Praca
praca w biurze
Twórca artykułu: Sylvain Kalache
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przedsiębiorstwo - warto od samego początku ustalić zasady, które mają panować w danym miejscu pracy

Każdy z nas, kto jest częścią jakiejś firmy, czyli albo jest jej szefem, albo zatrudnioną osobą, pewnie może potwierdzić, że bez właściwej organizacji cała praca przebiegałaby o wiele ciężej. Oczywistym jest, iż muszą być ludzienadzorujący cały proces wytwarzania danych dóbr czy usług, niemniej to nie tylko od nich zależy, jak cała działalność będzie funkcjonowała każdego dnia. Warto jest zauważyć, że w gąszczu obowiązków danej firmy kryje się mnóstwo zobowiązań powiązanych z kwestiami administracyjnymi.
Biznesmen
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Jak wybić się na fali konkurencji? Projektujemy pierwsze po studiach CV!

Pod koniec czerwca a potem pod koniec września zwykle następują 2 fale masowego dostarczania CV do bardzo różnych miejsc pracy. Zwykle są to CV studentów lub świeżo upieczonych magistrów i licencjatów, które nie mają zbyt dużego działu „doświadczenie zawodowe”. Jak zbudować dobre CV i otrzymać wymarzoną, pierwszą poważną pracę?
samochód kuriera
Twórca artykułu: Cezary Borysiuk
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wyselekcjonować jednostkę kurierską?

Wybór firmy kurierskiej, jakiej powierzymy nasze drogocenne przesyłki, to niełatwe zadanie. Zanim przed naszym domem bądź firmą zjawi się kurierska furgonetka, skontrolujmy, jakiego rodzaju kryteria zazwyczaj przesądzają o udanej współpracy.
imprezy
Twórca artykułu: Jessica Spengler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kim dokładnie jest frezer oraz czym konkretnie się zajmuje? - kilkanaście słów o tym dosyć poszukiwanym w Polsce zawodzie

Jak można zauważyć po naszym dzisiejszym tytule - temat będzie obejmował frezera, który - jeśli bardzo dobrze po rozglądać się po sieci internetowej - jest dość poszukiwanym zawodem. Znalezienie takiego typu osoby i to bardzo dobrej w tym konkretnym fachu, to swoista sztuka, dokładnie taka sama jak to, co czyni.
Karty kredytowe
Twórca artykułu: Sean MacEntee
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowy produkt finansowy dedykowany młodym przedsiębiorcom

Wszyscy znamy dni, w których śnimy o ucieczce od rzeczywistości. Przytłoczeni pracą, która wcale nie daje proporcjonalnych zarobków, pochłania ogrom czasu, męczy i nie zapewnia satysfakcji często marzymy o zmianie pracy.
certyfikat
Twórca artykułu: Claus Günther
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak szukać pracy?

Najbezpieczniej jest szukać pracy za granicą będąc w Polsce. Pewnym podejściem na poszukiwanie zatrudnienia za granicą, a przy tym efektywnym zwłaszcza w wypadku specjalistów a także wykwalifikowanych pracobiorców fizycznych, jest posyłanie odpowiedzi na anonse zamieszczane w najpopularniejszych za granicą stronach z anonsami o pracę.


Jak szukać pracy?

Podobnie jak w naszym kraju, na stanowiska wymagające specjalistycznej wiedzy jak też gruntownego doświadczenia zawodowego proces rekrutacji może trwać kilka tygodni.
Faktura
Twórca artykułu: Daniel X. O'Neil
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie są w obecnych czasach najważniejsze obowiązki pracodawcy w naszym kraju i na co musi on zwrócić uwagę?

Obowiązki pracodawcy to zagadnienie, które każdego roku ulega coraz większemu rozszerzeniu. Wynika to głównie z tego, że rosnąca rolę odgrywają między innymi prawa człowieka, przez co narzucane są coraz większe wymogi związane chociażby z zagwarantowaniem płacy minimalnej na określonym poziomie. Dodatkowo każda osoba oferująca pracę innym jest zobowiązana do uiszczania odpowiednich składek, które dają możliwość pracownikowi korzystania z powszechnej opieki zdrowotnej jak również dostęp do przyszłej emerytury.
magazyn
Twórca artykułu: inplusPR
Zainspirowane przez: www.inplusPR.pl

Jaki wybrać system do fakturowania? Na jakie sprawy zwracać uwagę? Co jest najistotniejsze?

Duża liczba osób myśli, jakiego rodzaju wybrać najbardziej odpowiedni program do skanowania faktur. To nie jest proste zadanie, zwłaszcza, że każde przedsiębiorstwo jest inne i ma zupełne inne potrzeby.
ergonomia stanowiska komputerowego
Twórca artykułu: Moll
Zainspirowane przez: Moll

Podstawy ergonomii miejsca pracy

Nie podlega zakwestionowaniu, że dobre przystosowanie stanowiska pracy to baza do wzorcowego wypełniania obowiązków zawodowych. Kilka lat temu nie koncentrowano się na tym zbyt mocno, natomiast ostatnio można bez trudu dostrzec, iż kwestia ta zmieniła się. Przede wszystkim zaczynają sobie z tej opcji zdawać sprawę przedsiębiorcy, jacy podążają do tego, by pracownicy posiadali odpowiednie warunki do tego, aby być w jak największym stopniu wydajnymi.
budynek, nieruchumość
Twórca artykułu: Metro Centric
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zawód zarządcy nieruchomości – na czym się opiera i jakie powinności zakłada?

Zarządzanie nieruchomościami to zawód, który obejmuje wiele różnego rodzaju powinności i niesie ze sobą ogromną odpowiedzialność za cały obiekt i wygodę życia korzystających z niego osób. Aktualny rynek pracy poszukuje specjalistów tego typu.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.