Firmy
biznes
Zainspirowane przez: flickr.com

Zarządzanie w dzisiejszych czasach

W obecnych czasach musimy stawiać na współczesne rozwiązania, które ułatwią nam i naszym interesom działać w tym świecie. Wszyscy doskonale wiemy, że konkurencja nie śpi i że trzeba krok po kroku poszukiwać i korzystać z nowych rozwiązań, a wszystko po to by firma znajdowała się w różnych rankingach i żeby mogła przyciągać kolejnych klientów.
Warszawska, majowa konferencja o dociepleniu obiektów zabytkowych od wewnątrz
Twórca artykułu: Xella Polska Sp. z o.o.
Zainspirowane przez: Xella Polska Sp. z o.o.

Wrocławskie szkolenia IT - Z pewnością powinieneś tam być z własną firmą

Bardzo dużo większych konferencji IT i szkoleń, organizowanych przez najistotniejsze firmy i konsorcja istniejące na polskim rynku oraz ze świata, ma miejsce we Wrocławiu. Na hasło sale konferencyjne na konferencję IT Wrocław, w internecie pojawiają się takie, które spełniają powszechnie obowiązujące normy oraz umożliwiają uczestnikom konferencji i szkoleń pracować w idealnej atmosferze. Wrocław oferuje 79 ośrodków konferencyjnych.
prezes firmy
Twórca artykułu: Benjamin Linh VU
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sprawdzanie wartości własnej firmy jest początkiem do jej rozwoju, albowiem ta podstawowa wiedza daje pomysły na ulepszenia oraz nowe rozwiązania

Jeżeli w danej firmie dostrzega się mały kryzys, dobrze pomyśleć, ile dokładnie jest ona warta. Obliczenie wartości składników majątkowych, którymi są między innymi znaki handlowe czy papiery wartościowe na giełdzie, na pewno pomoże rzeczywiście ocenić czy dalsze inwestycje w firmę się opłaca, czy też nie.
Szkolenie
Twórca artykułu: Eastern Tallgrass Prairie and Big Rivers Landscape
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dopasuj model szkolenia do specyfiki swojej firmy - przez to zyskasz najlepsze efekty

Współczesna oferta szkoleń dla uczestników indywidualnych oraz przedsiębiorstw jest nad podziw urozmaicona oraz ciekawa. Bardzo duży nacisk kładzie się na możliwość zwiększania kwalifikacji i poszerzania zakresu wiedzy poprzez uczestnictwo w takich spotkaniach. To znakomita alternatywa dla właścicieli zakładów, którzy są zdania, że ich pracownikom potrzebne jest wsparcie i motywacja w uzyskiwaniu wyższej efektywności i jeszcze lepszych wyników.
Notowania giełdowe
Twórca artykułu: NewConncet.info
Zainspirowane przez: http://www.newconnect.info

Obligacje korporacyjne i skarbowe - co to ?

Różnorodna oferta instrumentów finansowych przyczynia się do tego, że inwestorzy jak również osoby fizyczne, mogą odczuwać niepewność w związku z wyborem formy lokowania kapitału. Dla jednych i drugich zysk oraz bezpieczeństwo są priorytetową sprawą.
biurko
Twórca artykułu: Maik Meid
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób urządzić miejsce do pracy w swoim domu, by było wygodne?

Znudziło ci się codzienne chodzenie do pracy? Budzenie się wcześnie rano, szykowanie się i stanie w korkach? Jest na to znakomite rozwiązanie. Niektóre branże dają możliwość wykonywania pracy we własnym domu, co niesie ze sobą wiele zalet, m.in. okazje do zaplanowania każdego dnia zgodnie z własnymi potrzebami, tak, aby znaleźć czas dla rodziny i na załatwienie spraw na mieście, oraz – oczywiście – by móc trochę wypocząć. Jeśli i ty możesz pracować zdalnie i w związku z tym nie musisz chodzić do firmy, aby realizować swoje zadania, musisz zaaranżować miejsce do pracy w domu. W jaki sposób to zrobić, aby mieć wygodny gabinet?
komputer
Twórca artykułu: Vernon Chan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Innowacyjne rozwiązania informatyczne wykorzystywane w firmach

Obecnie różnorodne innowacje można obserwować w zasadzie w każdym aspekcie życia. Na przykład coraz więcej ludzi nie jest w stanie wyobrazić sobie dnia codziennego bez korzystania z komputera i Internetu. Nowoczesne przyrządy ułatwiają codzienne życie oraz pozwalają na oszczędność czasu i pozostałych środków. Dotyczy to także przedsiębiorstw.
Vincent Sp. z o.o.
Twórca artykułu: Vincent Sp. z o.o.
Zainspirowane przez: http://www.vincent.pl/

W jaki sposób przeprowadzić swoją niedużą loterię z fantami?

Jednym z ciekawszych sposobów na promocję przedsiębiorstwa jest organizowanie loterii z nagrodami. Wbrew pozorom nie jest to bardzo złożone. Trzeba pomyśleć o niej oczywiście odpowiednio wcześniej, ale sam pomysł w zasadzie nie musi być dopracowany na 100% już na początkowym etapie.


W jaki sposób przeprowadzić swoją niedużą loterię z fantami?

Możemy bowiem korzystać z pomocy fachowców, którzy nam przy organizacji takiej loterii dopomogą.
praca biurowa
Twórca artykułu: U.S. Army CERDEC
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy ma sens podnajmować zewnętrzną firmę do obsługiwania części działów w firmie? Jakie są korzyści takiego rozwiązania?

Często jest tak, że nie stać nas na wewnętrzny dział kadrowo-płacowy w przedsiębiorstwie, gdyż jest to związane z kosztami, a przy tym to ogromne obciążenie natury organizacyjnej dla każdej firmy. Wyjściem może być w takim wypadku outsourcing kadrowo płacowy, lecz gdy się na coś takiego zdecydujemy, to powinniśmy pamiętać, aby nasz dostawca był wiarygodny, rzetelny oraz elastyczny. Jakie Tak naprawdę korzyści wynikają z zlecenia tego typu usług na zewnątrz? Jak wybrać odpowiedniego dostawcę usług? Na jakie kwestie najbardziej zwrócić uwagę. Outsourcing w coraz bardziej zdecydowany sposób wkracza na nasz rynek oraz przestaje być kojarzony tylko z pomysłami zachodnich krajów i tamtejszych przedsiębiorstw.
certyfikat
Twórca artykułu: priceminister
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co certyfikat ISO powinien znaczyć dla konrahentów przedsiębiorstw?

Wiele mówi się na temat certyfikatów ISO. Zarządy ogromnie starają się, aby go zdobyć. Ale czy wiemy czym on tak naprawdę jest? Jakie daje profity nam, odbiorcom? Przeanalizujmy...
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.