Wyjedź na wakacje!

Ecco Holiday - rzetelny organizator podróży czarterowych działający na rodzimym rynku od przeszło pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu bombowych wypraw egzotycznych i niecodziennych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w kraju zaoferowali wakacje czarterowe w tak odległych krajach. Firma Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje głównie 7-dniowe lub 14-dniowe pobytowe wycieczki lotnicze. Wyloty, jakie firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.


plaża
Twórca artykułu: enjosmith
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Ci którzy wolą wypoczywać w indywidualny sposób, firma daje możliwość wykupienia tylko przelotu oraz wypożyczenia samochodu już na miejscu. Plusem jest to, że firma jest w stanie wykonać rezerwację w hotelach na całym świecie. Ecco Holiday to na pewno biuro podróży dla wymagających turystów, którzy oczekują obsługi na jak najwyższym poziomie. Wszyscy pracownicy firmy to wykwalifikowana grupa, która jest w stanie idealnie wybrać wycieczkę wg indywidualnych potrzeb. Zawsze służą swoją niezastąpioną wiedzą w zakresie wybrania jak najlepszej oferty.

Egipt to teren z cudownymi widokami, które są uważane za jedne z najpiękniejszych na całym świecie. Jeżeli chcesz wyjechać do tego raju na ziemi to szukaj ofert typu: Egipt wczasy (http://eccoholiday.com/kraj/egipt/).

http://www.eccoholiday.com/
Niesamowity region położony w malowniczym krajobrazie, to jedna z najlepszych atrakcji oferty Ecco Holiday. Na miejscu czeka cię wiele wspaniałych rozrywek. Jeśli chcesz przeżyć to osobiście, sprawdź: Grecja last minute w biurze Eccoholiday (kliknij).

Jeżeli chcesz przeżyć tego roku swój urlop naprawdę oryginalnie to powinieneś polecieć właśnie tam. Ten kraj po prostu zachwyci cię swoją kulturą, egzotyką, malowniczymi terenami oraz niesamowitymi zabytkami, które zapierają dech w piersi. Korzystaj z okazji i realizuj swoje pragnienia.

Ten region to przede wszystkim śliczne słoneczne miejsca usytuowane na terenach tak odjechanych, że nie będziesz chciał wracać do domu. Jeżeli jesteś miłośnikiem egzotycznej przyrody, niespotykanych zabytków oraz nietypowej kuchni to musisz przyjechaćwłaśnie tutaj. Nie możesz zwlekać bo sezon się już zaczął, zatem korzystaj.

Wycieczka z biurem podróży Ecco Holiday to pewność pełnego zadowolenia, niezapomniane przeżycia i masa atrakcji za naprawdę niewielkie pieniądze. Priorytetowy cel firmy to przede wszystkim satysfakcja i radość wszystkich klientów oraz ich chęć skorzystania z usług firmy raz jeszcze. Jeżeli zawsze marzyliście o odlotowych wakacjach , a nigdy nie mieliście czasu na ich zaplanowanie to musicie skorzystać z usług tej firmy.
2005/06/15, 00:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.