Dług
windykacja
Twórca artykułu: Andrius Repsys
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Informacje na temat długu - co trzeba wiedzieć

Przedsiębiorcy coraz to częściej mają problemy z dostawcami, którzy nie regulują swoich zobowiązań na czas. Powiadomienia bywają nieefektywne. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem z punktu spojrzenia zarządzającego przedsiębiorstwem będzie skorzystanie z możliwości, które daje windykacja polubowna. Przedsiębiorcy do dyspozycji mają jednostki z dedykowaną ofertą dla sektora B2B. Przedstawiamy kilka wskazówek, jak przygotować się do kooperacji z jednostką windykacyjną.
śledztwo
Zainspirowane przez: http://www.morguefile.com/

Wierzytelność oraz windykacja - a więc, "z czym to się je" przeznaczona dla laików

Co to bywa wierzytelność? Co to słowo znaczy? A windykacja? Jaka osoba się nią zajmuje i jakie są jej rodzaje? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej dowiesz się odczytując w tej chwili nasz własny felieton!
Gazetka reklamowa

Backup to gwarancja bezpieczeństwa

Rozwój technologiczny sprawił, że społeczeństwo nie jest współcześnie w stanie funkcjonować bez oprzyrządowania teleinformatycznego. Tak niewielkie przedsiębiorstwa jak również ogromne przedsiębiorstwa, stają się coraz w wyższym stopniu zależne od gromadzonych informacji.


Backup to gwarancja bezpieczeństwa

Przechowywane przez lata informacje są dobrem, którego strata wywołać może nie wyłącznie pogorszenie wizerunku przedsiębiorstwa, lecz także niemałe finansowe straty, zaś w krytycznych wypadkach doprowadzić do plajty firmy.
reklama na facebooku
Twórca artykułu: Tama Leaver
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zainwestuj w właściwe warianty marketingu, ponieważ bez tego nie można osiągnąć powodzenia w biznesie

Chcesz pozyskać szeroką grupę klientów i wyrobić sobie pozycję na rynku produktów oraz usług? Bez promocji na pewno się przy tym nie obejdzie, więc warto uczynić wszystko, żeby wybrać optymalną jej postać dla siebie. Na szczęście obecnie jest w czym wybierać! Przy planowaniu działań marketingowych zazwyczaj warto zaufać specjalistom.
Zarządzanie
Twórca artykułu: Wikilogia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Informacje o PIT-37, czyli co musisz wiedzieć przed tym, gdy złożysz deklarację podatkową przy dochodzie z tytułu umowy o pracę

Dla większości z nas obcowanie z formularzem PIT a więc złożeniem zeznania o personalnym dochodzie) jest sprowadzone do złożenia prośby danej firmie księgowej o załatwienie tego przykrego obowiązku za nas. Zdarza się też i tak, że PIT zostanie rozliczony za nas przez naszego pracodawcę.
wizja - firma
Twórca artykułu: Gobierno Aguascalientes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy mamy świadomość jak wejść na newconnect?

Kiedy chcemy w coś zainwestować nasze pieniądze, to na pewno musimy myśleć o giełdzie, bo tam posiadamy największe możliwości, aby w niedługim czasie zaoszczędzić duże pieniądze. Przez to właśnie trzeba się dowiadywać jak to wszystko funkcjonuje oraz czy ma okazję odpowiadać również nam.
księgowy
Twórca artykułu: Lukas Plewnia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jaki kredyt wziąć najlepiej i czy możemy to wykonać przez inernet?

Dziś pożyczanie funduszy jest niezwykle popularne. Wielokrotnie braknie nam funduszy na inne meble czy też nowy samochód. Obecnie jest możliwość zadłużenia się nawet przez internet.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.