Pracodawca
strona www
Twórca artykułu: Kārlis Dambrāns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

LinkedIn – portal dla poszukujących pracy oraz poszukujących pracownika Sprawdź na ten temat nieco więcej

Portale społecznościowe biją rekordy popularności. Można za ich pośrednictwem nie tylko odświeżyć stare znajomości. Istnieją również takie portale, które ułatwiają znalezienie pracy bądź poszukiwanie pracowników. Najpopularniejszym i najefektywniejszym z nich jest LinkedIn.
Businessman in work
Twórca artykułu: Victor1558
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób pracodawcy mogą współcześnie nadzorować własnych pracowników?

Zachowanie dyscypliny w naszych miejscach zatrudnienia w szeregu przypadków jest zadaniem niesłychanie trudnym. Doświadczenie ewidentnie ukazuje, że owe zagadnienie jest stosunkowo trudne do rozwikłania. Każdy pracownik bowiem potrzebuje posiadać swoje uprawnienie do prywatności. Niemniej jednak pracodawca jest zobligowany do monitorowania swoich osób zatrudnionych w zakresie profesjonalnego wykonywania obowiązków.
długi
Twórca artykułu: Bryant Surety Bonds
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zobowiązania pracodawcy względem pracownika

Obowiązki chlebodawcy wobec zatrudnionego możemy w zasadzie podzielić na ogólne a także szczegółowe. Wszystkie wypływają z regulacji prawa pracy kodeksu pracy bądź ustaw szczegółowych.
korporacja
Twórca artykułu: pang yu liu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Praca w znanej korporacji – tak, czy nie

W dzisiejszych czasach rynek pracy nie sprzyja ani znalezieniu wymarzonej posady, ani rozwojowi osobistemu. Sporo osób bez rezultatów poszukuje zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, przeważnie nie są nią usatysfakcjonowani.
pracownik
Twórca artykułu: pang yu liu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju uprawnienia przysługują dzisiaj zatrudnionym?

Każdy z nas wyjątkowo dobrze wie, że odszukanie pracy to naturalna kolej rzeczy w naszym życiu. Posada w pracy pozwala nam bowiem pozyskiwać środki finansowe, które po pewnym czasie przeznaczymy na realizację naszych życiowych potrzeb. Powinno się w tym miejscu tymczasem uświadomić sobie, że na współczesnym rynku pracy możemy odnaleźć mrowie pracodawców, jacy oferują nam różne stanowiska. Z doświadczenia wiemy, że w najwyższym stopniu zależy nam na tym, aby uzyskiwać jak najogromniejsze dochody pieniężne, lecz nie zawsze jest to możliwe.
maszyna
Zainspirowane przez: sxc.hu

O bezpieczeństwie w zakładzie pracy

Bezpieczeństwo jest bardzo ważne na każdym stanowisku pracy. Niektóre z nich są jednak tak specyficzne, że narażają zatrudnionych ludzi na dużo większe Zagrożenie. Zagrożenia mogą wiązać się z różnego rodzaju czynnikami, wliczając w to chociażby uszkodzenia ciała wywołane niedbalstwem lub niewłaściwą obsługą urządzenia. Duże niebezpieczeństwo wiąże się także z zawodami wymagającymi przebywania na większych wysokościach.
komputer
Twórca artykułu: Serge Kij
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Regulamin sklepu internetowego – co musi o nim wiedzieć każdy posiadacz takiej działalności?

Nie każdy jest zdolny do pracy pod dyktando. Wielu osobom trudno jest się podporządkować poleceniom pracodawcy, więc są zdecydowani otworzyć własny biznes. Niestety nie wszystko wygląda tak różowo, jakby się z początku wydawało. Każda działalność wymaga trzymania się ustalonych zasad, tak samo jest w wypadku, gdy zamierzamy prowadzić sklep w Internecie. Tutaj jedną z zasadniczych kwestii jest regulamin sklepu internetowego.
studia
Twórca artykułu: Universität Salzburg (PR)
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co można robić po ukończeniu szkoły średniej, zalety szkół policealnych.

Ukończenie szkoły średniej, czy jest to technikum czy liceum, kończy pewien etap uczenia się młodych ludzi. Stwierdzić wręcz można, że dorosłych ludzi, bo duża część takich osób już posiada dowód osobisty. I osoby takie muszą świadomie podjąć decyzję, co chcą dalej robić w swoim życiu. Będzie tu parę możliwości, więc warto wszystko odpowiednio przeanalizować, aby nie mieć później żadnych pretensji i żali. Opcja pierwsza to zakończenie nauki i zaczęcie pracy zawodowej.
angielski
Twórca artykułu: World Literature Today
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeżeli pragniesz odnieść zawodowy sukces, musisz nauczyć się angielskiego

Język angielski jest najpopularniejszym językiem na całym globie, używając go można porozumieć się naprawdę w każdym zakątku. Czy to na urlopie w ciepłych krajach czy na spotkaniu inwestycyjnym w Londynie, w każdym miejscu sprawdza akurat angielski.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.