Firma
samochód
Twórca artykułu: Farrell Small
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Delegacja – jak przygotować się do delegacji, o czego nie zaniedbać. Sprawy konieczne, a także takie, o których często zapominamy

Rozmyślając o delegacji często przywiązujemy większą wagę do ubrań, poznaniu lokalizacji i wyszukaniu znanych pubów. Jednak wybierając się na półroczną delegację lub wymianę musimy pomyśleć także o innych, ale również najważniejszych i zwykłych sprawach.Ważną rzeczą na początek jest znalezienie sobie dobrego środka transportu. Najczęściej wybieraną alternatywą w dużych miastach jest komunikacja miejska. W końcu jedyne co, to dokonujemy zakupu biletu okresowego i jeździmy, gdzie tylko chcemy przez dany okres czasu. Jednak czasami, gdy wyjeżdżamy gdzieś w celach biznesowych obligowane jest od nas, byśmy byli jak najbardziej dyspozycyjny.
catering
Twórca artykułu: Stare Mury
Zainspirowane przez: http://www.staremury.eu/

W jaki sposób uruchomić własną firmę cateringową?

Własne przedsiębiorstwo cateringowe to metoda na biznes, o którym w ostatnim czasie coraz to nagminniej się mówi. Nic dziwnego – jest to całkiem intratne zajęcie. Polacy z roku na rok coraz to sporzej pieniążków przeznaczają na zakup gotowych potraw, miast przygotowywać je osobiście. Równocześnie panuje również moda na zdrową dietę. Na rynku nie brakuje przeto klientów. Mało tego, żeby założyć własny catering nie trzeba wielu formalności.
market
Twórca artykułu: Fan of Retail
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zarejestrować znak towarowy?

Znak towarowy to miano i logo wyrobu. Jego rejestracja ochrania firmę przed nieuczciwymi konkurentami.


Jakim sposobem zarejestrować znak towarowy?

Jeżeli przedsiębiorstwo oceni, że wystarczy jej ochrona symbolu towarowego na terytorium naszego kraju, winna zarejestrować go w Urzędzie Patentowym.
firma
Twórca artykułu: Enterprise Minnesota
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

System pomagający zarządzać firmą

W tych czasach należy wiedzieć o wiele więcej aniżeli kiedyś. A jeśli nie chcemy być daleko za konkurencją to trzeba wykorzystywać współczesne możliwości. Tak właśnie jest w firmach. Jeżeli zależy nam na tym, by nasza firma stała się jedną z przodujących trzeba wiedzieć, o co chodzi w zarządzaniu lub mieć ludzi, którzy wiedzą co i jak. Bez konkretnego systemu zarządzania przedsiębiorstwem niestety nie da się funkcjonować na współczesnym rynku. Na sto procent niezbędny będzie na dobry początek system elektronicznego obiegu dokumentów.
Reklama bilboard
Twórca artykułu: minimalform
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklamy zewnętrzne - w jaki sposób rozpocząć swoją podróż

Jesteśmy w czasach, w których bez dobrej reklamy trudno jest cokolwiek zdziałać. Najważniejsze to pamiętać, że kiedy posiada się własną firmę, to powinniśmy zadbać o jej sensowny marketing. Sporo firm mając świadomość, jak istotna jest reklama stawia na reklamy zewnętrzne, w tym na telebimy. Są również firmy, które stawiają telebimy, żeby wynajmować na nich miejsce i czas na reklamowanie się różnych firm.
archiwalne dokumenty
Twórca artykułu: Random McRandomhead
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Prowadzenie każdej firmy wiąże się z licznymi wymaganiami

Niektóre jak stanowią przepisy mogą być rozciągnięte w czasie niekiedy na kilkadziesiąt lat, o czym niejeden właściciel firmy nie ma nawet świadomości. Tymczasem nasze przepisy dokładnie określają, przez jaki czas i w jakiej postaci trzeba przechowywać poszczególne rodzaje dokumentów, a niestosowanie się zakończyć się może dla właściciela firmy przykrymi konsekwencjami. W przypadku akt pracowniczych czas ten wynosi kilkadziesiąt lat, i jest to konieczne do tego, aby byli pracownicy mieli możliwość w przyszłości uzyskać informacje niezbędne do wyliczenia podstawy emerytury. Wiele firm trzyma wszystkie dokumenty w lokalu firmowym.
link
Twórca artykułu: John Kraus
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak duże jest we współczesnych czasach znaczenie informatyków dla odpowiedniego działania firmy.

Współcześnie świat nie mógłby istnieć bez tego, co oferują komputery. Obecne są one w zasadzie wszędzie, stosuje się je do zabawy, jak i pracy. I występują pod różną postacią, bo standardowe skrzynki z podłączoną myszką, klawiaturą i monitorem stanowią tylko pewną część komputerów, które są współcześnie stosowane przez normalnych ludzi.
rachunki
Twórca artykułu: sanchezcl
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Dla wielu ludzi prowadzących firmę relewantna jest kooperacja z właściwym księgowym

Obecnie da się zaobserwować, iż coraz więcej osób ciekawi otwarcie własnej firmy. Jest to bez wątpienia pozytywne zjawisko, które wpływa na ekonomię i rynek towarów i świadczeń. W ogromnym stopniu dotyczy to ludzi młodych, którzy po prostu nie wyobrażają sobie zatrudnienia w przedsiębiorstwie i pragną pracować na własny rachunek.
strona internetowa
Twórca artykułu: Chris Dlugosz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Projektowanie, pozycjonowanie i optymalizacja witryn internetowych – czemu tego rodzaju usługi to zdecydowana konieczność?

Strona internetowa to współcześnie jedno z najistotniejszych źródeł informacji w temacie oferty danej firmy. Nie można się z tego względu dziwić, że wiele przedsiębiorstw planuje inwestować we własne witryny, by były one nowoczesne oraz funkcjonalne. Rzecz jasna, strona www powinna być także rzeczywiście jak najbardziej atrakcyjna wizualnie, to ma podstawowe znaczenie dla współczesnych użytkowników.
terminal
Twórca artykułu: Franklin Heijnen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pozycjonowanie stron internetowych wykonywane jest bardzo często na zlecenie różnych firm.

Dzieje się tak dlatego, że przedsiębiorstwa będą dzisiaj prowadzone w internecie, ponieważ trzeba przyznać, że bez własnej obecności w necie żadna marka nie jest w stanie skutecznie działać.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.