Praca i szkolenia
praca przy podatkach online
Twórca artykułu: reynermedia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przekazanie 1% podatku opp to wspaniałomyślny gest

Z roku na rok pogłębia się świadomość i stan odpowiedzialności społecznej Polaków. Tutaj należałoby przypomnieć, że można z tego prawa skorzystać wyłącznie wtenczas, kiedy rozliczamy się z fiskusem indywidualnie. O ile uczynił to za nas nasz chlebodawca, to 1 proc. nie darujemy. A do przekazywania 1 proc. podatku zachęca coraz to łatwiejsza procedura. W zeznaniu skarbowym wystarczy podać numer KRS wyłonionej organizacji pożytku publicznego. Co roku organizacje pożytku publicznego wnioskują o przekazanie 1 proc. podatku z rocznego rozrachunki.
przedsiębiorca
Twórca artykułu: Jim Larrison
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jaka jest najbardziej innowacyjna Platforma przetargowa? Przeczytaj

Jak to dzieje się z tego typu przetargami? Nie wszyscy orientują się do końca w tej sprawie, ale prawda jest taka, że nie wszyscy muszą być zorientowani. Najważniejsze, żeby firmy, które chciałyby brać udział w przetargach powinny trzymać rękę na pulsie.
kontrola celna
Twórca artykułu: Dominik Neubauer
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kilka ważnych informacji o tym, jak najlepiej dokonać odpraw celnych w innych krajach.

Każda firma rozliczać się musi ze skarbówką. Zależnie od rodzaju działalności, którą się prowadzi może to być łatwe rozliczenie podatków, lecz również bardziej skomplikowane w przypadku prowadzenia działalności eksportowej lub importowej. Szczególnie w tym ostatnim przypadku firmy będą miały szereg różnych formalności do wykonania, gdyż będzie jeszcze dochodzić cała odprawa celna.
polski banknot dziesięciozłotowy
Twórca artykułu: Fox Wu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Błyskawiczna pożyczka od zaraz

Pożyczka gotówkowa, to forma pożyczki pieniężnej, udzielana przez banki, jak i instytucje poza-bankowe. Przyznawana jest na bazie umowy cywilnoprawnej, podpisanej zgodnie z prawidłami normującymi prawa z zakresu pożyczek konsumenckich, do których kwalifikuje się także pożyczki od ręki.
wózek widłowy
Zainspirowane przez: flickr.com

Kurs na wózek widłowy - dobra inwestycja?

Wszyscy doskonale pamiętamy, jak szybko w ostatnich latach rozwinęły się takie branże jak logistyka, transport i zarządzanie tymi dziedzinami. Ostatnie dziesięciolecia przyniosły wiele zmian – wkraczająca cyfryzacja, przemiany w systemach zarządzania, programy komputerowe do zarządzania logistyką i kontrolowania stanów magazynowych – przy działaniach, jakie prowadzą największe przedsiębiorstwa świata lub firmy kurierskie, które z definicji powinny mieć rozsiane po całym globusie magazyny i sortownie, wszystko posypałoby się bez komputerów.
informatyk przed komputerem
Twórca artykułu: zenjazzygeek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Branża IT- umiejętności potrzebne, by móc zacząć pracę w branży oraz szukanie idealnego miejsca pracy

Podczas wyboru studiów duża część z nas wybiera studia o kierunku informatycznym. W czasach komputeryzacji takie zawody z pewnością mają duże szanse na rynku i łatwiej jest odnaleźć pracę w zawodzie.
leasing w transporcie
Twórca artykułu: order_242
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Myślisz o leasingu? Sprawdź co radzą eksperci

Każda osoba, która wkroczyła w etap dorosłości ma świadomość tego, że nie tak łatwo jest osiągnąć wymarzony poziom życia biorąc pod uwagę realia teraźniejsze realia. Wielu ludzi nie potrafi pogodzić się z faktem, że przez resztę życia będą zobligowani wykonywać zalecenia swych przełożonych chociaż mają świadomość tego, że z pewnością sprawdziliby się w roli przywódcy i własnego szefa.
Business work
Twórca artykułu: Victor1558
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Omówienie rachunków oszczędnościowych w 2014 roku

Każdy, kto posiada jakieś niezainwestowane środki pieniężne bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że należy nimi tak zarządzać, żeby przynosiły one trochę zyski. Najgorszą opcją może być trzymanie swoich pieniędzy w przysłowiowej skarpecie.
konferencja
Twórca artykułu: ITU Pictures
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Organizowanie treningów i sympozjów firmowych - sala szkoleniowa Kraków, sala konferencyjna Legnica

Aktualnie dominuje ogromnie duża moda na ciągłe kształcenie swoich umiejętności i zmierzanie do osiągnięcia sukcesu w konkretnych branżach. Coraz to więcej ludzi skupia się na karierze, potrzebuje założyć swój biznes i wskutek tego funkcjonować na poziomie.
podatek
Twórca artykułu: GotCredit
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie zapomnij rozliczyć się z podatku (PIT) za bieżący rok

Każdy osiągany prawnie przychód, niezależnie od tego czy jest to zysk z pracy zawodowej, z renty bądź również z emerytury musi zostać uwzględniony w jednorocznym rozliczeniu podatkowym, inaczej w Pit 2016.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.