Finanse
ubezpieczenia
Zainspirowane przez: ab-ubezpieczenia.pl

PZU Wrocław to gwarancja pełnej opieki zabezpieczającej

Grupa PZU jest jedną z najogromniejszych instytucji finansowych w Polsce i należy do zespołu nadzwyczaj dynamicznie rozwijających się grup kapitałowych. PZU Wrocław zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszelkich najistotniejszych zakresach życia osobistego, społecznego i ekonomicznego. Z wyjątkiem aktywności ubezpieczeniowej PZU prowadzi też aktywność w obrębie zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i projektami oszczędnościowymi.
Pieniądze, PLN
Twórca artykułu: kstudenta
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Czy posiadanie własnej działalności gospodarczej w naszym kraju jest prostym zadaniem?

Każdy z nas doskonale wie, że Polska niewątpliwie jest zliczana do krajów o niesłychanie dużym poziomie biurokratyzacji. Taki stan rzeczy bezsprzecznie nie jest korzystny w wielu przypadkach dla przedsiębiorców, co niestety zmusza ich obowiązkowo do zmiany miejsca zarejestrowania własnej działalności gospodarczej, tym samym po wielokroć jesteśmy świadkami znacznego do odpływu firm do krajów zagranicznych.
prawo
Zainspirowane przez: www.morguefile.com

Problemy przeciętnych człowieka we współczesnym świecie – na co może przydać się dobry prawnik Rzeszów.

Niestety, ale dzisiejsza rzeczywistość bywa bardzo skomplikowana. Wiele osób musi zmagać się ze złożonymi sytuacjami życiowymi, które stosunkowo ciężko jest rozwiązać, jeżeli nie zna się istniejących przepisów prawa. Podjęcie nieodpowiedniej decyzji może finalnie doprowadzić do niekiedy przykrych konsekwencji prawnych, które w skrajnych sytuacjach mogą zrujnować finanse danej osoby, a nawet jej życie osobiste.
bank
Twórca artykułu: OTA Photos
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze typy produktów w banku

We współczesnych czasach banki oferują klientom coraz więcej rodzajów produktów bankowych. Każda z zainteresowanych osób może dostać odpowiednią ofertę, która nie tylko zaspokoi jego potrzeby, ale również będzie źródłem zadowolenia. O jakich produktach mowa?
giełda
Twórca artykułu: Christine Puccio
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu należałoby obserwować notowania giełdowe banków ?

Jak prezentują się notowania spółek giełdowych?

Gdy mamy troszkę luźnej gotówki i chcielibyśmy ją w coś inwestować, to musimy myśleć o giełdzie.
Notowania giełdowe
Twórca artykułu: NewConncet.info
Zainspirowane przez: http://www.newconnect.info

Obligacje korporacyjne i skarbowe - co to ?

Bogata oferta instrumentów finansowych powoduje, że inwestorzy jak i osoby indywidualne, mogą odczuwać niepewność przed wyborem formy lokowania pieniędzy. Dla jednych i drugich zysk i bezpieczeństwo są najważniejszą sprawą.
rozliczenie pit online
Twórca artykułu: David Michalczuk
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

PIT online, czyli w jaki sposób spożytkować możliwości Internetu do błyskawicznego pozbycia się niechcianych, przychodzących co roku formularzy?

Podatki, a także śmierć to według jednego z najpopularniejszych przysłów, dwie rzeczy, których możemy być pewni. Wynika to z tego, że z jednej strony każdy z nas kiedyś zakończy swoją przygodę na Ziemi, a z drugiej tak długo jak będą funkcjonować państwa, będzie również istniała konieczność dofinansowywania jego działalności poprzez pobieranie funduszy od obywateli.
rachunki
Twórca artykułu: sanchezcl
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Dla wielu ludzi prowadzących firmę relewantna jest kooperacja z właściwym księgowym

Obecnie da się dostrzec, że coraz więcej ludzi ciekawi otwarcie własnej firmy. Jest to na pewno pozytywne zjawisko, które wpływa na ekonomię i rynek produktów i świadczeń. W sporym stopniu tyczy się to ludzi młodych, jacy zwyczajnie nie wyobrażają sobie zatrudnienia w przedsiębiorstwie i pragną wykonywać pracę na własny rachunek.
Business work
Twórca artykułu: Victor1558
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Omówienie rachunków oszczędnościowych w 2014 roku

Każdy, kto posiada jakieś niezainwestowane środki pieniężne bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że należy nimi tak zarządzać, żeby przynosiły one trochę zyski. Najgorszą opcją może być trzymanie swoich pieniędzy w przysłowiowej skarpecie.
pieniądze
Twórca artykułu: sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Czy mamy wiedzę jak napisać pozew do sądu?

Czy wiemy jak wypisać druk zus z 3

Nim poweźmiemy jakąś decyzję, która ma szansę posiadać oddziaływanie na naszą pracę, lub na przyszłą emeryturę czy na należne wynagrodzenie, które będziemy otrzymywać, pragniemy mieć wpierw świadomość, że wszystko dobrze pojmujemy.To właśnie przez nie wiadomo, ile pieniędzy będziemy przeznaczali na rzecz państwa i jak wiele na pewno wpłynie do naszej kieszeni.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.