Nauka
Tłumaczenie

Których języków obcych opłaca się uczyć, aby zaistnieć na rynku pracy?

Banałem jest stwierdzenie, iż trzeba uczyć się języków obcych. To niezbędne, aby odnaleźć się w dzisiejszych czasach, dzięki temu łatwiej dostać zatrudnienie, zaistnieć w każdej dziedzinie czy zdobyć fajnych znajomych. Języki obce są niewątpliwie pomocne w różnych życiowych sytuacjach. Pytanie natomiast pozostaje jak najbardziej aktualne - jakich języków obcych się uczyć?
szkoła językowa
Twórca artykułu: Kaplan International
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakimi sposobami dobrze nauczyć się języka obcego?

Większość z nas, wspominając studenckie lata, zgodzi się zapewne ze stwierdzeniem, iż język obcy był jedynym przedmiotem, którego nie dało się opanować 2 dni przed sesją egzaminacyjną. Osiągniecie biegłości językowej wymaga dłuższego okresu metodycznej pracy oraz determinacji. Indywidualne zdolności a także intensywność kontaktu z językiem odgrywają tu istotną rolę, nie są to jednak elementy, jakie przesądzają o sukcesie, albowiem dzięki egzekwowaniu sprawdzonych reguł a także konsekwencji języka może się nauczyć każdy!
kursy
Twórca artykułu: phase6 News
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nauka to wiedza, na uczenie nigdy nie jest zbyt późno. Nauka ułatwia życie, powoduje, że nasze życie jest lepsze

Wiedza to wartość, którą systematycznie zdobywamy przez lata. Nie da się bowiem wszystkiego się dowiedzieć z dnia na dzień. W ogóle nie jesteśmy w stanie ogarnąć wszystkiego, bo jest to po prostu nierealne dla naszych mózgów. Kiedyś istnieli mędrcy, oni byli w stanie być specjalistami w kilku dziedzinach nauki. Taką osobowością był Arystoteles czy Kartezjusz.
Nauka
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu/

Wybierasz się na urlop poza nasze granice – sprawdź, co warto wiedzieć

Wyjazd na urlop poza granicę naszego państwa stał się niezwykle popularny. Raz – świat się skurczył, wszędzie bez problemu możemy polecieć. Dwa – urlopy w innych państwach nie są już takie drogie jak kiedyś. Trzy – Polacy nie boją się, iż, rzecząc kolokwialnie kolokwialnie, się nie dogadają.
lekcja angielskiego
Twórca artykułu: David Mulder
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Popołudniowe zajęcia z polskiego dla obcokrajowców – gdzie można posłać malucha?

Kiedy rozpoczyna się nowy rok szkolny mnóstwo rodziców zaczyna szukać zajęć dodatkowych dla swoich pociech. Oczywiście jest z czego wybierać – od zajęć sportowych po plastyczne, edukacyjne i ruchowe. Jest również bogata pula zajęć językowych. Dokąd dobrze jest zgłosić malucha?
Piknik na łonie natury
Twórca artykułu: Daniel Glifberg
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Szkoła podstawowa jako inkubator wiedzy o uczniu.

Szkoła podstawowa to dla wielu uczniów wspaniały okres. Każdy okres to nowa, rewelacyjna nauka, która poszerza dziecinną wyobraźnie i kreatywność. Szkoda podstawowa, jak każdy element szkoły dają też podwaliny dorosłego życia uczniów, właśnie dlatego tak ważne jest to, aby uczniowie dowiedzieli się wszystkiego, co potrzebne. do tego niezwykle ważna jest forma oddania dzieciom tych wiadomości.
nauka
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Dlaczego warto korzystać z dobrych podręczników?

Zabierając się za studiowanie trzeba się nastawić na wiele nauki. Rzecz jasna jeśli ktoś będzie chciał studia przebalować i spędzić w knajpach, to ma pełne prawo do tego, ale jeżeli ktoś rzeczywiście chce ten okres efektywnie wykorzystać i zyskać duży zapas wiadomości, to nie powinien jednak wszystko odpuszczać. W czasie studiów wiedzę zdobywa się w różnorodny sposób.
wrocław
Twórca artykułu: Maciek Lulko
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pragniesz nauczyć się angielskiego lub podszlifować swoje kwalifikacje? Postaw na szkołę angielskiego we Wrocławiu

W chwili obecnej spora część młodych osób nie wyobraża sobie życia bez znajomości języka obcego, gdyż jest on pomocny na każdym kroku. Mnóstwo ofert pracy pojawia się w języku angielskim, co chwilę jakiś globtroter zagraniczny prosi o wyjaśnienie drogi do celu. Wielkim szkopułem byłoby, gdybyśmy nie potrafili powiedzieć żadnego słowa w języku obcym.
prawo jazdy
Twórca artykułu: slgckgc
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Posiadanie prawa jazdy jest dzisiaj jednym z większych plusów - szkoła jazdy w Tychach!

Obecnie posiadanie auta osobowego jest wielkim udogodnieniem w codziennym życiu. Pomaga nie tylko na sprawne przemieszczanie się, ale głównie na bycie niezależnym czasowo. Aranżowanie rozlicznego typu podróży czy normalne wycieczki na obrzeża miasta są w tej sytuacji o wiele prostsze i na pewno przyjemniejsze. W tym przypadku jednakże nie licząc auta niezbędne jest prawo jazdy, jakim wskazane jest aby zaciekawić się jak najwcześniej. Odłożenie tego na później najczęściej skutkuje wieloletnim zaniedbaniem problemu i w następstwie brakiem tego ważnego uprawnienia. Jeśli więc tylko mamy możliwość to jak najwcześniej zdecydujmy się na kurs.
Nauka języka angielskiego
Twórca artykułu: The Liverpool School of English
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Angielski konwersacje Warszawa, szkoły językowe Warszawa

Jeśli masz zamiar w dzisiejszych czasach być człowiekiem sukcesu to musisz posiąść znajomość języków obcych. Nie musisz natychmiast być omnibusem, ale przynajmniej zacznij od nauki języka angielskiego, bo to bardzo ważna sprawa. W tym języku uda porozumieć Ci się niemal w każdym kraju, więc warto wziąć się za to. Dużo osób posiada znajomość języka angielskiego ze szkoły, ale ma też pewną barierę związaną z mówieniem.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.