Firma
finanse
Twórca artykułu: Global Panorama
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kontrola należności w organizacji

Każde przedsiębiorstwo powinno być jak najlepiej zorganizowane, tak, aby wszystkie jego komponenty mogły działać jak należy. Jedną z niezbędnych spraw jest kontrola finansów, dzięki której możliwe jest zminimalizowanie ryzyka wystąpienia bankructwa. Co należy wiedzieć o odpowiednio przeprowadzonej kontroli?
archiwum z dokumentami
Twórca artykułu: Gunnar Bothner-By
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przeprowadzenie inwentaryzacji nie tylko jako obowiązek ustawowy

W ostatnim dniu roku obrotowego przedsiębiorca jest zobligowany do przeprowadzenia inwentaryzacji składników aktywów oraz pasywów. Wynika to z obowiązku określonego ustawą o

rzetelnej i jasno udokumentowanej sytuacji majątkowej jednostki i jej wyniku finansowym.
dokumenty
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

W jaki sposób poprawić obieg dokumentów w firmie? Jakie działania są najefektywniejsze?

Tradycyjny obieg dokumentów sprawia, że wydłuża się proces akceptacji dokumentów. Faktury w związku z tym późno idą do księgowości, a to wiążę się z zagrożeniem doliczania odsetek, albo też brakiem możliwości naliczenia vat w najbliższym możliwym okresie. Co więcej, firma nie ma właściwych danych, które są bardzo potrzebne, aby zarządzać, gdyż niezarejestrowane faktury zostają dłużej u pracowników.
windykacja
Twórca artykułu: Andrius Repsys
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Informacje na temat długu - co trzeba wiedzieć

Biznesmeni coraz to nagminniej mają kłopoty z dostawcami, jacy nie regulują swoich zobowiązań w terminie. Rozmowy na temat spłat bywają nieefektywne. W owej sytuacji najlepszym rozwiązaniem z punktu widzenia zarządzającego biznesem może być skorzystanie z możliwości, jakie daje tzw. windykacja polubowna. Przedsiębiorcy do dyspozycji mają jednostki z dedykowaną ofertą dla sektora B2B. Prezentujemy kilka wskazówek, w jaki sposób przygotować się do kooperacji z firmą windykacyjną.
bank
Twórca artykułu: 401(K) 2012
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Prowadząc transakcje szczególnie z klientem zagranicznym potrzebujemy zwykle realizować błyskawiczne przelewy

Dzisiaj w biznesie należy funkcjonować bardzo szybko. Prowadząc transakcje szczególnie z partnerem spoza naszego kraju potrzebujemy bardzo często realizować szybkie przelewy. Szybkie przelewy stają się powoli niezwykle ważnym elementem właściwie zrealizowanej umowy. Chcemy w jak najkrótszym czasie sfinalizować wszelkie elementy umowy wiążące się z płatnościami.
BHP
Zainspirowane przez: pixabay.com

Czemu hurtownia bhp Szczecin cieszy się tak znaczącą popularnością w naszym kraju?

Niewątpliwie obecnie chcemy bardzo często wielu rzeczy, abyśmy zdołali prawidłowo działać. Gdy determinujemy się na rozpoczęcie własnej firmy, wtenczas zapewniamy sobie nie tylko pewne i całkiem dobre źródło przychodu, ale także powiększamy zadysponowanie na użytkowanie z pewnych usług i powiększamy sobie zadysponowanie na pewne artykuły.
terminal
Twórca artykułu: Franklin Heijnen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pozycjonowanie stron internetowych wykonywane jest bardzo często na zlecenie różnych firm.

Dzieje się zarówno dlatego, że firmy będą dzisiaj prowadzone w necie, ponieważ należy przyznać, że bez swojej obecności w necie żadna firma nie jest w stanie skutecznie działać.
klik
Twórca artykułu: pang yu liu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakim sposobem pozyskać tanio nowe elementy wyposażenia do swojej firmy?

Prowadzenie prywatnej aktywności gospodarczej z pewnością jest sprawdzonym sposobem na wytwarzanie przez nas zysku. Sytuacja, gdy jesteśmy prezesami danej organizacji jest natomiast dla nas sporym wyzwaniem. Niewątpliwie w znaczącej mierze polegamy na informacji i doświadczeniu naszych współpracowników, natomiast do każdych z relacji zawsze powinniśmy podchodzić z określoną dozą dystansu.
reklama na przystanku autobusowym
Twórca artykułu: Roberto Nieves
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Profesjonalna agencja marketingu bezpośredniego - czy należy skorzystać z jej świadczeń?

Dzisiaj wszelka odmiana reklamy jest bardzo znacząca i tworzy nieodłączny aspekt aktywności firmy. Tak samo indywidualne działy trudzące się PR, jak i zarząd bardzo skupia się na tworzeniu właściwych kampanii reklamowych, dzięki którym możliwe będzie dotarcie do jeszcze większej liczby potencjalnych klientów.
Agencja marketingowa Navy Blue

Dobry program lojalnościowy - jaki opłaca się wybrać?

Czym w tych czasach jest słowo lojalność? Czy dziś umiemy być lojalni? Jeżeli chodzi o relacje między ludźmi, to bywa z tym różnie i należałoby sprawdzić ogólnie psychologiczną stronę każdej więzi. Ale, kiedy chodzi o lojalność względem jakiś marek, to da się zauważyć bardzo dobrze po programach lojalnościowych, które trafiają do dużego grona ludzi, a które z lojalnościowych programów okazały się nietrafione. Ludzie lubią czuć się docenieni, nawet, gdy robią zakupy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.