W dzisiejszych czasach coraz większa liczba rodaków zalicza się do wyższej klasy średniej, która może sobie pozwolić na kreatywne oszczędzanie

Jeszcze 20 lat temu, po upadku komuny, większość Polaków ledwo wiązała koniec z końcem. Były to ciężkie czasy. Jednak teraz, gdy sytuacja jest lepsza i spora ilość rodaków ma świetną pracę, przyszedł w końcu czas na intensywniejsze wydawanie pieniędzy (co wspomaga gospodarkę), ale także na konstruktywne oszczędzanie.


Nadal znaczny odsetek ludzi ma środki na lokatach w bankach.
problemy
Twórca artykułu: Daniel Kruczynski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Problem jest w tym, że rzadko się to opłaca, gdyż inflacja pożera lwią część uzyskanych procentów.

Czy czujesz ochotę przeczytać nowe wpisy? Zatem namawiamy do wejścia w link - pod nim czeka na Ciebie autorska strona internetowa (https://www.account-pl.eu/swiadczone-uslugi/kadry-i-place).

Z tego powodu coraz częściej Polacy interesują się funduszami inwestycyjnymi oraz akcjami. Fundusze inwestycyjne otwarte są na dziś najbardziej rozpoznawalną formą inwestycji własnych pieniędzy w kraju nad Wisłą. Wydaje się to być w miarę bezpieczny sposób na to, aby pomnażać własne pieniądze.zobacz tutaj kofax polska kofax polskaOtwarty oznacza po prostu tyle, że niejeden może do niego przystąpić (osoba fizyczna czy spółka), czyli w każdej chwili może środki włożyć, ale również wycofać. Dlatego portfel inwestycyjny funduszu jest wyliczany i podawany do informacji każdego dnia. Osoby, które zainwestowały w jakiś fundusz swe pieniądze, chcą wiedzieć, jakie przynosi on korzyści. Działanie funduszy jest zgodne z prawem UE, więc pieniądze mogą być inwestowane na terytorium całej Wspólnoty.
Fundusze inwestycyjne otwarte powstrzymują zamrożenie zbyt dużych kwot na dłuższy czas, ponieważ akcjonariusze mają prawo w każdym momencie wycofać swoje środki.
2021/05/27, 10:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.