Trzeba dbać o przestrzeganie zasad BHP własnych pracowników

Absolutnie nie można mówić, że bezpieczeństwo polskich pracowników jest ponad standardowo zagrożone - rozchodzi się o np. pracujących na budowie. Naturalnie w Norwegii, Belgii albo Austrii dużo więcej uwagi generalnie poświęca się bezpieczeństwu, choćby z takiej przyczyny, iż ewentualne mandaty są srogie, a do tego urzędy są względnie skuteczne, lecz to tak czy siak jeszcze nie znaczy, że ludzie w Polsce mogą powiedzieć, iż mają przegwizdane. Często jednak laurki pracownikom i ich pracodawcom na nieszczęście się nie należą...
koszule flanelowe:
Weźmy przykładowo pod uwagę pracowników budowlanych czy takich, którzy pracują w branży remontowej. Nierzadko dostrzec można znaczny problem z choćby ubiorem pracowników. I nawet nie rozchodzi się tutaj o to, aby ogłosić alarm, bo rzekomo zdrowie i życie ludzi jest zagrożone. Generalnie chodzi się o to, że jakby nie patrzeć rękawice albo koszule flanelowe znacząco powiększają komfort pracy. Jeśli chcemy, aby zarządzana przez nas firma charakteryzowała się ponadstandardowym poziomem, wielce istotne jest to by w żadnym razie nie zapominać jak bardzo znaczną rolę odgrywa kwestia prawidłowego ubioru.

praca na wysokościach
Twórca artykułu: Michael Coghlan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Warto uświadomić sobie, iż chociaż bardzo często w zupełności nie możemy skombinować kasy na BHP - może najzwyczajniej nie chcemy, to jednakże tak naprawdę nie mamy innego wyboru. Kiedy, odpukać, dojdzie do jakiegoś wypadku, niemalże na 100% poniesiemy znaczne straty finansowe, nie mówiąc już o uszczerbku na zdrowiu. Zatem inwestując w rękawiczki, koszule czy kamizelki ostrzegawcze (tutaj szczegóły: ), sprawiamy, że nareszcie będziemy mogli niejako zabezpieczyć się przez poniesieniem strat.

Doskonale, iż nierzadko realia są takie, że po prostu nawet nie posiadając zbyt dużej ilości pieniędzy, bezproblemowo moglibyśmy poradzić sobie finansowo. Niby jak? A chociażby szukając odzieży BHP i reszty, w specjalnych sklepach internetowych. Bardzo dobre to rozwiązanie, powoduje, iż człowiek ma okazję zabezpieczyć się, własne zdrowie, a może nawet życie, za relatywnie niewielkie pieniądze. To pokazuje, że spokojnie można dbać o bezpieczeństwo. Z pewnością nie można szukać wymówek.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne zajmujące informacje na interesujący Cię dział. Wejdź do kolejnego artykułu i czytaj wpis menedżerskie.

To nie ma żadnego sensu.


Następne teksty

COBIT 5 jako rozległa metodyka wspomagająca organizacje - Więcej przeczytaj w naszym artykule!

firma
Twórca artykułu: Enterprise Minnesota
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Informatyzacja weszła w każdy obręb bytu, w związku z tym niezbędne jest umiejętne kierowanie inwestycjami w technologie informatyczne.
Dzięki wykorzystaniu COBIT jednostki mogą rozwijać rządzenie ryzykiem, dopasowanie strategiczne, kierowanie rezerwami, bądź pomiary wydajności. Standard może być również wykorzystany do kierowania bezpieczeństwem informacji.
2019/11/07, 07:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.