Język angielski
biuro
Twórca artykułu: CROFFT System
Zainspirowane przez: CROFFT System

Oferta biur tłumaczeń

Od momentu, gdy we Francji panował Ludwik XIV, francuski stał się językiem arystokracji, gospodarki oraz dyplomacji. Sytuacja ta zupełnie się odmieniła, kiedy w efekcie II Wojny Światowej oraz wzrostu potęgi Stanów Zjednoczonych Ameryki język angielski zaczął dominować na świecie. Obecnie uczy się go na każdym etapie oświatowym – zaczynając od żłobka, aż po studia magisterskie na uniwerku. Bez przyzwoitej biegłości w języku angielskim niełatwo zwyciężać w współczesnym świecie.
nauka
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu/

Planujesz zapisać się na kurs językowy? Sprawdź, jak dobrze wybrać

Znajomość języków obcych to współcześnie podstawa, zwłaszcza, jeśli poszukujemy dobrej pracy, która zapewni nam życie na odpowiednim poziomie. W przypadku, gdy nie otrzymaliśmy należytego wykształcenia w tym obszarze w liceum bądź na studiach, dobrze jest samodzielnie zapisać się na taki kurs językowy i szybko nadrobić te braki. Czy jesteś zorientowany, czym powinna odznaczać się znakomita szkoła językowa?
Ofert jest multum, dlatego wybranie jednej z nich niewątpliwie spowoduje nie lada problem. Popytaj swoich przyjaciół, o ich doświadczenia z nauką języków i czy polecają kogoś w tym zakresie. Jeżeli ich wskazówki nie pasują nam z racji kosztów, położenia szkoły lub z innych przyczyn, szukajmy samodzielnie.
nauka angielskiego
Twórca artykułu: World Literature Today
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Znajomość języka obcego to dzisiaj coś niezbędnego. A czy Ty znasz jakiś język?

Spośród wielu różnych zdolności, jakie powinniśmy posiadać dzisiaj na specjalną uwagę zasługuję znajomość języka obcego. Nikt nie ma wątpliwości, że chodzi tak naprawdę o angielski, ponieważ cały świat w jakimś stopniu go używa, co oznacza, iż nieważne w jakim miejscu jesteśmy mamy szansę się dogadać. To międzynarodowy język. Wielu z nas pragnęłoby jednak go znać na lepszym poziomie. Jak to zrobić?
Szkolenie w firmie
Twórca artykułu: Michael Cardus
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

7 sposobów uczenia się języka niemieckiego

Wśród niesamowicie rekomendowanych języków obcych to właśnie business english gwarantuje już dziś w szczególnie atrakcyjnych cenach. Bezgraniczne możliwości wyboru pokazują, na jak dużo stać doświadczonych profesjonalistów. Pragną oni dawać swoim klientom jedynie to, co najlepsze, z tego powodu wybierają najlepsze możliwości. Ofert do dyspozycji klientów jest wiele, dlatego warto zwracać uwagę również na częste rekomendacje na właściwych stronach www czy rozbudowaną paletę możliwości do wyboru.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.