Metody
Biznes, mężczyźni
Twórca artykułu: Biuro Prasowe Starter
Zainspirowane przez: Biuro Prasowe Starter

Coaching - pomysł na życie

Współczesny świat nam nie dogadza. Wręcz odwrotnie, na każdym rogu czyhają na nas różne stresujące sytuacje, którym musimy stawić czoło. Najwięcej nerwów tracimy w miejscu pracy. Czujemy potężną presję ze strony szefostwa, chcemy dawać radę ze wszystkimi zadaniami, zwykle kosztem swojego życia osobistego.
Firma spedycyjna, która dba o środowisko
Twórca artykułu: iStock
Zainspirowane przez: iStock

Rozporządzenie REACH dbając o ochronę środowiska oraz stan zdrowia człowieka kontroluje, rejestruje i analizuje chemikalia stosowane przez przedsiębiorstwa

REACH to rozporządzenie Unii Europejskiej w celu chronienia atmosfery czy też zdrowia ludzi przed niebezpieczeństwami, jakie mogą stanowić surowce chemiczne. Zarządzenie to również upowszechnia alternatywne metody oceny niebezpieczeństwa kreowanych przez surowce chemiczne w celu badań na zwierzętach.
notes na spotkaniu
Twórca artykułu: Timo Elliott
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Każdy z nas posiada w życiu jakieś cele i plany. Tym pełnym zaciętości i zawzięcia z reguły zawsze udaje się je osiągnąć. Słabsi załamując się napotkanymi przeszkodami tracą rezon i chęci. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie

Biegnąc do osiągnięcia celu trzeba traktować przeszkody czy nieduże niepowodzenia jak krok do sukcesu ale taki, który powinien czegoś nauczyć. Nie wszyscy jednak bywają na tyle odporni, aby przebić to w sukces.
uczniowie liceum
Twórca artykułu: Akshara Foundation
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nauka też dla dorosłych

Ciągle pojawiają się informacje na temat osiągnięć, jakimi wyróżniają się licea na Dolnym Śląsku. Dla rodziców oraz dla potencjalnych uczniów jest to niesamowicie istotne, więc systematycznie przyglądają się wszystkim bieżącym raportom. Jeżeli w grę wchodzi liceum dla dorosłych Wrocław może również zaoferować znakomite warunki. Ma to niezwykłe znaczenie, kiedy pod lupę bierzemy stopień zainteresowania na rynku. Szkoły rywalizują ze sobą nie od dziś, więc warto przyglądać się ich działalności.
Konferencja
Twórca artykułu: Fabrice Florin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Świetne kursy i kursy dla nauczycieli na terenie Warszawy

Jeżeli pracujesz jako nauczyciel to na pewno zależy Ci na tym, żeby bezustannie pogłębiać swoją wiedzę na temat nauczania oraz zdobywać nowe umiejętności. Wyższe kwalifikacje nie tylko wpłyną na Twój rozwój, mogą także przyczynić się do uzyskania awansu, oraz co za tym idzie podwyżki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.