Dlaczego telebim to rewelacyjny nośnik reklamowy? Jakie są jego główne zalety, czemu korzystnie zainwestować w tę formę reklamy?

Prawdą jest, że ciężko wybić się w obecnych czasach. Niby więcej jest niż niż kilka lat temu środków reklamowych, które z zyskiem możemy użyć do swojej promocji, ale w tym samym czasie można poczuć wielką rywalizację i trudności z przebiciem się przez pozostałe przekazy reklamowe. szukamy więc czegoś naprawdę potężnego i unikatowego, by efekt był jak najskuteczniejszy, a co więcej działał. Całą gamę wymienionych zalet bez wątpienia zapewnia telebim.
reklama outdoorowa
Twórca artykułu: warrenski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Telebim cechuje się wieloma zaletami. Po pierwsze to duży format, więc będzie dostrzegalny dla każdego. Zależnie od miejscowości, czy jest to duże czy niewielkie miasto możemy dobrać telebim o najdogodniejszych gabarytach. Przekrój jest bardzo elastyczny od 2 m2 do 40 m2. Sam telebim jednak nie miałby tak dużej siły przebicia, jakby nie interesujący przekaz treści reklamowych, który dobrze zwraca na siebie uwagę. Co ważne, reklama jest dynamiczna, gdyż prezentowany przekaz zmienia się. Wszystko to dzięki grze światła i kolorów. 16,7 milionów kolorów razem z iluminacją świetlną zapewnia atrakcyjny wygląd i dobrą widoczność. Więcej na ten temat: zerknij.

Następne teksty

Reklama – dlaczego bez niej żadna firma nie może funkcjonować oraz w jaki sposób należy wybierać kanały promocyjne?

biznesmeni
Twórca artykułu: businessforward
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Współczesna gospodarka w Polsce zapewnia świetne warunki do funkcjonowania rzeczywiście poważnej konkurencji w zasadzie w każdym sektorze. Nie można się z tego powodu dziwić, że obecnie coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie swojej firmy.


reklama na zewnątrz
Twórca artykułu: Alan Stanton
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
I to niezależnie od pory dnia czy pogody. Telebim to także dotarcie do bardzo szerokiej grupy targetowej. Możemy więc być pewni, że nasze dążenia nie pójdą na marne, bo nasza reklamę dostrzeże odbiorca masowy. To także kreowanie dobrego wizerunku. A jak telebim (kontynuacja), to nowoczesne technologie, czyli innowacyjna, działająca z rozmachem firma. To wszystko skutkuje ogromną skutecznością. Reklama jest z pewnością lepsza, ponieważ dociera do naprawdę szerokiej grupy docelowej. Koszt zaś dotarcia do wielu klientów jest dwa razy niższy niż w przypadku standardowych przekaźników reklamowych. To tylko udowadnia, że tak naprawdę telebim ofiaruje nam wspaniały przekaz, i to bez ograniczeń w perspektywie danej branży czy produktu.

Właściwie to każda rzecz reklamowana na telebimach ma szansę na sukces. Co więcej, takie kampanie reklamowe na ekranie led to niczym nieograniczone możliwości kreacji. Można bowiem wybrać długość spotu, nawet od 5 sekund do... nieskończoności. Można je powtarzać, przykładowo co sześć czy dziewięć minut. Można też wybrać długość emisji od jednego dnia do roku.
2015/03/02, 10:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.