Bank
Pożyczka
Twórca artykułu: frankieleon
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowy ciekawy produkt finansowy - pożyczka od NetCredit

Pewno nie raz słyszałeś wyrażenie, iż „pieniądze nie rosną na drzewie”. Na nieszczęście jest to przykrą prawdą i choćbyśmy niezwykle tego pragnęli raczej nie będziemy w stanie wyhodować sobie własnego drzewka, które obrośnie nam pieniędzmi. Co więc zdziałać gdy na swojej drodze napotkasz nieprzewidziane wydatki zaś Twój budżet nie będzie na to przyszykowany? Pękła rura w mieszkaniu?
coaching
Twórca artykułu: Map of the Urban Linguistic Landscape
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Domowy budżet – co to jest i czemu warto go zaplanować?

Domowy budżet jest to zestawienie dochodów i wydatków, zazwyczaj tyczące się każdego miesiąca. systematyczna kontrola budżetu pozwoli Ci ocenić finansową kondycję Twojej rodziny jak też umożliwi zarządzanie pieniędzmi.
biznes franczyza
Twórca artykułu: Health Gauge
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W Polsce biznes franczyzowy z każdym rokiem jest coraz bardziej popularny - dzięki temu można być niezależnym, ale w tym samym momencie czuć się częścią całości

Jeśli nie masz pieniędzy na rozpoczęcie kompletnie własnego biznesu, nie masz w myślach w stu procentach wyklarowanego planu co chciałbyś prowadzić,obawiasz się doznać zbyt wielkiego ryzyka lub po prostu chcesz być częścią dużej biznesowej familii - biznes franczyza jest doskonały dla Ciebie.
Karty kredytowe
Twórca artykułu: Sean MacEntee
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowy produkt finansowy dedykowany młodym przedsiębiorcom

Każdy miewa dni, w których marzymy o ucieczce od życia. Zmęczeni pracą, która absolutnie nie proponuje proporcjonalnych zarobków, zabiera ogrom czasu, frustruje i nie daje satysfakcji niejednokrotnie marzymy o rzuceniu pracy.
plik pieniędzy
Twórca artykułu: Images Money
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dobre strony i złe strony kredytów konsolidacyjnych

Posiadasz parę kredytów. Mieszkasz w nowym domu, zamarzył wam się nowy samochód, synowi potrzebny był nowy komputer... Po pewnym czasie pamiętanie o różnych datach spłacania rat staje się uciążliwe.

Zastanów się więc nad ich konsolidacją. Kredyt konsolidacyjny to nic innego jak połączenie kilku kredytów w jeden. Poza tym rata jest znacznie niższa od sumy obecnie płaconych rat.

Pożyczka bez zabezpieczeń oraz pożyczka pozabankowa online – metoda na uzyskanie pieniędzy aby ziścić swoje marzenia

Rozwój gospodarczy, ekonomiczny i technologiczny w bardzo duży sposób przyczynił się do postępu społeczeństwa. Aktualnie obywatele wykonują o wiele więcej działań niż w dawniejszych czasach. Są one też bardziej skomplikowane. Ludzie mają również o wiele większe sposobności, jeżeli chodzi o zakup różnorodnych produktów.
Pomoc prawna
Twórca artykułu: Junta Informa
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Posiadam firmę i idę na urlop macierzyński

Jeszcze całkiem niedawno przyszłe mamy zakładały swoją działalność gospodarczą i to naprawdę bardzo dużo mam tak robiło. Dlaczego? Bo później dostawały spore pieniądze. Jednak trcohe się zmieniło w normach prawnych, jeśli chodzi o zasiłek macierzyński a działalność gospodarcza. Dziś pieniądze, jakie dostaje świeżo upieczona matka, która ma działalność gospodarczą, są o wiele mniejsze. Zasiłek macierzyński to już nie jest parę tysięcy złotych.
Internetowe konto
Twórca artykułu: istock.com
Zainspirowane przez: istock.com

Zaczynasz swoją pierwszą pracę? Załóż konto bankowe

Każda osoba, jaka zaczyna swoją pierwszą pracę, musi pomyśleć nad kontem bankowym. To na nie będzie spływać dostawane wynagrodzenie. Niektórzy mają rachunki bankowe na studiach, lecz potem zamykają je, gdyż wraz z ukończeniem nauki powiększają się koszty za ich prowadzenie. Kiedy jednak znaleźliśmy posadę, trudno jest obejść się bez konta, dlatego warto jest dowiedzieć się, jak wybrać należytą propozycję.
działalność w niemczech
Twórca artykułu: Léo Mabmacien
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Masa ludzi w Polsce śni o tym, żeby otworzyć swoją spółkę i móc stać się niezależnym

Jeśli popatrzeć na statystyki, to niestety nieubłaganie uświadamiają nam one, że duża część nowych firm upada w ciągu pierwszego roku działalności.
producent
Twórca artykułu: Didit Putra
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju możliwości będą mieli przedsiębiorcy na to, aby znaleźć pieniądze dla swojej firmy.

Problem odpowiedniego finansowania własnej firmy dotyczy wielu przedsiębiorców. Na pewnym etapie rozwoju okazuje się bowiem, że są niezbędne jakieś większe środki, czy to na rozszerzenie załogi ludzi, czy na kupno wyposażenia, maszyn albo technologii.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.