Sukces
kurs, szkolenie
Twórca artykułu: Col Ford and Natasha de Vere
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Szkolenia dla tych, którzy zamierzają podwyższyć dotychczasowe kwalifikacje

W dobie naszych czasów każdy człowiek może odbyć niemało specjalistycznych szkoleń, przy wsparciu których może podwyższyć własne kwalifikacje w konkretnym zakresie. Oczywiście trzeba wybierać tego rodzaju zajęcia pod względem naszych kluczowych preferencji – najlepiej kierować się swoimi zawodowymi motywami. W poszczególnych przypadkach dzięki posiadanym certyfikatom można zapewnić sobie sukces na wielu płaszczyznach.
planowanie
Zainspirowane przez: pixabay.com

Co zrobić, kiedy jesteśmy dorośli i dalej chcemy się uczyć? Jakie mamy rozwiązania? Co należy wiedzieć?

Kto stwierdził, że w określonym momencie kończymy naukę i już nie musimy się kształcić. Że oto zakończyliśmy dziewiętnaście czy dwadzieścia pięć lat i nasza edukacja dobiegła końca.
Wrocław
Twórca artykułu: Alberto Cabello
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakiego rodzaju sytuacjach konieczny może być coach? Czy powinniśmy skorzystać z jego pomocy?

Coaching to jeden z lepszych metod, aby rozwinąć umiejętności zawodowe, jak i pozazawodowe. To interaktywny proces, jaki pomaga pojedynczym osobom albo organizacjom przyspieszyć tempo rozwoju i jednocześnie ulepszyć wyniki działania. Coachowie pracują z różnymi klientami nad istotnymi pojęciami mającymi związek z biznesem, pieniędzmi czy relacjami interpersonalnymi. Coaching dzisiaj jest coraz bardziej powszechny, bo rzeczywiście oferuje wymierne rezultaty. A w dzisiejszym dosyć konkurencyjnym świecie to tak naprawdę najbardziej istotne. Dobry trener może nam pomóc w znalezieniu wewnętrznego potencjału, może on wpływać na lepsze życie.
Konferencja Sanitec KOŁO 03.03.2011r. Sąd konkursowy
Twórca artykułu: Sanitec KOŁO
Zainspirowane przez: Sanitec KOŁO

Szkolenie, po którym będzie się szczególnie godną zaufania personą w dziedzinie sprzedaży.

tego typu osobom, które pracują w handlu nie ma potrzeby mówić o tym, jak znaczące jest, aby poza konkretnym przystosowaniem teoretycznym posiadać też znaczącą wiedzę, kiedy chodzi o samo podejście do konsumentów. Rozmawia się głównie o tym, by posiadać przygotowanie z zakresu komunikacji interpersonalnej co do tego, w jaki sposób nakłonić pozostałe osoby, by miały ochotę kupić dany produkt lub usługę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.