Praca w znanej korporacji – tak, czy nie

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie daje zbyt dużych szans na znalezienie ciekawej pracy, czy na rozwój osobisty. Dużo osób bez skutku poszukuje zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, przeważnie nie są nią usatysfakcjonowani.

Jeszcze kilka lat wstecz praca w korporacji oznaczała anonimowość, brak poszanowania do
ochroniarz
Twórca artykułu: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
podwładnego oraz dużo pracy za niskie wynagrodzenie. Czy w tym względzie coś uległo zmianie?

Następne teksty

Zgłębiamy dziedziny prawa autorskiego podczas szkoleń

Prawo autorskie
O tym jak ważne jest posłuszeństwo wobec norm prawa autorskiego nie trzeba nikogo przekonywać. Pozwala to na odpowiedni respekt dla autorów, a nas pilnuje przed możliwością pozwu. Jest to jednak nader wieloaspektowa dziedzina, jakiej poznanie wymaga sporej pracy. Jednocześnie warto poświęcić tej kwestii trochę uwagi.


Obecnie rozbudowane firmy o silnej pozycji na rynku stanowią największą grupę zatrudniających. Firma Solid Security, lider w branży ochrony, stanowi tutaj świetny przykład dobrego pracodawcy, u którego opłaca się zawalczyć o posadę. Firma funkcjonuje na krajowym rynku od ponad 20 lat i w chwili obecnej jest jednym z największych pracodawców w kraju. Nie ma racji ten, kto uważa, iż praca w Solid Security (aktualne nowości) to wyłącznie praca dla pracowników ochrony. Firma ma bardzo rozwinięte struktury wewnętrzne, zatrudnia handlowców, pracowników biurowych, a w kwestii ochrony także nie ogranicza się do jednego typu stanowiska. Decydując się na współpracę z dużą, znaną w całym kraju firmą, zyskujemy szereg korzyści, wśród których z pewnością trzeba wymienić szanse na rozwój osobisty, możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji oraz klarownie wyznaczoną ścieżkę kariery zawodowej, uwzględniającą awanse.

Praca w Solid Security (więcej info w linku) to odpowiednie rozwiązanie zarówno dla osób, które szukają pierwszego zatrudnienia i chcą zyskać doświadczenie zawodowe, jak i dla osób z imponującym doświadczeniem, które mają ambicje dalej się rozwijać, zdobywając coraz to wyższe stanowiska. W związku z tym, że firma posiada dużą renomę na ogólnopolskim rynku, a wewnętrzny proces rekrutacji pozwala przyjąć tylko najlepszych pracowników, posiadanie w CV takiego przedsiębiorstwa znacznie podwyższa wartość rynkową pracownika. Warto zatem już w czasie edukacji pomyśleć o swojej przyszłości i zdecydować się na uczestnictwo w programie praktyk.

pracownik
Twórca artykułu: Benjamin Linh VU
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W dzisiejszych korporacjach pracownik wcale nie jest traktowany bezosobowo, rozmaite szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne powodują, iż pracownicy firmy dobrze się znają – to istotne, bo żeby całe przedsiębiorstwo prawidłowo działało, potrzebna jest niezawodna współpraca poszczególnych jego oddziałów.
2020/09/13, 08:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.