Bezpieczeństwo
archiwalne dokumenty
Twórca artykułu: Random McRandomhead
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Prowadzenie każdej firmy wiąże się z licznymi wymaganiami

Niektóre jak stanowią przepisy są rozłożone w czasie nawet na kilkadziesiąt lat, o czym wielu przedsiębiorców nie ma nawet pojęcia. Tymczasem nasze przepisy dokładnie precyzują, przez jaki czas i w jakiej formie należy archiwizować daną dokumentację, a niestosowanie się zakończyć się może dla przedsiębiorcy kosztownymi konsekwencjami. W przypadku akt pracowniczych ten okres wynosi kilka dekad, i jest to niezbędne do tego, aby byli pracownicy mieli możliwość w przyszłości uzyskać informacje potrzebne do wyliczenia podstawy emerytury. Wielu przedsiębiorców przetrzymuje wszystkie dokumenty w swojej siedzibie.
kamera do monitoringu

Monitoring wizyjny w naszym otoczeniu - do czego służy i jakie są jego zalety?

Monitoring to w w dzisiejszych czasach to praktycznie rzez biorąc standard i można go spotkać niemal wszędzie. Do zadań monitoringu wizyjnego należy nadzorowanie terenu, firmy, domu. Aktualnie, montaż takiego monitoringu oferowany jest do wszelkiego typy obiektów. Można go zainstalować nie tylko na przestrzeniach dużych firm czy instytucji, ale również w małych sklepach, domkach jednorodzinnych, na blokowiskach, halach produkcyjnych, w hotelach czy restauracjach. Czy monitoring faktycznie wpływa na bezpieczeństwo osób i mienia? Czy poza tym może nieść inne korzyści?
prawo jazdy
Twórca artykułu: slgckgc
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podręcznik do nauki jazdy warto odpowiednio zapamiętać

Podręcznik do nauki jazdy przedstawia najważniejsze zagadnienia
Jeśli powzięliśmy decyzję, że chcemy zostać posiadaczami prawo jazdy, to wpierw powinniśmy się poznać z wszystkimi zagadnieniami obowiązującymi na drodze, tak żeby nie powodować niebezpieczeństwa dla siebie, ani dla innych.
kamizelki ostrzegawcze
Twórca artykułu: Michael Coghlan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Trzeba dbać o przestrzeganie zasad BHP własnych pracowników

Absolutnie nie można sugerować, że bezpieczeństwo polskich pracowników jest ponad standardowo zagrożone - a chodzi o na przykład pracujących na budowie. Oczywiście w Norwegii, Holandii czy Szwajcarii dużo więcej uwagi w zasadzie poświęca się bezpieczeństwu, choćby dlatego, iż ewentualne kary są srogie, a do tego urzędy są względnie skuteczne, lecz to tak czy siak jeszcze nie oznacza, że Polacy mogą rzec, iż narażają swoje życie. W wielu przypadkach jednak pochwały pracownikom i ich szefom na nieszczęście się nie należą...
firma
Twórca artykułu: Enterprise Minnesota
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

COBIT 5 jako rozległa metodyka wspomagająca organizacje - Więcej przeczytaj w naszym artykule!

Informatyzacja weszła w każdy teren bytu, w związku z tym niezbędne jest umiejętne rządzenie inwestycjami w techniki informatyczne.
Dzięki zagospodarowaniu COBIT przedsiębiorstwa mogą rozwinąć rządzenie ryzykiem, dopasowanie strategiczne, zarządzanie zasobami, czy pomiary wydajności. Standard ma możliwość być również wykorzystany do kierowania bezpieczeństwem informacji.
odzież ochronna
Twórca artykułu: Highways Agency
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu coraz więcej firm kupuje buty ochronne dla swoich robotników?

Obecnie coraz więcej czasu poświęca się na tego typu sprawy, jak choćby efektywność pracy a także pewność w czasie przeprowadzanej pracy. Są to obecnie dwa tak znaczące zagadnienia, którym oddaje się coraz to więcej uwagi i w obszarze których wykonuje się coraz to więcej szkoleń. Nie ma się z jakiej przyczyny zdumiewać, ponieważ niejednokrotnie statystyki są okropne, gdyż mówią o tym, iż większość wypadków w trakcie pracy wywołanych jest przez brak odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności pracowników i poprzez nieodpowiednie ich przypilnowanie przez osoby decyzyjne, zajmujące stanowiska przewodzące.
usługa faktoringu
Twórca artykułu: Nguyen Hung Vu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co to jest usługa faktoringu?

Faktoring to określony sposób prowadzenia transakcji handlowych bezpośrednio wiążący się z ściąganiem długów. W dniu dzisiejszym w biznesie nierzadko mamy możliwość spotkać się z osobami nieuczciwymi, lub też najprościej ludzi niewypłacalnych. Prowadzenie transakcji z tego typu przedsiębiorcami łatwo może zaprowadzić nas do takiego stanu rzeczy, kiedy całe nasze działanie związane będzie z ryzykiem niewypłacalności takiej osoby.
Znak CE

Znak ce, ISO 50001 – standardy jakości, które wywierają wpływ na poprawienie życia ludzi i zwiększenie jakości jego pracy.

Rozkwit gospodarczy i techniczny powoduje coraz większe zapotrzebowanie ludzi na różnorakie towary. Obecnie produkowanych jest sporo produktów, których kiedyś człowiek nie znał ani nie potrzebował. Jednak razem z poszerzającymi się możliwościami technicznymi człowiek dostrzega potencjał w wielu różnorakich towarach, które zdecydowanie ułatwiają mu życie i pracę.
dokumenty
Twórca artykułu: Robert Couse-Baker
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Bezpieczeństwo danych osobowych – czyli w jaki sposób firmy powinny wyrzucać dokumenty

Obecnie ochrona danych osobowych ma istotne znaczenie. Firmy muszą przywiązywać dużą uwagę do tego, by dane ich klientów pozostały nienaruszone i były bezpiecznie magazynowane, ponieważ wszelkie naruszenia pod tym względem, mogą mieć przykre konsekwencje prawne i finansowe. Z tego powodu stosuje się rozmaite rozwiązania, które mają na celu zabezpieczenie danych osobowych.
monitoring domu

Dlaczego naprawdę warto podnosić swe umiejętności do kierowania samochodami?

Przed jakąkolwiek zmianą ustawy w Prawie o ruchu drogowym, w szkołach jazdy tworzą się niezwykle duże kolejki. Jest tak z tego powodu, że ludzie obawiają się, że nowe unormowania będą jeszcze w większym stopniu restrykcyjne niż te obecne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.