Wagi na europalet

Paleta, czasem nazywana platformą, jest płaską, niejednokrotnie skonstruowana z drewna budową. Wykorzystywana nieraz jako sztywne podłoże, na jakim kładzie się niewielkie produkty idlatego też w większej liczbie transportuje je. Wagi paletowe zaaranżowane zostały w taki sposób, aby mogły być przewożone przy użyciu wózków widłowych.
waga jubilerska
Zainspirowane przez: http://www.wagi-elektroniczne.pl/
Wyróżniamy kilka rodzajów palet. Szczególnie znaną jest tak zwana europaleta. Odnaleźć wzrokiem możemy ją niejednokrotnie w sklepach, supermarketach, gdzie przy jej pomocy transportuje się produkty spożywcze (przejdź do sklepu). Stosowane są również w rozmaitego rodzaju magazynach.

Wszystkie wyroby, produkty i przedmioty mieszczące się na palecie mają swoją ustaloną masę. Nie zawsze jest ona równa najbardziej możliwemu obciążeniu tego rodzaju konstrukcji, a jej określenie jest niezwykle istotne. Dlatego skrupulatne zważenie tego, co się na niej mieści niesie ze sobą pewne konsekwencje. Wykonano dlatego urządzenia zwane wagami paletowymi. Stworzone są one do określania masy treści palet, zazwyczaj tych typu euro. Łączy się z dopasowaniem ich rozmiarów do tej konstrukcji (840 x 1200 mm).

Następne teksty

Własność teoretyczna, znaczek towarowy

Kodeksy
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu
Termin własność intelektualna jest pojęciem bardzo znacznym, odnoszącym się do rozmaitych dziedzin kreatywnej działalności człowieka. Własność intelektualna może być postrzegana w wielu płaszczyznach, przez pryzmat ustawodawstwa, albo przekonań ekonomicznych. Są to dwie podstawowe odmiany, jakie definiują i ugruntowują potrzebę zabezpieczenia własności intelektualnej.


Sklep internetowy wagi-elektroniczne.pl proponuje tego typu wagi przemysłowe. Posiada w swoim zbiorze wagi lakierowane paletowe oraz nierdzewne wagi paletowe. Te pierwsze służą do pracy w suchym miejscu. Skonstruowano je tak, aby załadunek palety na nią mógł odbyć się zarówno przy pomocy wózka niskopodnoszącego jak i wózka widłowego. Dodatkowym walorem tego produktu jest jego mała waga własna. Jest przez to łatwe w przewozie. Prócz tego, niestosowana zajmuje niedużo miejsca.

Wartą zaoferowania jest waga paletowa lakierowana KPZ model 1EM. Platforma wagowa wykonana jest z lakierowanej stali. Miernik zaś z trwałego tworzywa ABS. Opcjonalnie można umieścić go na ścianie przy wykorzystaniu specjalnie wykonanego do tego uchwytu. Usprawnieniem w pracy są także rolki i uchwyt transportowy. Waga ta posiada podświetlany wyświetlacz LCD. Opcjonalnie urządzenie to może uzyskać legalizację. Dzieje się to wówczas za nadobowiązkową opłatą. Zalecane są też wagi platformowe firm axis i CAS. Ta druga ma specyficzny żółty odcień.

Jeśli chodzi o wagi nierdzewne paletowe, sklep wagi-elektroniczne.pl oferuje te od producentów AXIS i KPZ. Są one zrobione ze stali nierdzewnej.

Zainteresował Cię nasz artykuł? Chcesz więcej? Zatem jesteśmy tu (https://shoplet.pl/39-laptopy-poleasingowe-microsoft) - wystarczy kliknąć w poniższy link i czytać nowe wątki.

Dlatego też ich użytkowanie może odbywać się w zawilgoconym miejscu, gdzie urządzenie utworzone ze standardowej stali mogłoby ulec uszkodzeniu.

Polecane są też pracy w miejscu, w którym jest zagrożenie zapylenia ich oraz przy produkcji agresywnych środków chemicznych. Konstrukcja tych wag, podobnie jak belki tensometryczne i obudowa miernika są bardzo trwałe. Ta ostatnia ma dodatkowo zabezpieczenie IP65 (klasa szczelności).

Cenną zaproponowania jest waga paletowa nierdzewna AXIS model 4B_PAN. Tutaj mamy do czynienia z belką tensometryczną o klasie szczelności IP68. Również jak inne produkty tego typu, zaopatrzono ją w uchwyt który umożliwia montaż miernika na ścianie. Opcjonalnie może posiadać też złącze RS 232. Plusem są także opisane wyżej wymiary dostosowane do określenia wagi palet typu euro.

Dla przykładu, ten sklep daje opcję kupna wag platformowych zarówno lakierowanych jak i nierdzewnych z ponadprogramową usługą, jaką jest ich legalizacja. W takim przypadku cena nieco zwiększa się.
Zainspirowane przez: Wagi-elektroniczne.pl
Twórca artykułu: A.Z.
2020/08/19, 08:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.