Działania
reklama
Twórca artykułu: Guenter BEYER, Bad Erlach
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kampanie spoleczne muszą okazać się być odpowiednio przeanalizowane

Jeśli pragniemy coś ludziom sprzedać, lub namówić ich do jakiegoś zachowania, to powinniśmy pomyśleć, w jaki sposób możemy przedstawić swoje opinie na dany temat. Idzie o to, by przykuć uwagę ludzi, aby dobrze nimi sterować, namówić do swojego zdania, tak aby zawsze z tyłu głowy posiadali nasze słowa. Przez to właśnie tak ważne jest to, by uważnie przemyśleć wszystkie sposoby dotarcia do odmiennych ludzi.
konsultant marketingowy
Twórca artykułu: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Problemy z firmą? Zatrudnij konsultanta marketingowego.

Na sto procent martwiłeś się, z jakiego powodu twoje przedsiębiorstwo nie funkcjonuje jak to sobie wyobrażałeś. Z jakiego powodu miast dawać zyski, przynosi jedynie deficyt a twoi pracownicy liczą na systematycznie wypłacaną stawkę. Czy jesteś w stanie cokolwiek jeszcze wykonać, żeby pomóc przetrwać twojemu przedsiębiorstwu?
Miejsce dla inwalidy
Zainspirowane przez: http://sxc.hu/

Dobre planowanie podstawą sukcesu rozwojowego każdej spółki

Jeśli prowadzisz firmę lub jesteś chociaż leaderem większego sektora w przedsiębiorstwie zastanów się, jak kierujesz działaniami podwładnych. Czy robisz to intuicyjnie, czy długofalowo?
usługa faktoringu
Twórca artykułu: Nguyen Hung Vu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co to jest usługa faktoringu?

Faktoring to określony sposób prowadzenia transakcji handlowych bezpośrednio wiążący się z ściąganiem długów. W dniu dzisiejszym w biznesie nierzadko mamy możliwość spotkać się z osobami nieuczciwymi, lub też najprościej ludzi niewypłacalnych. Prowadzenie transakcji z tego typu przedsiębiorcami łatwo może zaprowadzić nas do takiego stanu rzeczy, kiedy całe nasze działanie związane będzie z ryzykiem niewypłacalności takiej osoby.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.