Co odróżnia kredyt Na Start od produktów finansowych oferowanych przez konkurencyjne banki?

Jeżeli jesteś nowym właścicielem firmy oraz szukasz pieniędzy, żeby wprowadzić w życie swoje pomysły, to zapewne spotykasz się ciągle z nowymi problemami. Instytucje finansowe nie chcą udzielać kredytów tego typu świeżym biznesmenom jak Ty.
programy lojalnościowe bonusclub


Na szczęście istnieje pewne wyjście, dzięki jakiemu możesz rozpocząć swoje inwestycje.


Jeżeli interesuje Cię taki kredyt Na Start Idea Bank posiada dla Ciebie świetną ofertę. Ten kredyt był stworzony dla posiadaczy firm, które nie mają jeszcze dużego doświadczenia na rynku. W jej ramach można otrzymać nawet do 350 tysięcy zł (a jest to kilkakrotnie więcej niż w innych bankach), jakie można oddać nawet w ciągu 10 lat. Jednak to, co takim nowym biznesmenom mogłoby spodobać się w najwyższym stopniu, to wyjątkowa oferta w formie opłacania przez kredytodawcę pełnych opłat do ZUS przez cały rok. Dzięki temu firmy, które dopiero wkraczają na rynek, mogą skupić się na rozbudowywaniu swej struktury.


To samo mogą zrobić właściciele małych firm, którzy wymagają dodatkowych funduszy na rozwój swojej firmy.więcej zobaczysz w ofercie (sprawdź propozycję)Najistotniejszym czynnikiem, który decyduje o pozytywnej decyzji kredytowej (ze względu na niedostatek wymagań o posiadaniu stażu rynkowego) jest dobry biznesplan, zawierający faktyczny projekt rozwoju firmy. Poza tym ze względu na znaczne ryzyko kredytowe, Idea Bank wymaga zabezpieczenia w postaci hipoteki na nieruchomość. Wysokość prowizji i pozostałych opłat dotyczących kredytu jest ustalana indywidualnie z każdym interesantem.
Fundamentem do określenia kluczowych wyróżników kredytowych jest przede wszystkim rodzaj oraz wartość zabezpieczenia zobowiązania, jakość biznesplanu (w wypadku spółek dopiero rozpoczynających aktywność przemysłową, biznesplan odgrywa znaczną rolę).
2022/06/02, 16:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.