Wizyta w banku? czy mobilne konto dla firm z przyszłością i kawa...

Właściciel Firmy, stawiający pierwsze kroki na drodze swojego biznesu, ma zwykle głowę pełną pomysłów, jest pełen entuzjazmu, chce zawojować cały świat i dorobić się więcej kasy niż Bill Gates i Steve Jobs razem wzięci. Równocześnie patrzy na każdą złotówkę. Dlatego też, ważne jest by konto, ,którego będzie używał było jak najtańsze, a najlepiej gdyby to było darmowe konto firmowe. To jakie jest najlepsze konto dla początkujących spółek?

gotówka
Twórca artykułu: Mark Hodson Photos
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Gdy przyglądnąć się kontom firmowym, oferowanym przez instytucje bankowe okazuje się, że drugie miejsce, w rankingu kont otwartych przedsiębiorstwom znajduje się: Pakiet Meritum Bez Granic i Pakiet Meritum Rozwoju.

Następne teksty

Fascynujący produkt finansowy na rynku - mbiznes konto

pieniądze
Twórca artykułu: frankieleon
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Na rynku finansowym cały czas pojawiają się przeróżne nowe artykuły finansowe. Jednym z nich jest dzisiejsze, oryginalne mbiznes konto oddane dla firm i przedsiębiorstw. Konta firmowe przeważnie nieco odróżniają się od kont osobistych, bowiem są one dostosowane do potrzeb działalności gospodarczych i firm.


Zestaw Firmowy Meritum Bez Granic da się założenia całkowicie przez Internet już w 15 minut, bez obowiązku parafowania pism przywiezionych przez kuriera lub odwiedzenia placówki.

Właściciel, który korzysta z konta w komplecie Meritum Bez Granic, może radować się nie tylko brakiem opłat za obsługę rachunku, darmowymi przelewami krajowymi zleconymi przez sieć, a także wypłacaniem pieniędzy z którychkolwiek bankomatów na terenie całego kraju. Zestaw Firmowy Meritum Bez Granic prowadzony jest bez żadnych opłat w systemie bankowości elektronicznej i daje możliwość odebrania darmowych i w pozostawionej do wyboru liczbie, kart debetowych dla pracowników - sprawdź w aktualnym rankingu na .

W zawartość Pakietu Meritum Bez Granic, Meritum Rozwoju wchodzi: rachunek bieżący ogólny prowadzony w polskich złotych, konta dodatkowe prowadzone w polskich złotych lub w walutach wymienialnych.

Czyżby wpisy stworzone na tej witrynie doradztwo podatkowe w pełni Cię uradowały? Myślimy, że tak. Ale, jeżeli chcesz więcej, to kliknij tu.

Dodatkowo do rachunku firmowego wydawane są bez dodatkowych kosztów płatnicze karty debetowe. Właściciel tego konta firmowego nie zapłaci za posługiwanie się kartą płatniczą pod warunkiem dokonania za jej pośrednictwem transakcji bezgotówkowej na kwotę co najmniej 200 zł w miesiącu.

Rachunek firmowy jest całkowicie online przez 7 dni w tygodniu. Z łatwością oraz intuicyjnie wykonuje się różnego rodzaju transakcje takie jak: transakcje elektroniczne, polecenia stałe, kontrolowanie historii przelewów, zasobu konta.
2022/09/10, 07:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.