Firma
Finanse
Twórca artykułu: OTA Photos
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób oszczędzać pieniądze na emeryturę

Dzięki oszczędzaniu na emeryturę zdołamy zapewnić sobie godziwą przyszłość. Nie dobrze jest być na bakier z oszczędzaniem, albowiem przyszli emeryci najprawdopodobniej otrzymają emeryturę na poziomie 55 – 40% swej końcowej pensji. Istnieją rozmaite sposoby gromadzenia środków pieniężnych, jakie pozwalają oszczędzić nawet kilkaset tysięcy złotych.
trzy wizytówki
Twórca artykułu: César Santiago Molina
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ładne wizytówki dla różnych osób i dla profesjonalnych firm

Jeżeli jesteśmy ludźmi, którzy mają własny biznes musimy zastanowić się nad tym, w jaki sposób będą wyglądały nasze wizytówki. Nie jest to prosta sprawa. Sporo firm tworzy wizytówki i pewnie każdy z nas wiele wizytówek miał okazję widzieć, ale niestety nie wszystkie uznaliśmy za fajne. Dlatego najistotniejszy jest projekt wizytówki.
pit
Twórca artykułu: Lucas Hayas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zasady w deklaracjach podatkowych, jakie stale ulegają zmianom.

Wypisanie zeznania podatkowego w dalszym ciągu pozostaje tym, co dużej liczbie osób spędza sen z powiek. Mimo tego, że obecnie wszystkim zajmować będą się specjalistyczne biura rachunkowe albo także można uzupełnić deklarację w sieci, gdzie wszystko pozostaje precyzyjnie opisane.
finanse
Twórca artykułu: UNU-WIDER
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na czym polega ściąganie długów i jakie prawa przypadają dłużnikowi?

Pożyczki, "chwilówki" - coraz sporzej rodaków zadłuża się w przeróżnych instytucjach. Wszystko jest dobrze, dopóki spłacamy raty o czasie, gorzej, jeśli zaczyna brakować funduszy na punktualne oddawanie należności. Jakie prawa przypadają dłużnikowi, kiedy zgłosi się do niego firma windykacyjna. Co robić? Jak podejmować rozsądne decyzje? Co to jest windykacja oraz jakie są jej typy? Na początek chcę objaśnić, iż windykacja to nie to samo, co egzekucja komornicza.
strona internetowa
Twórca artykułu: Chris Dlugosz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Projektowanie, pozycjonowanie i optymalizacja witryn internetowych – czemu tego rodzaju usługi to zdecydowana konieczność?

Strona internetowa to obecnie jedno z najistotniejszych źródeł informacji w temacie propozycji określonej firmy. Nie można się z tego względu dziwić, że większość przedsiębiorstw zamierza inwestować we własne witryny, by były one nowoczesne i funkcjonalne. Rzecz jasna, strona www powinna być także możliwie jak najbardziej estetyczna wizualnie, to ma ogromne znaczenie dla dzisiejszych użytkowników.
archiwalne dokumenty
Twórca artykułu: Random McRandomhead
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Prowadzenie każdej firmy wiąże się z licznymi wymaganiami

Niektóre jak stanowią przepisy mogą być rozciągnięte w czasie niekiedy na kilka dekad, o czym niejeden przedsiębiorca nie ma nawet pojęcia. A przecież nasze przepisy dokładnie określają, jak długo i w jakiej formie należy archiwizować poszczególne rodzaje dokumentów, a niestosowanie się zakończyć się może dla przedsiębiorcy kosztownymi konsekwencjami. W przypadku akt pracowniczych czas ten wynosi kilka dekad, i jest to konieczne do tego, aby pracownicy mieli możliwość w przyszłości uzyskać informacje potrzebne do wyliczenia emerytury. Wiele firm przetrzymuje wszystkie dokumenty w swojej siedzibie.
firma
Twórca artykułu: Enterprise Minnesota
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

System pomagający zarządzać firmą

W obecnych czasach należy wiedzieć o wiele więcej aniżeli dawniej. A jeśli nie chcemy pozostać w tyle za konkurencją to powinniśmy wykorzystywać współczesne możliwości. Tak dokładnie jest w firmach. Jeśli chcemy, by nasza firma stała się jedną z pierwszych musimy znać się na zarządzaniu albo znaleźć ludzi, którzy się na nim znają. Bez konkretnego systemu zarządzania przedsiębiorstwem niestety nie da się działać na dzisiejszym rynku. Na pewno niezbędny będzie na dobry początek system elektronicznego obiegu dokumentów.
usługa faktoringu
Twórca artykułu: Nguyen Hung Vu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co to jest usługa faktoringu?

Faktoring to określony sposób prowadzenia transakcji biznesowych ściśle związany z ściąganiem należności. W dniu dzisiejszym w biznesie często mamy możliwość spotkać się z osobami nieuczciwymi, lub też najzwyczajniej ludzi niewypłacalnych. Prowadzenie transakcji z takimi przedsiębiorcami łatwo może zaprowadzić nas do sytuacji, kiedy nasza cala działalność związane będzie z ryzykiem niewypłacalności takiej osoby.
schemat BHP
Twórca artykułu: STILL
Zainspirowane przez: TILL

Jaką rolę odgrywa szkolenie BHP i czemu jest tak ważne?

Każdy pracownik, jaki podejmuje nowiuteńką pracę musi obowiązująco przejść poprzez szkolenie BHP. Znajomość zasad BHP jest nadzwyczaj znacząca, gdyż posiada ważny wpływ na bezpieczeństwo w zawodzie - zarówno swoje, jak również innych. Znajomość zasad BHP zezwala uniknąć zagrożenia w pracy, a w przypadku wypadku wyborne przygotowanie pozwoli prędko zareagować oraz zażegnać niebezpieczeństwo.
reklama na autobusie
Twórca artykułu: Jan Tik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama motorem handlu, czyli jakiego typu reklamy mamy dzisiaj do wyboru

Chyba nikomu nie trzeba mówić, że to reklama jest motorem biznesu. Za sprawą reklamy sklepy oraz firmy zdobywają kolejnych klientów. To właśnie z tego powodu na reklamie nie należy oszczędzać. Im większa a tym samym łatwiej dostrzegalna reklama, tym większa jej skuteczność. Dzisiaj wielką popularnością cieszą się reklamy na telebimie.
1 2 3 4 5 6 7 8
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.