Jeżeli pragniesz odnieść zawodowy sukces, musisz nauczyć się angielskiego

Język angielski jest najpopularniejszym językiem na całym globie, przy jego użyciu można dogadać się właściwie w każdym zakątku. Czy to na wakacjach w tropikach czy na spotkaniu zawodowym w Paryżu, w każdym miejscu sprawdza akurat angielski.


Pragniesz awansu? Popraw swe umiejętności

szczegóły pod linkiem
Twórca artykułu: University of the Fraser Valley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Osoby, które pragną wspinać się po szczeblach zawodowej kariery, muszą być świadome, jak ważne w pracy są kwalifikacje oraz umiejętności. Jeżeli pragną odnosić sukces i zdobywać stanowiska wyższego szczebla, powinny zadbać o to, aby stać się atrakcyjnymi kandydatami w oczach przełożonych. Można to osiągnąć, uczestnicząc w profesjonalnych kursach zwiększających kwalifikacje. Niektóre z tych szkoleń opłacają osobiście pracodawcy, jeśli im zależy, aby ich podwładni przyswajali coraz to nowszą wiedzę i byli coraz lepsi w tym, co jest ich specjalnością. Ale wszelkie kursy jest okazja robić również na własną rękę, gdyż jest to inwestycja w przyszłość zawodową.


Język obcy ciągle się przydaje

Przyswajanie języka obcego jest zawsze świetnym pomysłem, jeśli chce się podnieść zawodowe kwalifikacje. Coraz więcej zawodów wymaga, żeby pracujący na nich ludzie, umieli porozumiewać się z zagranicznymi klientami, jak również załatwiali sprawy biznesowe na szczeblu międzynarodowym. Ale nie można uważać, że język angielski przydatny jest tylko w korporacjach, gdyż jego znajomość jest potrzebna też przy zatrudnieniu w
angielski
restauracjach, handlu, hotelarstwie oraz każdej innej branży.


Na lekcje do szkoły językowej

Jeżeli chce się rozpocząć naukę angielskiego, trzeba zadbać, by lekcje prowadził prawdziwy fachowiec. Nie bacząc na to, czy ma być to nauka od podstaw, czy jedynie przypomnienie przez jakiś czas nieużywanego języka, dobrym pomysłem będzie szkoła językowa. Zajęcia w takiej placówce są bardzo dobrze przygotowane, a obecność innych studentów pozwoli ćwiczyć rozmówki i słówka w praktyce. Odpowiedniej szkoły językowej można szukać w prasie codziennej albo w internecie, np. wprowadzając w wyszukiwarkę hasło "kursy angielskiego warszawa" - porównaj. Dobrym pomysłem może być także zapytanie znajomych, czy potrafią polecić jakąś porządną szkołę językową w danym mieście.
2015/02/17, 11:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.