Szkolenia
Business
Twórca artykułu: Victor1558
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak uzyskać nareszcie upragniony awans?

Co robić, aby będąc na wysokim stanowisku zawodowym mieć okazję jeszcze skrupulatniej wykonywać swoje obowiązki? Wiadomo: jesteśmy zapewne tak zwanymi perfekcjonistami, poza tym chcemy dostać awans. Ciężkie to zadanie do zrealizowania bez starania się! Nieco rad dla takich osób, które wiele gadają, ale również dużo robią.
wykład prowadzony przez profesor z Lublina na studiach logistycznych
Twórca artykułu: coffsharbourlibrary
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nieoczywiste typy wykształcenia – szansa na zatrudnienie?

Kiedy ma się trud z odnalezieniem pracy, wskazane jest zastanowić się nad dodatkowym wykształceniem. Oczywiście nie idzie tylko o sfinalizowanie studiów, lecz także odbycie rozmaitych kursów. Wskazane jest zaznajomić się z tą problematyką.
Biznes, mężczyźni
Twórca artykułu: Biuro Prasowe Starter
Zainspirowane przez: Biuro Prasowe Starter

Coaching - pomysł na życie

Współczesny świat nam nie dogadza. Wręcz odwrotnie, na każdym rogu czyhają na nas różne stresujące sytuacje, którym musimy stawić czoło. Najwięcej nerwów tracimy w miejscu pracy. Czujemy potężną presję ze strony szefostwa, chcemy dawać radę ze wszystkimi zadaniami, zwykle kosztem swojego życia osobistego.
Prawo autorskie

Zgłębiamy dziedziny prawa autorskiego podczas szkoleń

O tym jak ważne jest przestrzeganie norm prawa autorskiego nie musimy nikogo przekonywać. Pozwala to na właściwy respekt dla autorów, natomiast nas ochrania przed ewentualnością bycia pozwanym do sądu. Jest to jednak bardzo zagmatwana dziedzina, jakiej zgłębianie wymaga sporej pracy. Jednocześnie warto poświęcić tej sprawie nieco uwagi.
Warszawska, majowa konferencja o dociepleniu obiektów zabytkowych od wewnątrz
Twórca artykułu: Xella Polska Sp. z o.o.
Zainspirowane przez: Xella Polska Sp. z o.o.

Wrocławskie szkolenia IT - Z pewnością powinieneś tam być z własną firmą

Bardzo dużo większych konferencji IT i szkoleń, organizowanych przez najistotniejsze firmy i konsorcja istniejące na polskim rynku oraz ze świata, ma miejsce we Wrocławiu. Na hasło sale konferencyjne na konferencję IT Wrocław, w internecie pojawiają się takie, które spełniają powszechnie obowiązujące normy oraz umożliwiają uczestnikom konferencji i szkoleń pracować w idealnej atmosferze. Wrocław oferuje 79 ośrodków konferencyjnych.
konferencja
Twórca artykułu: ITU Pictures
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Organizowanie treningów i sympozjów firmowych - sala szkoleniowa Kraków, sala konferencyjna Legnica

Aktualnie panuje ogromnie duża moda na ciągłe szkolenie swoich zdolności i zmierzanie do osiągnięcia sukcesu w konkretnych dziedzinach. Coraz to więcej ludzi skupia się na karierze, chce założyć swój interes i wskutek tego funkcjonować na poziomie.
kurs opiekunka
Twórca artykułu: Jonathan Rolande
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Oferty dla osób zainteresowanych pracą w roli opiekuna

Dla niektórych osób praca na stanowisku opiekuna jest najlepszą propozycją. Należy podkreślić, że obecnie można trafić na niemało propozycji dotyczących dokładnie tego rodzaju aktywności zawodowej. Nic dziwnego, że dość wiele młodych osób zamierza zająć się tym z pełną odpowiedzialnością, jednocześnie decydując się na odbycie najlepszych kursów czy szkoleń.
Szkolenie
Twórca artykułu: Eastern Tallgrass Prairie and Big Rivers Landscape
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dopasuj model szkolenia do specyfiki swojej firmy - przez to zyskasz najlepsze efekty

Współczesna oferta szkoleń dla uczestników indywidualnych oraz przedsiębiorstw jest nad podziw urozmaicona oraz ciekawa. Bardzo duży nacisk kładzie się na możliwość zwiększania kwalifikacji i poszerzania zakresu wiedzy poprzez uczestnictwo w takich spotkaniach. To znakomita alternatywa dla właścicieli zakładów, którzy są zdania, że ich pracownikom potrzebne jest wsparcie i motywacja w uzyskiwaniu wyższej efektywności i jeszcze lepszych wyników.
praca w IT
Twórca artykułu: Dmitry Grigoriev
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Informatyk poszukujący zatrudnienia, który ma spore szanse, bez względu na rywali.

Programista szukający pracy, który posiada spore szanse, bez względu na rywali to ten, jaki de facto potrafi wykazać się niecodziennymi umiejętnościami we własnej branży. Patrząc na to, że obecnie zapotrzebowanie na informatyków jest tak ogromne, nie pozostaje zadziwiające, iż coraz więcej osób interesuje się takim fachem. Trzeba jednak mieć na uwadze to, iż o ile jeszcze parę lat temu wykształcenie dawało przeświadczenie, iż da się idealnie prosperować na takim stanowisku, to teraz nie jest to już tak do końca zagwarantowane.
Galileo
Twórca artykułu: tec_estromberg
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kto nie pragnie zaliczyć matury z jak najlepszym wynikiem?

Wszelki licealista, który chce swój egzamin maturalny zdać z jak najlepszymi rezultatami, pragnie przygotować się do tego jak najlepiej.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.