Czy ma sens zdecydować się na reklamę outdorową? W jakim momencie dobrze jest o niej pomyśleć?

Zaplanowanie kampanii reklamowej tak właściwie wymaga dokładnego przemyślenia wszelkich wyników, które chcemy osiągnąć, jak również wszelkich czynników, które będą wpływały na rezultat końcowy. Czyli mowa tutaj przede wszystkim o docelowej grupie odbiorców, obszarze oddziaływania, zasięgu reklamy, a także długości trwania kampanii. Trzeba pamiętać również o formie reklamy, bo to ma także ogromny wpływ na efekt końcowy.

billboard - reklama zewnętrzna
Twórca artykułu: Jeffrey Beall
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Na rynku mamy wiele typów reklam, coraz bardziej popularna jest zaś reklama (zobacz folia do oklejania samochodów kolory) zewnętrzna. Odznacza się ona głównie wysoką częstotliwością odbioru, bo dostępna jest w ciągu całej doby, jak billboard Kraków, dużym zasięgiem, możemy ją tak naprawdę umieścić praktycznie w każdym miejscu. W łatwy sposób można również dotrzeć do licznego grona konsumentów oraz do tego można ją różnicować, czyli wybierać daną grupę odbiorców, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Miejscem wyeksponowania outdooru jest ulica, lecz również miejsca użyteczności publicznej, dajmy na to galerie handlowe, jak i środki komunikacji - dodatkowe źródło.

Następne teksty

Byt artykułów drukowanych zagrożony? Na pewno nie!

naklejki z bajek i gier
Twórca artykułu: Bryan Ochalla
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Tropienie pracy to dość żmudne działanie. Nie każdy ma na siebie patent, zwłaszcza biorąc pod uwagę zdobyte umiejętności w szkole wyższej i nie skrywając – znajomości. Jednakże niezłą reputacją nieprzerwanie może się poszczycić branża poligraficzna. Na wydruk zapotrzebowanie jest ciągle, więc nie ma na co czekać. A może będę artystą?


Jak decydujemy się na kampanię zewnętrzną można wybierać z całkiem sporej ilości opcji, jakie odpowiadają różnego rodzaju zapotrzebowaniu.

Jeśli niniejszy tekst jest dla Ciebie przydatny, sprawdź źródło (https://visaandwork.com/zezwolenie-na-pobyt-rezydenta-dlugoterminowego-ue/) a odnajdziesz w tamtym miejscu podobne informacje. One również z pewnością będą dla Ciebie interesujące.

Spośród wielu jej odmian, najbardziej znane będą tablice reklamowe, billboard Poznań, inne reklamy na dużych powierzchniach czy citylighty, czyli nośniki podświetlane. Odnośnie każdej kampanii reklamowej, podstawową rolę odgrywa adresat przekazywanych treści, najważniejsze zaś kryterium wyboru konkretnego typu reklamy będzie w związku z tym określona grupa konsumentów, która jest wybrana przykładowo ze względu na wiek, płeć czy poziom majątkowy. Następnymi uwarunkowaniami, które są w stanie wskazywać na konkretny, a nie innego rodzaju nośnik reklamy, są lokalizacja, czas ekspozycji oraz budżet, którym rozporządza zleceniodawca. Zależnie od typu i charakteru reklamowanego produktu, przekaz umiejscowiony na wybranych nośnikach będzie kierowany do osób, które z pewnością go zauważą.

podświetlany billobard reklamowy
Twórca artykułu: Elliott Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Z tego względu więc reklama marki auta, będzie najczęściej umieszczona na billboardzie, który jest zamontowany przy drogach szybkiego ruchu, natomiast oferta mieszkaniowa będzie umieszczona na billboardzie na obrzeżach miast albo innych osiedlach konkretnego wykonawcy - pod tym adresem bez problemu zdobędziesz pomoc.
2020/03/05, 15:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.