Praktyka
szkoła językowa
Twórca artykułu: Kaplan International
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakimi sposobami dobrze nauczyć się języka obcego?

Większość z nas, przywołując w pamięci studenckie lata, zgodzi się prawdopodobnie ze stwierdzeniem, że język obcy był jedynym przedmiotem, którego nie udało się opanować dwa dni przed sesją egzaminacyjną. Uzyskanie wprawy językowej wymaga dłuższego czasu systematycznej pracy jak też determinacji. Predyspozycje językowe oraz intensywność kontaktu z językiem odgrywają tutaj ważną rolę, nie są to jednak elementy, jakie przesądzają o sukcesie, albowiem dzięki egzekwowaniu sprawdzonych reguł jak też konsekwencji języka może nauczyć się każdy!
kurs maturalny
Twórca artykułu: Alba Estévez G.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Już dziś zaplanuj swoją maturę

Co roku, setki abiturientów zadaje sobie to samo pytanie: w jaki sposób powinienem przygotować się do egzaminu dojrzałości? To prawda, mamy parę miesięcy, toteż jesteśmy w stanie istotne sprawy zaplanować z wyprzedzeniem.
Istotne jest, aby stosunkowo prędko podjąć decyzję odnośnie przedmiotów jakie będziemy zdawać na egzaminie. Jeżeli mamy taką możliwość, spotkajmy się ze starszymi kolegami, którzy już są na studiach. Warto zapytać jaki kierunek wybrali, czym się kierowali w tym wyborze i jak przebiegał sam egzamin maturalny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.