Telebim
reklama zewnętrzna
Twórca artykułu: Andy Atzert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama na ekranach led będzie bardzo widoczna

Ekrany pojawiają się coraz częściej na naszych ulicach

Nie każdy będzie usatysfakcjonowany z tego, co ma okazję mu zaproponować billboard. Gdyż będzie on spory, może okazać się oświetlony, ale jednocześnie reklama na nim pozostaje stała. Przez to nie może nas zaskakiwać, że wyszukiwane będą inne rozwiązania i znacznie częściej stosowane przy reklamie się telebimy.
Telebim
Twórca artykułu: clry2
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama na telebimie

Profesjonalnie dopracowane reklamy na telebimy to owoc wzmożonej pracy wielu specjalistów. Wkładają oni całe serce w przygotowywanie najrozmaitszych ofert, jakie będą odpowiadać wybierającym je konsumentom i doskonale prezentować ich produkt. Niemało zależy też od lokalizacji.
prasa drukarska
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Druk we Wrocławiu

Plakaty, oraz ulotki są jednym z nadzwyczaj atrakcyjnych wizualnych nośników reklamowych. Misje ulotek w strategii komunikacyjnej mogą podnosić wizerunek sklepu, tworzyć percepcję klientów, a nawet aktywować obrót handlowy. Gazetki reklamowe znacznie różnią się od siebie. Nie tylko pomiędzy sieciami, ale również w obrębie sieci, bo pojedyncze wersje posiadają różne zadania.
reklama na telebimie
Twórca artykułu: waylonscott
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama na telebimie - czy wciąż jest sensowne?

Obecnie każda firma stara się w jakiś sposób wyróżnić. Wiadomo, że nie jest to łatwe, bo z każdej strony mamy całe mnóstwo bodźców. Jednak potrafimy wychwycić te, które są w stanie oddziaływać na nas silniej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.