Bezrobocie
słownik
Twórca artykułu: Sharon Mollerus
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego inwestowanie w naukę języków obcych ma dziś tak istotne znaczenie i w jaki sposób wybrać stosowną szkołę?

Każda osoba chciałaby znaleźć interesującą pracę, która jednocześnie ma możliwość zapewnić jej również zadowalające zarobki, pozwalające na bezproblemowe zaspokojenie własnych podstawowych potrzeb. W tym celu jednak trzeba rozsądnie budować wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe, w szczególności dzisiaj, kiedy konkurencja na rynku pracy jest faktycznie bardzo duża.
osoby starsze

Praca w charakterze opiekunki jest doskonałym zajęciem dla kobiet po czterdziestce, które mają niemałe problemy ze znalezieniem zatrudnienia

Obecny rynek pracy stał się mało łaskawy dla niewykształconych pań po sześćdziesiątce. Wspomniany rynek na razie rządzi się swoimi prawami i nierzadko dyskryminuje potencjalnych pracowników, a zwłaszcza reprezentantki płci pięknej. Choć w ogłoszeniach nie wolno stosować dyskryminujących sformułowań, to pracodawcy wcale się tym nie przejmują. Jeśli ktoś jednak twierdzi, że ambitna, a jednocześnie pracowita sześćdziesięciolatka, która ma poważne braki w wykształceniu i przez ostatnie dziesięć lat zajmowała się tylko dziećmi, zostaje skazana na dożywotnie bezrobocie, ten na pewno jest w błędzie.
biznesman, pracownik
Zainspirowane przez: pixabay.com

Polepszenie warunków na polskim rynku pracy – coraz więcej osób dostaje pracę

Duże bezrobocie jest jednym z najpoważniejszych kłopotów z jakim boryka się Polska, pomimo małej zmiany sytuacji, wciąż nie jest łatwo – przede wszystkim wśród młodych osób, które często po ukończeniu nauki, nie dostają pracy. Niestety trudność ta nie dotyka wyłącznie młodych, jest też często spotykany pośród ludzi z większym doświadczeniem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.