Studia
wykład prowadzony przez profesor z Lublina na studiach logistycznych
Twórca artykułu: coffsharbourlibrary
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nieoczywiste typy wykształcenia – szansa na zatrudnienie?

Kiedy ma się trud z odnalezieniem pracy, wskazane jest zastanowić się nad dodatkowym wykształceniem. Oczywiście nie idzie tylko o sfinalizowanie studiów, lecz także odbycie rozmaitych kursów. Wskazane jest zaznajomić się z tą problematyką.
Łazik
Twórca artykułu: Casio
Zainspirowane przez: Casio

Zadbaj o dobrą edukację, aby móc zyskać dobrą posadę oraz poprawić swą sytuację materialną

Na uzupełnienie wykształcenia nigdy nie jest za późno. Obecnie ludzie chętnie podejmują edukację, robiąc studia lub różne kursy. To najprostsza droga, gdy zamierza się osiągnąć powodzenie w pracy, zatem nie można się wahać.
Zadbaj o dobrą edukację, aby móc zyskać dobrą posadę oraz poprawić swą sytuację materialną

Liceum oraz matura stanowią podstawę późniejszej edukacji, więc kiedy nie ma się średniego wykształcenia, najwyższa pora, by to nadrobić.
studia
Twórca artykułu: Universität Salzburg (PR)
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co można robić po ukończeniu szkoły średniej, zalety szkół policealnych.

Zakończenie szkoły średniej, czy jest to liceum czy technikum, kończy jakiś etap uczenia się młodych ludzi. Stwierdzić wręcz można, że ludzi dorosłych, bo zdecydowana większość takich osób już jest pełnoletnia. I osoby takie muszą podjąć świadomą decyzję, co chcą dalej robić w swoim życiu. Możliwości tu będzie kilka, więc powinno się dobrze wszystko przeanalizować, aby później nie było żadnych żalów i pretensji. Opcja pierwsza to skończenie nauki i rozpoczęcie jakiejś pracy.
obcokrajowcy
Twórca artykułu: bobbi vie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Znaczenie znajomości obcych języków, co zrobić jak zajdzie potrzeba szybkiego nauczenia się języka.

Nauka języków ma bardzo duże znaczenie, tak naprawdę ciężko obecnie funkcjonować bez dobrej znajomości przynajmniej języka angielskiego. Jest on uznawany za międzynarodowy język biznesu, i w wielu zawodach trzeba umieć się w nim odpowiednio porozumiewać.
Praca sezonowa w sadzie
Twórca artykułu: swimboy1

Szukanie sezonowej pracy – jak najlepiej rozpocząć?

Jak zarobić pieniądze? To pytanie stawia sobie praktycznie każdy z nas przez znaczną część swojego życia. Są sposoby na zarobienie większej ilości gotówki w niedługim czasie. Jednakże na to wyjście powinno się odpowiednio przyszykować. Wyjeżdżając do pracy na zachód warto skorzystać z pośrednika, jaki będzie mógł chronić naszych interesów.
informatyk przed komputerem
Twórca artykułu: zenjazzygeek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Branża IT- umiejętności potrzebne, by móc zacząć pracę w branży oraz szukanie idealnego miejsca pracy

Podczas wyboru studiów wielu z nas wybiera studia o kierunku informatycznym. W dobie komputeryzacji takie zawody na pewno mają duże szanse na rynku pracy i łatwiej jest znaleźć pracę na wymarzonym stanowisku.
kursy
Twórca artykułu: phase6 News
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nauka to wiedza, na uczenie nigdy nie jest zbyt późno. Nauka ułatwia życie, powoduje, że nasze życie jest lepsze

Wiedza to wartość, którą systematycznie zdobywamy przez lata. Nie da się bowiem wszystkiego się dowiedzieć z dnia na dzień. W ogóle nie jesteśmy w stanie ogarnąć wszystkiego, bo jest to po prostu nierealne dla naszych mózgów. Kiedyś istnieli mędrcy, oni byli w stanie być specjalistami w kilku dziedzinach nauki. Taką osobowością był Arystoteles czy Kartezjusz.
kawalerka
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Jesteś studentem i planujesz wynająć lokum? Kawalerka będzie idealna!

Nie wszyscy studenci mogą mieć nadzieję na otrzymanie mieszkania w akademiku. Znaczna część z nich musi sobie niestety poradzić samodzielnie, wynajmując pokój lub mieszkanie. To pierwsze rozwiązanie nie każdemu studentowi odpowiada – wielu młodych ludzi woli mieszkać samodzielnie bądź osobiście wybrać sobie lokatorów. W ich przypadku jedynym rozwiązaniem okazuje się być wynajem mieszkania.
Studenci
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Studia we Wrocławiu

O tym, że warto iść na studia, nie musimy nikogo przekonywać. W naszym świecie młodzi bez wyższego wykształcenia mogą zapomnieć o porządnej pracy i spektakularnej karierze. Jedynie ukończenie studiów i znajomość języków obcych pomoże nam znaleźć dochodową pracę. Ale to nie jedyny powód, aby iść na uczelnię wyższą. Tym bardziej jeśli chcemy kontynuować naukę po szkole ponadgimnazjalnej we Wrocławiu.
studia
Twórca artykułu: Startup Mena
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zmienny rynek pracy, czyli jak aplikować, odbyć rozmowę z pracodawcą i otrzymać etat na stanowisku.

Na krajowym rynku pracy pojawia się mnóstwo ofert, jednak dostanie się do danego przedsiębiorstwa wcale nie jest takie proste. Co zrobić w sytuacji, kiedy czytamy propozycję i obserwujemy, że niestety nie pasuje ona dla nas. Odpowiedź jest tylko jedna: nie odrzycać wszystkiego, pesymizm może się tutaj okazać tylko niszczycielem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.