Bezpieczeństwo
kamizelki ostrzegawcze
Twórca artykułu: Michael Coghlan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Trzeba dbać o przestrzeganie zasad BHP własnych pracowników

Definitywnie nie można powiedzieć, że bezpieczeństwo polskich pracowników jest ponadprzeciętnie zagrożone - chodzi o przykładowo ludzi na budowach. Naturalnie w Szwecji, Luksemburgu czy Niemczech sporo więcej uwagi zasadniczo poświęca się bezpieczeństwu, chociażby z tego powodu, iż mandaty są srogie, a na dodatek urzędy są względnie efektywne, ale to i tak jeszcze nie oznacza, że ludzie w Polsce mogą powiedzieć, iż narażają swoje życie. Często jednak pochwały pracownikom i ich pracodawcom niestety się nie należą...
firma
Twórca artykułu: Enterprise Minnesota
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

COBIT 5 jako rozległa metodyka wspomagająca organizacje - Więcej przeczytaj w naszym artykule!

Informatyzacja weszła w każdy obszar życia, w związku z tym konieczne jest umiejętne rządzenie inwestycjami w technologie informatyczne.
Dzięki zagospodarowaniu COBIT firmy mogą rozwinąć kierowanie ryzykiem, dopasowanie strategiczne, kierowanie rezerwami, lub badania wydajności. Wzorzec ma możliwość być również zużytkowany do kierowania bezpieczeństwem informacji.
dokumenty
Twórca artykułu: Robert Couse-Baker
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Bezpieczeństwo danych osobowych – czyli w jaki sposób firmy powinny wyrzucać dokumenty

Obecnie ochrona danych osobowych ma bardzo duże znaczenie. Firmy muszą zwracać dużą uwagę na to, żeby dane ich klientów pozostały nienaruszone i były bezpiecznie przetrzymywane, gdyż wszelkie niedociągnięcia pod tym względem, mogą mieć przykre konsekwencje natury prawnej i finansowej. Z tej przyczyny wykorzystuje się najróżniejsze rozwiązania, które mają na celu bezpieczeństwo danych osobowych.
monitoring domu

Dlaczego naprawdę warto podnosić swe umiejętności do kierowania samochodami?

Przed jakąkolwiek nowelizacją rozporządzenia w Prawie o ruchu drogowym, w ośrodkach nauki jazdy tworzą się niezwykle długie kolejki. Jest tak dlatego, że ludzie boją się, że nowe przepisy będą jeszcze bardziej restrykcyjne niż te obecne.
faktoring
Twórca artykułu: Alexander Nie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na jakie typy dzielimy faktoring i dla jakich osób jest to idealne rozwiązanie?

Cieszy się on w Polsce coraz większą renomą. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które mają kontrahentów zwlekających z płatnościami za faktury albo są całkiem niewypłacalni.
prawo jazdy
Twórca artykułu: slgckgc
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podręcznik do nauki jazdy warto odpowiednio zapamiętać

Powinniśmy mieć podręcznik do nauki jazdy
Jeżeli podjęliśmy decyzję, że pragniemy okazać się właścicielami prawo jazdy, to najpierw powinniśmy się zapoznać z wszystkimi zasadami obowiązującymi na drodze, tak by nie powodować niebezpieczeństwa dla siebie, ani dla innych.
archiwalne dokumenty
Twórca artykułu: Random McRandomhead
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Prowadzenie każdej firmy wiąże się z licznymi wymaganiami

Niektóre jak stanowią przepisy mogą być rozciągnięte w czasie niekiedy na kilka dekad, o czym niejeden przedsiębiorca nie ma nawet pojęcia. A przecież nasze przepisy dokładnie określają, jak długo i w jakiej formie należy archiwizować poszczególne rodzaje dokumentów, a niestosowanie się zakończyć się może dla przedsiębiorcy kosztownymi konsekwencjami. W przypadku akt pracowniczych czas ten wynosi kilka dekad, i jest to konieczne do tego, aby pracownicy mieli możliwość w przyszłości uzyskać informacje potrzebne do wyliczenia emerytury. Wiele firm przetrzymuje wszystkie dokumenty w swojej siedzibie.
usługa faktoringu
Twórca artykułu: Nguyen Hung Vu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co to jest usługa faktoringu?

Faktoring to określony sposób prowadzenia transakcji biznesowych ściśle związany z ściąganiem należności. W dniu dzisiejszym w biznesie często mamy możliwość spotkać się z osobami nieuczciwymi, lub też najzwyczajniej ludzi niewypłacalnych. Prowadzenie transakcji z takimi przedsiębiorcami łatwo może zaprowadzić nas do sytuacji, kiedy nasza cala działalność związane będzie z ryzykiem niewypłacalności takiej osoby.
kamera do monitoringu

Monitoring wizyjny w naszym otoczeniu - do czego służy i jakie są jego zalety?

Monitoring to w w dzisiejszych czasach to praktycznie standard i można go napotkać niemal na każdym kroku. Zadaniem monitoringu jest doglądanie terenu, firmy, domu. Aktualnie, montaż takiego monitoringu oferowany jest do wszelkiego rodzaju obiektów. Można go zainstalować nie tylko na przestrzeniach dużych firm czy instytucji, ale również w małych sklepach, domkach jednorodzinnych, na blokowiskach, halach produkcyjnych, w hotelach czy restauracjach. Czy monitoring faktycznie wpływa na bezpieczeństwo osób i mienia? Czy poza tym może nieść inne korzyści?
odzież ochronna
Twórca artykułu: Highways Agency
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu coraz więcej firm kupuje buty ochronne dla swoich robotników?

Na obecną chwilę jeszcze więcej czasu przeznacza się na tego rodzaju sprawy, jak chociażby skuteczność pracy i pewność w czasie przeprowadzanej pracy. Są to na obecną chwilę dwa tak istotne zagadnienia, którym oddaje się coraz więcej uwagi i w obszarze których przeprowadza się coraz to więcej szkoleń. Nie ma się z jakiej przyczyny dziwić, dlatego że niejednokrotnie statystyki są straszliwe, ponieważ mówią o tym, iż większość przypadków w czasie pracy spowodowanych jest poprzez brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności pracowników i przez nieodpowiednie ich przypilnowanie przez osoby decyzyjne, zajmujące stanowiska panujące.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.