Młode mamy często narzekają, że macierzyństwo wyklucza je z życia zawodowego

Na pewno w tym pierwszym okresie po urodzeniu dziecka można się z tym stwierdzeniem zgodzić, lecz to absolutnie nie oznacza, że dziewczęta na ładnych parę lat muszą zrezygnować z pracy.


biura
Twórca artykułu: Michael Coté
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


To prawda, bardzo wiele młodych mam narzeka, iż nie jest w stanie zarabiać, bo opieka nad maluchem całkowicie je wciąga, ale to jest wyłącznie takie usprawiedliwienie. Młode dziewczęta zamiast poszukiwać kreatywnych rozwiązań takiej sytuacji, wolą najpewniej narzekać . Absolutnie przecież tak nie musi pozostać, że zamkną się w domu tylko z dzieckiem. Jeśli by tak dokładnie poszukać, to sposobności na podjęcie jakieś pracy, nawet w niepełnym wymiarze będzie niewątpliwie bardzo wiele.Twoje dziecko potrzebuje Cię w dzień, lecz w nocy na parę godzin mogłabyś się wyrwać do pracy. Gdzie? Można choćby sprzątać biura - takie wyjście stosuje dużo mam. Jasne, ze praca nocą nie każdemu jednemu odpowiada, ale w takim momencie trzeba się właśnie dokładnie zastanowić, czy pragniemy iść do pracy po to, by odsapnąć od malucha, czy zwyczajnie pragniemy zarabiać.

Jeżeli twierdzisz, że prezentowany tu tekst jest wartościowy oraz szukasz czegoś podobnego, to kliknij jeszcze ten odnośnik, a zobaczysz więcej info (https://www.workservice.pl/praca/call-center/poznan/).

Sprzątając biura jest możliwe nieźle dorobić, ale należy też liczyć się z tym, że w dzień też nas czeka jeszcze opieka nad dzieckiem. Pomyśl zatem, czy stać Cię droga mamo na takie poświęcenie. Zrobisz jak uznasz za stosowne, ale popatrz również czasem na siebie. Możesz mieć ochotę uciec do pracy od malucha i nie powinnaś mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Pamiętaj, że jeżeli Ty będziesz zadowolona, Twoje dziecko też.


Następne teksty

Dlaczego warto kupować kwiaty w kwiaciarni internetowej

Tulipany
Twórca artykułu: cliff1066
Kwiaciarnie internetowe - na pierwszy rzut oka ten pomysł wydaje się dość kontrowersyjny. No bo jak to? kwiaty przez internet? Przecież kwiaty trzeba obejrzeć, powąchać, sprawdzić czy wytwór florysty odpowiada naszym wymaganiom. Może i przez internet powąchać kwiatów się nie da, ale obejrzeć je możemy bez wątpienia. Kwiaciarnie internetowe to znakomite rozwiązanie, gdy mamy chęć dać pachnący bukiet komuś bliskiemu, kto mieszka w innym mieście. Albo po prostu mamy ochotę zrobić komuś miłą niespodziankę.


Należy dodać, iż takie wyjście do ludzi daje młodej mamie bardzo dużo korzyści. Wracasz zmęczona i niewyspana - to fakt, lecz gdzieś w międzyczasie nabierasz energii, a to jest najważniejsze. Lepsza pracująca mama aniżeli na okrągło niezadowolona.
2023/04/08, 07:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.