Szkoły
sąd
Twórca artykułu: William Murphy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W ostatnim dziesięcioleciu bardzo intensywnie rozwija się w Polsce internet oraz wszystkie gałęzie przemysłu, które dzięki niemu są w stanie wejść na lepszy poziom kontaktu z klientem

Jeszcze kilkanaście lat temu mała grupa osób zamawiała rzeczy przez internet. Ludzie obawiali się nieznanego. Obawiali się również, że sprzedawca może ich nabrać i stracą swoje pieniądze.
rezultaty
Twórca artykułu: NTNU, Faculty of Natural Sciences and Technology
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Poślij swoje dziecko na kurs medyczny - być może uratują komuś życie!

W współczesnych czasach znajomość podstawowych zasad pierwszej pomocy jest właściwie niezbędna - jeżeli będziesz mieć wyuczone pewne odruchy, wtedy być może będziesz mógł uratować czyjeś zdrowie lub życie!
lekcja angielskiego
Twórca artykułu: David Mulder
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Popołudniowe zajęcia z polskiego dla obcokrajowców – gdzie można posłać malucha?

Kiedy rozpoczyna się nowy rok szkolny mnóstwo rodziców zaczyna szukać zajęć dodatkowych dla swoich pociech. Oczywiście jest z czego wybierać – od zajęć sportowych po plastyczne, edukacyjne i ruchowe. Jest również bogata pula zajęć językowych. Dokąd dobrze jest zgłosić malucha?
Studenci
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Studia we Wrocławiu

O tym, że warto iść na studia, nie musimy nikogo przekonywać. W naszym świecie młodzi bez wyższego wykształcenia mogą zapomnieć o porządnej pracy i spektakularnej karierze. Jedynie ukończenie studiów i znajomość języków obcych pomoże nam znaleźć dochodową pracę. Ale to nie jedyny powód, aby iść na uczelnię wyższą. Tym bardziej jeśli chcemy kontynuować naukę po szkole ponadgimnazjalnej we Wrocławiu.
Dniepr
Twórca artykułu: mik Krakow
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Doskonały sposób na podnoszenie swych kwalifikacji

Współczesne czasy to nieustanny wyścig szczurów. Bez przerwy jesteśmy zmuszeni aby zdobywać nowe umiejętności, aby nadal zdobywać wykształcenie, przekwalifikowywać się. Jeśli pragniemy jakoś walczyć z konkurencją na rynku pracy, na pewno musimy tak się zachowywać.


Doskonały sposób na podnoszenie swych kwalifikacji

Jeśli chcemy stać się atrakcyjni dla naszego przyszłego pracodawcy, powinniśmy ciągle zmierzyć do tego, aby zwiększać swoje kwalifikacje, pozyskiwać nowe zdolności, tak, by sprostać zmieniającym się oczekiwaniom naszych zwierzchników, aby dopasowywać się do zmiennych się trendów na rynku pracy.
szkolenie
Twórca artykułu: Western Area Power
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kursy BHP - gdzie ich szukać? - zobacz najciekawsze oceny

Chcesz podnieść jakość swoich usług, a może podnieść kwalifikacje? Kursy BHP są doskonałym sposobem , by z jednej strony podwyższyć poziom wiedzy, z drugiej poprawić bezpieczeństwo w zakładzie pracy, poprzez zwiększenie świadomości swoich podwładnych, na temat ochrony przez zagrożeniami w danym zawodzie.
nauka języków obcych
Twórca artykułu: Shane Global
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób skutecznie nauczyć się języków obcych

Czy nauka obcego języka może być bezproblemowa jak też przyjemna? Z jakiego powodu mimo tego, iż ludzie uczą się w szkołach latami obcych języków nie są w stanie dobrze się nimi posługiwać? Pomyłki w uczeniu? Brak motywacji? Prawdopodobnie wszystkiego po trosze. Istnieje wiele systemów a także kursów językowych, z pomocą których można się uczyć w domu. Proponujemy jednak kilka bardzo skutecznych metod, które są przystępne za darmo lub za niewielkie pieniądze.
Książki
Twórca artykułu: Πανεπιστήμιο Μακεδονίας - University of Macedonia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na uczenie się nigdy nie jest zbyt późno

Jeżeli już od pewnego czasu nie mielibyśmy nastu lat, a chcielibyśmy na przykład zdać maturę, albo chociażby skończyć liceum wrocław nie będzie z tym najmniejszych kłopotów. Wystarczy znaleźć szkołę dla dorosłych.
szkoła
Twórca artykułu: The LEAF Project
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu szkoły języków obcych lepiej kształcą kursantów niż państwowe podstawówki

Każdy dobrze wie, że języków obcych najlepiej uczyć się już w dzieciństwie. Dlatego rodzice cieszą się, kiedy ich pociechy już w zerówce uczą się angielskiego. Potem nauka jest kontynuowana w podstawówce, gimnazjum i w końcu w szkole średniej. Jednakże jej efekty nieczęsto satysfakcjonują rodziców, jak i uczniów z poważnymi planami na dorosłe życie. Na jakość wspomnianego kształcenia narzekają również i studenci.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.