Praca
paca
Twórca artykułu: KIANO
Zainspirowane przez: KIANO

Porozumiewamy się tak, jak konkretne środowisko, w którym funkcjonujemy

W każdej pracy znajdziemy określoną prawidłowość. W każdej dziedzinie ma miejsce pewna znana wszystkim oczywistość – nowomowa pracownicza i niezbędne do tego narzędzia. O narzędziach jesteśmy w stanie powiedzieć wprost: bez nich nie można pracować. Przecież pracując w biurze nie obejdziemy się bez komputera, a hydraulik nic nie wskóra bez konkretnego klucza. To samo można powiedzieć o wielu innych, mniej i bardziej oczywistych zawodach. Co jednakowoż z czymś mniej, ale jednak oczywistym: ze specyficzną nowomową pracowniczą?
Biznes, mężczyźni
Twórca artykułu: Biuro Prasowe Starter
Zainspirowane przez: Biuro Prasowe Starter

Coaching - pomysł na życie

Współczesny świat nas nie rozpieszcza. Wręcz odwrotnie, na każdym kroku czają się na nas rozmaite stresujące sytuacje, którym trzeba stawiać czoło. Bardzo dużo nerwów tracimy w naszej pracy. Odczuwamy potężną presję ze strony zwierzchników, pragniemy dać z siebie jak najwięcej, zwykle kosztem własnego życia osobistego.
szkolenie
Twórca artykułu: NAVFAC
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Odszukaj profesjonalną firmę organizującą szkolenia BHP z Warszawy i umów się na spotkanie w Twojej korporacji

Spora część właścicieli ogromnych zakładów pracy pojęła już fakt, iż konieczne jest wysyłanie fachowców na różne ćwiczenia. Jak wiadomo, w pierwszym momencie ludzie wysyłani są na obowiązkowe kursy, które konieczne są do podjęcia pracy, a dopiero w późniejszym czasie rozpatrywane są pozostałe opcje rozwoju. Do najbardziej rozpoznawalnych warsztatów na pewno należą te odnośnie BHP.
Pracownicy ochrony

Rekrutacja do firmy Solid Security

Znakomitym przedsięwzięciem na odnalezienie pracy jest rozważenie opcji pracy w ochronie. Wystarczy przekwalifikowanie i ścieżka zawodowa stoi otworem. Jest możliwość przejść specjalny kurs, czy szkołę policealną, która kształci na kierunku pracownika ochrony. Przy ochronie obiektów handlowych jest możliwość wykonywać pracę bez licencji, jeśli natomiast potrzebujemy mieć większe uprawnienia i zarobki, należałoby uzyskać licencję pracownika ochrony fizycznej, albo technicznej.
imprezy
Twórca artykułu: Jessica Spengler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kim dokładnie jest frezer oraz czym konkretnie się zajmuje? - kilkanaście słów o tym dosyć poszukiwanym w Polsce zawodzie

Jak można zauważyć po naszym dzisiejszym tytule - temat będzie obejmował frezera, który to - jeśli bardzo dobrze rozejrzeć się po sieci internetowej - jest dosyć poszukiwanym zawodem. Odnalezienie takiej osoby i to bardzo dobrej w tym fachu, jest to swoista sztuka, dokładnie taka sama jak to, co w rzeczywistości robi.
praca
Twórca artykułu: Jeffrey Zeldman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak znaleźć się na współczesnym rynku pracy?

Posiadanie przez nas dobrze opłacanej pracy jest marzeniem znaczącej części z nas. Zdobywanie przez nas środków finansowych jest bowiem związane z wypełnianiem przez nas życiowych potrzeb, czego nie jesteśmy w stanie uniknąć za każdą cenę. Obecnie zdecydowanie najbardziej dochodową pracą wydaje się być praca biurowa, o czym jeszcze kilkanaście lat temu nie pomyśleliśmy. Nasza rodzima gospodarka przeszła bowiem szczególnie wyraźną transformację od modelu wytwórczego do świadczenia usług.
dokumenty
Twórca artykułu: Robert Couse-Baker
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Bezpieczeństwo danych osobowych – czyli w jaki sposób firmy powinny wyrzucać dokumenty

Aktualnie ochrona danych osobowych ma priorytetowe znaczenie. Firmy muszą przywiązywać dużą uwagę do tego, aby dane ich klientów pozostawały nienaruszone i były bezpiecznie magazynowane, gdyż wszelkie niedociągnięcia pod tym względem, mogą mieć niemiłe konsekwencje natury prawnej i finansowej. Z tego względu stosuje się różne rozwiązania, jakie mają na celu ochronę danych osobowych.
kurs, szkolenie, nauka
Twórca artykułu: Moose
Zainspirowane przez: http://www.moose.pl

Pragniesz się rozwijać? Nie zapominaj o rozmaitych kursach

Polska jest aktualnie jednym z tych państw, w których poziom ludzi, którzy szukają pracy jest naprawdę wysoki. Oznacza to, że coraz więcej z tej grupy ma naprawdę dużo kłopoty ze znalezieniem pracy. Każdy, kto chce posiadać pracę, a jednocześnie liczyć na awans musi wiedzieć o jak pomocne mogą okazać się kursy. Dzisiaj ich wybór jest naprawdę szeroki.
materiały biurowe
Twórca artykułu: Moll
Zainspirowane przez: Moll

Jak zaoszczędzić sporo na zakupach niezbędnych materiałów biurowych do biura? Garść niezbędnych porad dla każdego

Jeśli prowadzisz swoją firmę, wówczas niewątpliwie znakomicie zdajesz sobie sprawę z tego, że zawsze dobrze szukać okazji do zaoszczędzenia nawet niedużej sumy pieniędzy. Oczywiście życzymy Ci, żeby zawsze szło Ci na tyle dobrze żebyś nie musiał zastanawiać się dla przykładu nad tym, skąd wziąć pieniądze na wypłaty dla podwładnych, jednak zawsze dobrze pomyśleć o tym wcześniej i mieć pewien zapas funduszy.
maszyny rolnicze
Twórca artykułu: Michael Coghlan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Do czego służy równiarka? W jaki sposób podłoże może ulec zmianie, gdy będziemy ją używać? Na co zwrócić uwagę?

Tak jest, że ośrodki jeździeckie a także stadniny koni posiadają różnorakie typy podłoża, występują na nich różnorakie dodatki, tak więc niezbędne są specjalne narzędzia, typu równiarki do podłoża, które zagwarantują najlepsze warunki. Tego typu sprzęt jest bardzo uniwersalny, oferuje więc pracę na różnych podłożach. Równiarka do podłoża to bardzo specyficzny sprzęt, najkorzystniej na początek poznać schemat jego działania.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.