Firma
market
Twórca artykułu: Fan of Retail
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zarejestrować znak towarowy?

Symbol towarowy to nazwa a także logotyp produktu. Jego rejestracja ochrania przedsiębiorstwo przed nieuczciwymi konkurentami.


Jakim sposobem zarejestrować znak towarowy?

Jeśli przedsiębiorstwo oceni, że wystarczy jej ochrona symbolu towarowego na terytorium naszej ojczyzny, winna zapisać go w Urzędzie Patentowym.
samochód
Twórca artykułu: Farrell Small
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Delegacja – jak przygotować się do delegacji, o czego nie zaniedbać. Sprawy konieczne, a także takie, o których często zapominamy

Myśląc o delegacji często przywiązujemy większą wagę do ubrań, poznaniu lokalizacji i znalezieniu smacznych restauracji. Jednak wyjeżdżając na półroczną delegację lub wymianę musimy pomyśleć także o innych, ale również głównych i zwykłych sprawach.Kluczową rzeczą na początek jest wyszukanie sobie własnego środka transportu. Najczęściej wybieraną alternatywą w dużych miastach jest komunikacja miejska. W końcu jedyne co, to dokonujemy zakupu biletu okresowego i jeździmy, swobodnie przez dany okres czasu. Jednak zazwyczaj, gdy wyjeżdżamy gdzieś w sprawach biznesowych żądane jest od nas, byśmy byli jak najbardziej mobilni.
archiwalne dokumenty
Twórca artykułu: Random McRandomhead
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Prowadzenie każdej firmy wiąże się z licznymi wymaganiami

Niektóre jak się okazuje mogą być rozłożone w czasie niekiedy na kilka dekad, o czym niejeden właściciel firmy nie ma nawet pojęcia. Tymczasem przepisy prawa szczegółowo określają, przez jaki czas i w jakiej postaci należy przechowywać poszczególne rodzaje dokumentów, a niestosowanie się może się zakończyć dla przedsiębiorcy przykrymi konsekwencjami. Jeżeli chodzi o akta pracownicze ten okres wynosi kilkadziesiąt lat, i jest to niezbędne do tego, aby pracownicy mogli za jakiś czas otrzymać informacje potrzebne do wyliczenia podstawy emerytury. Wielu przedsiębiorców trzyma większość dokumentów w swojej siedzibie.
link
Twórca artykułu: John Kraus
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak duże jest we współczesnych czasach znaczenie informatyków dla odpowiedniego działania firmy.

Współcześnie świat nie mógłby istnieć bez tego, co oferują komputery. Obecne są one w zasadzie wszędzie, stosuje się je do zabawy, jak i pracy. I występują pod różną postacią, bo standardowe skrzynki z podłączoną myszką, klawiaturą i monitorem stanowią tylko pewną część komputerów, które są współcześnie stosowane przez normalnych ludzi.
rachunki
Twórca artykułu: sanchezcl
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Dla wielu ludzi prowadzących firmę relewantna jest kooperacja z właściwym księgowym

Obecnie da się zaobserwować, iż coraz więcej osób ciekawi otwarcie własnej firmy. Jest to bez wątpienia pozytywne zjawisko, które wpływa na ekonomię i rynek towarów i świadczeń. W ogromnym stopniu dotyczy to ludzi młodych, którzy po prostu nie wyobrażają sobie zatrudnienia w przedsiębiorstwie i pragną pracować na własny rachunek.
strona internetowa
Twórca artykułu: Chris Dlugosz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Projektowanie, pozycjonowanie i optymalizacja witryn internetowych – czemu tego rodzaju usługi to zdecydowana konieczność?

Strona internetowa to współcześnie jedno z najistotniejszych źródeł informacji w temacie oferty danej firmy. Nie można się z tego względu dziwić, że wiele przedsiębiorstw planuje inwestować we własne witryny, by były one nowoczesne oraz funkcjonalne. Rzecz jasna, strona www powinna być także rzeczywiście jak najbardziej atrakcyjna wizualnie, to ma podstawowe znaczenie dla współczesnych użytkowników.
terminal
Twórca artykułu: Franklin Heijnen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pozycjonowanie stron internetowych wykonywane jest bardzo często na zlecenie różnych firm.

Dzieje się tak dlatego, że przedsiębiorstwa będą dzisiaj prowadzone w internecie, ponieważ trzeba przyznać, że bez własnej obecności w necie żadna marka nie jest w stanie skutecznie działać.
impreza na świeżym powietrzu
Twórca artykułu: Niall Williams
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak zorganizować imprezę na świeżym powietrzu? Jakie wynająć sprzęty, z jakiego rodzaju usług skorzystać?

Letnie miesiące to idealny czas na zabawę w plenerze. Wtedy sporo mamy tego typu wydarzeń, jak koncerty na dworze, czy zabawy komercyjne czy kulturalne. Jeżeli bierzemy udział w tego typu wydarzeniu, to jedyne co musimy robić, to czuć się swobodnie i bawić doskonale, jednakże jeżeli jesteśmy z drugiej strony barykady - w roli organizatora, to musimy zadbać o całą masę różnych kwestii.
catering
Twórca artykułu: Stare Mury
Zainspirowane przez: http://www.staremury.eu/

W jaki sposób uruchomić własną firmę cateringową?

Własna firma cateringowa to metoda na biznes, o którym w ostatnim czasie coraz to nagminniej się mówi. Nic dziwnego – jest to całkiem intratne zajęcie. Polacy z roku na rok coraz to więcej pieniążków poświęcają na zakup gotowych posiłków, miast przygotować je samodzielnie. Zarazem panuje także moda na zdrową dietę. Na rynku nie brakuje zatem klientów. Mało tego, by założyć własny catering nie potrzeba bardzo wielu formalności.
człowiek ze skarbonką
Twórca artykułu: Andrius Repsys
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Praktyczny oraz nowoczesny sposób na rozrachunki firmowe

Rozrachunki finansowe w firmie to bardzo ważka tematyka, to od ich terminowości zależy często przetrwanie przedsiębiorstwa. Każdemu posiadaczowi przedsiębiorstwa zdarzyło się mieć kłopot z powodu niesolidności kontrahenta czy poślizgów w rozrachunkach pomiędzy bankami.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.