Dzięki oferteo.pl to dostawca Cię znajdzie

Czy za pomocą tak potężnego dziś internetu i google łatwo można wyszukać najlepszego dostawcę? Pozornie- tak. Pomijając nawet problemy z przedostaniem się przez marketingowy zamęt, bardzo szybko zetkniemy się z koniecznością analizowania i porównywania ofert wielu dostawców. Będziemy musieli odnaleźć potencjalnych dostawców, cierpliwie przeglądać ich oferty i porównywać lub do każdego z osobna wysyłać zapytania o dostępną ofertę.


WWW
Twórca artykułu: Bull3t
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Gdy zwiększa się liczba potencjalnych klientów- rośnie potencjał marketingu internetowego. Niestety wypacza on rezultaty oddawane przez wyszukiwarki i z dnia na dzień trudniej wyszukać wartą uwagi ofertę. Gdyby nawet nazwę konkretnego dostawcy często na pierwszych miejscach wyszukiwarki dostaniemy odnośniki nie do jego stron, ale do innego portalu.

Najwspanialej by było, gdyby ktoś wykonał tę pracę za nas i dopasował nam najlepszą ofertę. Ciekawe kto mógłby być tym kimś? Może dostawcy! – Przecież to oni posiadają wachlarz interesujących nas ofert!

Zakupy przez internet będą prostsze i przyjemniejsze jeśli nie będziemy musieli samodzielnie porównywać ofert dostawców. Czy potrafisz sobie wyobrazić, że możemy podać lub jeszcze lepiej dobrać nasze wymagania odnośnie towaru lub usługi, a firmy zaproponują nam swoje oferty. Jawna konkurencja jest zapewnieniem najdogodniejszych warunków ofertowych.
2005/06/15, 00:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.