Pamiętaj o kwestiach jakości – pakiet ważnych danych

Istnieje parę norm, które są w stanie określić jakość konkretnej usługi. Jednakże, by móc z nich coś zrozumieć – wpierw powinno się nauczyć się je rozróżnić. W tym tekście przedstawione będą 2 popularne standardy. Warto poświęcić nieco czasu, tak aby uzyskać choćby zasadnicze informacje, które pomogą nam w różnorakiego rodzaju decyzjach w życiu.
certyfikat ISO
Twórca artykułu: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
System ISOISO - kliknij - 22000 obejmuje wzorce dotyczące zarządzania normami produktów żywnością. Jednocześnie będzie to nader przestronne określenie. Dotyczy każdego poziomu produkcji. Dotyka w podobny sposób etapu wyprodukowania, jak również całego pakietu elementów, które wiodą żywność do konsumenta ostatecznego. System ten dzięki swojemu upowszechnieniu zdecydowanie upraszcza handel międzynarodowy - więcej informacji.

Następne teksty

W jaki sposób radzić sobie w trakcie kryzysu?

coaching
Twórca artykułu: Sacha Chua
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Panujący na całym globie kryzys bardzo szkodzi właścicielom najróżniejszych firm. Dzisiejsze czasy nie są dla przedsiębiorców zbyt łaskawe. Wielu ludzie, dbając o rodzinny budżet, mocno tnie wszelkie niepotrzebne koszty. Nie jest w takiej sytuacji łatwo zainteresować potencjalnego odbiorcę nawet najbardziej atrakcyjną reklamą. Rodacy nie łapią się teraz jedynie na spektakularne zniżki cen. Wymagają oni profesjonalnego podejścia. Jeżeli zatem chcemy jak najlepiej dla naszej działalności, musimy szybko zlecić consulting.


Toteż jeśli dana firma działa w branży spożywczej, musi ona posiadać taki certyfikat. Da się go zyskać przez udział w szczegółowych spotkaniach szkoleniowych. Powinno się je odbyć, gdyż wyraźnie usprawniają one wszelkie działania na arenie międzynarodowej. Lecz równie ważne jest to, by ciągle kształcić się w tej kwestii, tak by proponować artykuły najwyższej próby.


iso
Twórca artykułu: Ken Teegardin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Idąc dalej od artykułów spożywczych, warto przytoczyć w tym miejscu system PN-N-18001. Dotyka ona materii BHP. Jest to polski system, który potrafi ocenić jakość danego miejsca pracy. Aby otrzymać taki certyfikat trzeba spełnić serię wymagań. Certyfikat przydzielany jest przez należycie wykwalifikowaną organizację. Wskazane jest skorzystać przy tym z usługi firmy konsultingowej, która przedstawi szereg propozycji, których wprowadzenie zapewni podwyższenie jakości procesów we wskazanym miejscu pracy.

Zatem korzystanie z systemu PN-N-18001 zwiększy bezpieczeństwo osób pracujących, ale także opracuje wartościowy wizerunek przedsiębiorstwa. Nie można ignorować opisywanego tematu – zastosowanie się do panujących norm na pewno dostarczy więcej zalet aniżeli kłopotów połączonych z ich wprowadzeniem. Wystarczy zapoznać się z ocenami przedsiębiorstw, które wprowadziły powyższe systemy. W każdym przypadku widoczne będzie znaczne usatysfakcjonowanie i dostrzeżenie potrzebnych przemian w środowisku przedsiębiorstwa.
2018/08/29, 17:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.