Spedycja

Transport międzynarodowy drogą lądową jest wciąż często wykorzystywany mimo zwiększających się kosztów paliwa, w szczególności benzyny i oleju napędowego. Nadal transport międzynarodowy jest głównym źródłem transportu w Europie. Dlatego firm transportowych wciąż przybywa i wzajemnie próbują przebić się z atrakcyjną ofertą.

amjlogistics
Zainspirowane przez: www.amjlogistics.pl
Podmioty spedycyjne zajmujące się przewozem ładunków niebezpiecznych muszą dostosować się do przepisów transport międzynarodowy. Jest to międzynarodowa konwencja dotycząca drogowego przewozu towarów niebezpiecznych. Umowę podpisało 35 państw a przez Polskę została ratyfikowana w 1975 roku. transport międzynarodowy nie jest wcale taki bezpieczny. Wszystkie produkowane na świecie materiały zostały podzielone na dziewięć klas zagrożeń. Należą do nich m.in. materiały promieniotwórcze czy materiały ciekłe zapalne.

Następne teksty

Delegacja – jak przygotować się do delegacji, o czego nie zaniedbać. Sprawy konieczne, a także takie, o których często zapominamy

samochód
Twórca artykułu: Farrell Small
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Rozmyślając o wyjeździe często skupiamy się przede wszystkim na ubraniach, poznaniu lokalizacji i znalezieniu dobrych punktów gastronomicznych. Jednak wyjeżdżając na półroczną delegację lub wymianę musimy pomyśleć także o innych, ale również głównych i powszechnych sprawach.Kluczową rzeczą na początek jest znalezienie sobie wygodnego środka transportu. Najczęściej wybieraną możliwością w dużych miastach jest komunikacja miejska. W końcu jedyne co, to dokonujemy zakupu biletu okresowego i podróżujemy, gdzie tylko chcemy przez dany okres czasu. Jednak zazwyczaj, gdy wyjeżdżamy gdzieś w celach biznesowych obligowane jest od nas, byśmy byli jak najbardziej mobilni.


Jako iż spedycja międzynarodowa w dzisiejszych czasach branżą bardzo potrzebną i prężnie się rozwijającą, coraz więcej firm zaczyna stosować przepisy konwencji ADR i zajmuje się przewozem materiałów niebezpiecznych. Do takich podmiotów należy firma AMJ Logistics z Drawska Pomorskiego. W swojej ofercie posiada m.in. pojazdy o masie ładunku do 3,5 tony, naczepy oplandekowane. Spedycja międzynarodowa, którą się firma zajmuje opiera się na nowoczesnej flocie pojazdów spełniających standardy EURO 2 oraz EURO 3+S - napisz do nas.
2007/09/15, 00:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.