Transport
samochód
Twórca artykułu: Farrell Small
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Delegacja – jak przygotować się do delegacji, o czego nie zaniedbać. Sprawy konieczne, a także takie, o których często zapominamy

Myśląc o wyjeździe często przywiązujemy większą wagę do ubrań, poznaniu miejsca pobytu i znalezieniu świetnych pubów. Jednak dostając propozycję na półroczną delegację lub wymianę musimy pomyśleć także o innych, ale również najważniejszych i powszechnych sprawach.Kluczową rzeczą na początek jest wyszukanie sobie wygodnego środka transportu. Najczęściej wybieraną alternatywą w dużych miastach jest komunikacja miejska. Jedyne co robimy, to kupujemy bilet okresowy i podróżujemy, swobodnie przez dany okres czasu. Jednak czasami, gdy wyjeżdżamy gdzieś w celach biznesowych wymagane jest od nas, byśmy byli jak najbardziej mobilni.
leasing w transporcie
Twórca artykułu: order_242
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Myślisz o leasingu? Sprawdź co radzą eksperci

Każda osoba, która wkroczyła w etap dorosłego życia ma świadomość tego, że nie tak łatwo jest osiągnąć pożądany poziom życia biorąc pod uwagę realia teraźniejsze realia. Większość z nich nie potrafi pogodzić się z faktem, że przez resztę życia będą zobligowani wykonywać zalecenia swych zwierzchników choć wiedzą, że z pewnością poradziliby sobie w roli lidera i własnego szefa.
Samochód dostawczy, transport
Twórca artykułu: Mattox
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Transport między Polską a Niemcami

Nie ma chyba żadnych wątpliwości co do tego, że Niemcy należą aktualnie do zdecydowanie najistotniejszych partnerów handlowych Polski. Bardzo wielu przedsiębiorców działających w różnych branżach prowadzi silne kontakty handlowe z tamtejszymi firmami, zaś z roku na rok przepływ towarów pomiędzy tymi dwoma krajami jest coraz większy.
kontenerowiec na morzu
Twórca artykułu: Rennett Stowe
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pomaganie w odprawie celnej - w jaki sposób to załatwić

Większości z nas transport kojarzy się z przewiezieniem pewnych towarów od A do punktu B. Nie zdaje się o to za bardzo skomplikowane. Chociaż w sumie, kiedy spoglądamy na tiry na ulicach to naprawdę myślimy o tym, jak te osoby dają radę prowadzić tak duży sprzęt.
podróż
Twórca artykułu: Anton Strogonoff
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rozmaite pomysły na podróże - dlaczego warto korzystać z usług biura podróży

Dzięki współczesnym możliwościom na pewno każda pora roku jest doskonała na wyjazd. Zimą na pewno warto pójść, w zależności od prywatnych upodobań, na łyżwy i inne sporty zimowe bądź na południowe wyspy – jest to rewelacyjna alternatywa dla coraz krótszych i nużących dni zimowych w Polsce, z kolei latem warto odpocząć w przyjemnym miejscu. Wiosną w czasie weekendu majowego także wiele osób marzy o pięknym miejscu wśród natury, z kolei jesień to wspaniały czas na wycieczki last minute.
autokar
Twórca artykułu: Jason Lawrence
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wynajem autokarów stał się bardzo popularny i w niejednym przypadku się korzysta z usług firm transportowych

Regularne autobusowe i kolejowe linie przeważnie nie docierają do wszystkich miejsc, więc jeśli ktoś będzie zechce większą grupą dotrzeć tam, gdzie nie ma kursowego transportu, to powinien pomyśleć o wynajęciu busa albo autokaru. Propozycja firm przewozowych jest niezwykle obszerna w tym temacie, można bez najmniejszych problemów wynająć zarówno 8-osobowy busik do zawiezienia kilku osób, jak też komfortowy, klimatyzowany autobus na sześćdziesiąt miejsc dla szkolnej wycieczki. A okazji na tego typu podróże nie powinno braknąć.
amjlogistics
Zainspirowane przez: www.amjlogistics.pl

Spedycja

Transport międzynarodowy lądowy jest wciąż często wykorzystywany mimo rosnących kosztów paliwa, w szczególności benzyny i ropy. Nadal transport międzynarodowy jest nadrzędnym źródłem transportu w Europie. Dlatego firm spedycyjnych wciąż przybywa i wzajemnie próbują przebić się z atrakcyjną ofertą.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.