W jaki sposób oszczędzać pieniądze na emeryturę

Dzięki szczędzeniu na emeryturę możemy zagwarantować sobie godziwą przyszłość. Nie dobrze jest być na bakier z oszczędzaniem, gdyż przyszli emeryci prawdopodobnie otrzymają emeryturę na poziomie 50 – 45% swojej ostatniej pensji. Istnieją rozmaite sposoby na gromadzenie środków pieniężnych, które pozwalają zaoszczędzić nawet paręset tysięcy złotych.

sprawdź PCC inwestor
Twórca artykułu: Barta IV
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dostępne formy lokowania pieniędzy na bogatą przyszłość to m.in.: trzymanie środków lokacie , plany metodycznego oszczędzania, programy inwestycyjne, kupno obligacji. Osoby zainteresowane korzystaniem z opcji dobrowolnego gromadzenia oszczędności, z których pożytki będą czerpały za kilkadziesiąt lat, mają istotnie szerokie spektrum możliwości wyboru firmy, jaka będzie w ich imieniu inwestowała.

Następne teksty

Jakiego typu zadania ma aktuariusz? W jakim miejscu może wyszukać zatrudnienie? W jakich firmach jest poszukiwany?

Dokumenty
Twórca artykułu: Gunnar Bothner-By
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Coraz bardziej popularnym zawodem jest aktuariusz. Kim jest? Jest to specjalista w zakresie matematyki finansowej oraz ubezpieczeniowej. Z takich usług najczęściej korzystają firmy ubezpieczeniowe. Jego wiedza pozwala na wykorzystanie rachunku prawdopodobieństwa oraz statystki, żeby przeanalizować ryzyko wypadków losowych, a także wielkość mających z tym składek ubezpieczeniowych.


Dwie najbardziej popularne możliwości to plany systematycznego oszczędzania, tak zwane PSO i programy ubezpieczeniowo-inwestycyjne, współtworzone przez towarzystwa ubezpieczeniowe i towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Załóżmy, że co miesiąc systematyczne odkładamy określoną kwotę, np.

Taki tekst opisuje bardzo interesujące sprawy, zatem jeżeli masz ochotę zgłębić prezentowany temat dokładniej, zobacz również to oryginalne źródło (http://psmtechnik.pl/reklamy-swietlne,8,pl).

100 zł. Jak będą inwestowane nasze fundusze? W ramach PSO ogół wpłacanych środków jest inwestowana w wybraną przez klientów strategię. Zazwyczaj przy zakładaniu rachunku rejestrowego przez internet jesteśmy zwolnieni z zapłaty manipulacyjnej za zakup jednostek (przykładowo w PKO TFI), potencjalnym wypracowanym zyskiem podzielimy się przy zbywaniu jednostek – w takim przypadku zapłacimy podatek od zysków kapitałowych.

Umowa i definicja faktoringu - czyli, wszystko co musisz wiedzieć na temat tego konkretnego określenia

sprzęt
Twórca artykułu: Neil Rickards
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Czym jest umowa faktoringu oraz jaka jest jego definicja? Jakie są jej typy i kim tak naprawdę jest faktor? To wszystko bez problemu wynajdziesz w środku naszego nowego felietonu!


Najważniejszym punktem nim zaczniemy temat powinno się zwrócić uwagę, że umowa faktoringu, ma w posiadaniu coś takiego co brzmi "dwustronny charakter".

Funkcjonalny program kadrowo-płacowy, który zwiększy efektywność pracowników

oprogramowanie
Twórca artykułu: Synology
Zainspirowane przez: Synology
Żeby powiększyć efektywność pracy, należałoby wykorzystywać kilka rozlicznych metod. Z pewnością na efektywność pracowników perfekcyjnie wpłyną benefity czy bonusy za poprawnie wykonywaną pracę. Jeśli pracownik ma szanse pozyskać dodatkową premię, i nawet awans, to nic zaskakującego w tym, iż zaczyna pracować ciężej i więcej.

Ładne wizytówki dla różnych osób i dla profesjonalnych firm

trzy wizytówki
Twórca artykułu: César Santiago Molina
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy ludźmi, którzy mają własny biznes musimy zastanowić się nad tym, w jaki sposób będą wyglądały nasze wizytówki. Nie jest to prosta sprawa. Sporo firm tworzy wizytówki i pewnie każdy z nas wiele wizytówek miał okazję widzieć, ale niestety nie wszystkie uznaliśmy za fajne. Dlatego najistotniejszy jest projekt wizytówki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.