Reklama outdoor jest w naszym kraju coraz bardziej popularna. Moda na ten typ promowania swojej firmy przybyła do nas zza oceanu

Telebimy jeszcze dziesięć lat wstecz były tak niezwykłym widokiem, że podobno były powodem kilku stłuczek w polskich miastach, gdyż kierowcy nie byli w stanie oderwać od nich wzroku.


Sylwestrowy makijaż glam grunge
Twórca artykułu: Golden Rose
Zainspirowane przez: Golden Rose


Dzisiaj już są nierozłączną częścią miejskiego pejzażu.


Jeśli jesteś mieszkańcem Mazowsza i interesuje Cię telebim Warszawa Plac Zawiszy jest najlepszym punktem, aby umieścić własną reklamę - zobacz szczegóły. Plac jest w centrum, przy krzyżówce z Alejami Jerozolimskimi. Jest to ożywione miejsce, ponieważ są tam linie tramwajowe i autobusowe. Nieopodal jest także stacja kolejowa.

Po przeczytaniu tego wpisu nęci Cię, aby napisać na naszej witrynie swoje komentarze na temat (http://www.studioprinter.pl/tablice-unijne/)? Nie zwlekaj! Nawet najmniejsza ocena będzie dla nas kluczowa.

Dzięki temu możemy mieć pewność, że naszą reklamę codziennie dostrzeże cała rzesza osób. Telebim nie jest duży, ma 8 m2, ale jest tak umiejscowiony, że spostrzeże go każdy pieszy albo kierujący pojazdem.


Następne teksty

Kreatywne pisanie tekstów

praca
Twórca artykułu: KIANO
Zainspirowane przez: KIANO
Copywriting nie jest szczególnie nową dziedziną, ale jej znaczenie w ostatnich latach nabrało nowego brzmienia. rozwój Internetu, wzrost działalności firm w sieci oraz powstawanie firm internetowych doprowadziło do tego, że copywriterzy podążyli tym tropem.


Telebimy wydają się być również świetną formą reklamy w małych miastach. Nawet nie powinno być to miasto wojewódzkie. Trzeba wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nabywców albo zaskakiwać ich innowacyjnymi projektami. Jeśli zatem jesteś mieszkańcem Radomska niedaleko od Piotrkowa Trybunalskiego, nie powinieneś odstąpić od myśli o nowatorskim sposobie promocji, tylko z tego powody, że nie mieszkasz w Warszawie. Jeśli interesuje Cię reklama na telebim Radomsko na pewno jest tym miastem, gdzie dzięki innowacyjności sprzedasz więcej swoich produktów ->


Telebim wydaje się być bardzo efektywną formą promocji. Od wieków wiadomo przecież, że większość ludzi to wzrokowcy, wobec czego spot intryguje ich bardziej.
2019/02/28, 07:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.