Posadzkarz - czym się zajmuje oraz jak konkretnie wyglądają jego średnio zarabiane pieniądze?

Słysząc słowo "posadzkarz" sporej większości z nas, którzy w ogóle nie znają się na tego rodzaju rzeczach - przychodzi na myśl ktoś, która najzwyczajniej układa posadzki.
Tymczasem zajęcie posadzkarza wcale nie jest do tego zadania ograniczone - a nawet więcej, ów zawód jest dosyć szeroki, choć skupiony właśnie na wszelakiego typu posadzkach. Jaki konkretnie bywa zakres obowiązków posadzkarza? Jakie wymagania należy przejść aby móc nim w ogóle być? I co najważniejsze: Jak dużo taka osoba może zarobić?


pracownicy w biurze
Twórca artykułu: Michael Coghlan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Nasz poruszany dzisiaj temat, a więc zawód posadzkarza, to zajęcie, w którym to jest wymagane kilka istotnych elementów, takich jak choćby: absolutne minimum podstawowe wykształcenie (jeśli chodzi o ludzi z roczników do 1985 roku) albo gimnazjalne, kiedy chodzi o rocznik 1986.

Zostawiam tu mój link (http://www.contra-odszkodowania.pl/zwrot-oplaty-likwidacyjnej-z-poliskolokaty/) do kolejnej strony. Myślę, że zechcesz przejrzeć ostatnie wpisy, jeżeli zaciekawiły Cię te zamieszczone na tej stronie.

Jak się
okazuje, wcale nie trzeba przechodzić jakiegoś "super kursu" jeśli pragnie się wykonywać ten konkretny zawód w swojej własnej firmie - wystarczy ukończyć kurs przyuczający lub tak zwany "kwalifikujący", w zawodzie ogólnobudowlanym. Pomijając te drogi możemy też ukończyć zawodówkę o profilu "technologia robót wykończeniowych w budownictwie". Czym jednak powinien charakteryzować się dobry posadzkarz? Przede wszystkim dobrym zdrowiem, a także dużą sprawnością fizyczną, albowiem to konkretne zajęcie jest dosyć wymagające na tym konkretnym polu.
Posadzkarz zajmuje się w szczególności: przygotowywaniem wszelakich materiałów pomocniczych (kleje, kity itp.), wykonywaniem posadzek z wszelakiego rodzaju materiałów (oraz co ważne ich renowacją), wykonywaniem różnych izolacji typu akustycznego i typu termicznego i wiele innych.

Nie zwlekaj! Jeśli intryguje Cię kompleksowa treść (http://www.demostenes.com.pl/jezyki/angielski/), to czym prędzej musisz kliknąć w ten link. Pod nim znajdziesz wiele precyzyjnych szczegółów z nią połączonych.

Średnie zarabiane pieniądze posadzkarza to przedział pomiędzy od 1800 do 3000 złotych miesięcznie.
2021/12/10, 07:42
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.