Strony
konsultant

W dzisiejszych czasach większość rzeczy możemy załatwić online - na szczęście urzędnicy powoli się do tego przekonują

W ostatnim czasie dostrzegamy coraz liczniejsze próby polskich urzędów, żeby dogonić świat i być w grupie państw wysokorozwiniętych, które swoim obywatelom dają możliwość na załatwianie urzędowych spraw przez internet.
terminal
Twórca artykułu: Franklin Heijnen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pozycjonowanie stron internetowych wykonywane jest bardzo często na zlecenie różnych firm.

Dzieje się zarówno toteż, że przedsiębiorstwa będą obecnie prowadzone w internecie, bowiem trzeba przyznać, że bez własnej obecności w necie żadna marka nie będzie w stanie sprawnie działać.
internet, strona internetowa
Twórca artykułu: Chris Dlugosz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

UX - zasadnicza kwesta branży e-commerce

Żyjemy w czasach Internetu, gdzie istotna jest atrakcyjność transmitowanych informacji Dla przykładu, strony internetowe konstruowane są w kontekście określonych zasad, jakie mają za zadanie stworzyć daną stronę możliwie najbardziej przyjazną użytkownikowi.
wyszukiwarka
Twórca artykułu: Maria Elena
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pragniesz, aby Twoja strona internetowa była przystosowana do jak największej liczby odbiorców? Już w tej chwili skorzystaj z narzędzia Google Search Console!

Współcześnie właściwie każda duża firma posiada własną stronę internetową, albowiem jest to najłatwiejsza droga dojścia do potencjalnego klienta. Zdecydowanie więcej ludzi robi sprawunki przez sieć, szuka rozlicznych wskazówek i informacji na forach internetowych , a także czyta wiadomości biznesowe na stronach www.
baza danych
Twórca artykułu: Christine und Hagen Graf
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy zaznaczymy w jaki sposób przetrzymywane są nasze dane?

Czy zdarzyło nam się, że dostawaliśmy paczki, albo telefony od zakładów, z którymi nigdy prędzej się nie zetknęliśmy? Jeśli tak, to ma szansę to okazać się dowód na to, że nasze informacje wzięły udział w czymś co nosi nazwę zakup bazy danych. Normalnie logujemy się na jakąś stronę, której treścią jesteśmy zainteresowani, dodajemy własne informacje aby mieć szansę dostawać newsletter, tak żeby nic nas nie ominęło i tutaj wszystko jest dla nas jasne oraz zrozumiałe. Jednak czasami jest tak, że bez naszej świadomości konkretny zakład odsprzedaje dane kontaktowe, które uzyskała od nas, przez co kolejne przedsiębiorstwa też mogą nawiązać z nami kontakt.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.