 08:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.