Praca
paca
Twórca artykułu: KIANO
Zainspirowane przez: KIANO

Porozumiewamy się tak, jak konkretne środowisko, w którym funkcjonujemy

W każdej pracy odnajdziemy konkretną prawidłowość. W każdej dziedzinie powtarza się pewna znana wszystkim oczywistość – nowomowa pracownicza i konieczne do tego narzędzia. O narzędziach można powiedzieć jasno: bez nich nie ma pracy. Przecież pracując w biurze nie można normalnie spełniać swoich powinności bez sprzętu komputerowego, a hydraulik z niczym nie da rady bez odpowiedniego klucza. To samo można powiedzieć o wielu innych, mniej i bardziej znanych zawodach. Co jednakże z czymś mniej, ale jednak znanym: ze specyficzną nowomową pracowniczą?
kurs, szkolenie, nauka
Twórca artykułu: Moose
Zainspirowane przez: http://www.moose.pl

Pragniesz się rozwijać? Nie zapominaj o rozmaitych kursach

Polska jest obecnie jednym z tych państw, w których poziom bezrobocia jest dość wysoki. Oznacza to, że coraz więcej osób ma niezwykle dużo kłopoty ze znalezieniem pracy. Każdy, kto chce posiadać pracę, a równocześnie liczyć na awans powinien pamiętać o uczestnictwie w rozmaitych kursach. Na chwilę obecną ich wybór jest naprawdę szeroki.
magazyn
Twórca artykułu: inplusPR
Zainspirowane przez: www.inplusPR.pl

Jaki wybrać system do fakturowania? Na jakie sprawy zwracać uwagę? Co jest najistotniejsze?

Duża liczba osób zastanawia się, jakiego rodzaju wybrać najlepszy program do skanowania faktur. Nie jest to proste zadanie, szczególnie, że każde przedsiębiorstwo jest inne i ma odmienne potrzeby.
Karty kredytowe
Twórca artykułu: Sean MacEntee
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowy produkt finansowy dedykowany młodym przedsiębiorcom

Każdy miewa dni, w których marzymy o ucieczce od życia. Zmęczeni pracą, która absolutnie nie proponuje proporcjonalnych zarobków, zabiera ogrom czasu, frustruje i nie daje satysfakcji niejednokrotnie marzymy o rzuceniu pracy.
imprezy
Twórca artykułu: Jessica Spengler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kim dokładnie jest frezer oraz czym konkretnie się zajmuje? - kilkanaście słów o tym dosyć poszukiwanym w Polsce zawodzie

Jak widać po naszym pianym dzisiaj tytule - temat będzie obejmował frezera, który to - jeżeli bardzo dobrze po rozglądać się po sieci - jest dość poszukiwanym zawodem. Znalezienie takiego typu osoby oraz to dobrej w tym konkretnym fachu, to swoista sztuka, taka sama jak to, co w rzeczywistości czyni.
szkoła
Twórca artykułu: Patrik Tschudin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Szkoły językowe, w jakich można zapisać się na lekcje z języka włoskiego zarówno dla początkujących, jak i dla osób dorosłych

W każdym miasteczku będzie okazja znaleźć akademie językowe, w jakich prowadzi się zajęcia z języka włoskiego tak samo dla dzieci, jak i dla osób zaawansowanych. Język włoski jest językiem o wiele bardziej sławnym i właśnie z tym to jest związane. Osoby zapisujące się na włoski najczęściej robią to z tego względu, że przykładowo były na urlopie we Włoszech i podoba się im porozumiewanie po włosku. Postrzegają to więc jako zamiłowanie. Aczkolwiek będą i tego typu osoby dla których język włoski jest bardziej znaczący.
praca w biurze
Twórca artykułu: Sylvain Kalache
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przedsiębiorstwo - warto od samego początku ustalić zasady, które mają panować w danym miejscu pracy

Każdy z nas, kto jest częścią jakiejś firmy, czyli albo jest jej szefem, albo zatrudnioną osobą, pewnie może potwierdzić, że bez właściwej organizacji cała praca przebiegałaby o wiele ciężej. Oczywistym jest, iż muszą być ludzienadzorujący cały proces wytwarzania danych dóbr czy usług, niemniej to nie tylko od nich zależy, jak cała działalność będzie funkcjonowała każdego dnia. Warto jest zauważyć, że w gąszczu obowiązków danej firmy kryje się mnóstwo zobowiązań powiązanych z kwestiami administracyjnymi.
Biznesmen
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Jak wybić się na fali konkurencji? Projektujemy pierwsze po studiach CV!

Pod koniec czerwca a potem pod koniec września zwykle następują 2 fale masowego dostarczania CV do bardzo różnych miejsc pracy. Zwykle są to CV studentów lub świeżo upieczonych magistrów i licencjatów, które nie mają zbyt dużego działu „doświadczenie zawodowe”. Jak zbudować dobre CV i otrzymać wymarzoną, pierwszą poważną pracę?
samochód kuriera
Twórca artykułu: Cezary Borysiuk
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wyselekcjonować jednostkę kurierską?

Wybór firmy kurierskiej, jakiej powierzymy nasze drogocenne przesyłki, to niełatwe zadanie. Zanim przed naszym domem bądź firmą zjawi się kurierska furgonetka, skontrolujmy, jakiego rodzaju kryteria zazwyczaj przesądzają o udanej współpracy.
certyfikat
Twórca artykułu: Claus Günther
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak szukać pracy?

Najbezpieczniej jest szukać pracy za granicą będąc w Polsce. Pewnym podejściem na poszukiwanie zatrudnienia za granicą, a przy tym efektywnym zwłaszcza w wypadku specjalistów a także wykwalifikowanych pracobiorców fizycznych, jest posyłanie odpowiedzi na anonse zamieszczane w najpopularniejszych za granicą stronach z anonsami o pracę.


Jak szukać pracy?

Podobnie jak w naszym kraju, na stanowiska wymagające specjalistycznej wiedzy jak też gruntownego doświadczenia zawodowego proces rekrutacji może trwać kilka tygodni.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.