Bezpieczeństwo
kamizelki ostrzegawcze
Twórca artykułu: Michael Coghlan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Trzeba dbać o przestrzeganie zasad BHP własnych pracowników

Absolutnie nie można sugerować, że bezpieczeństwo polskich pracowników jest ponad standardowo zagrożone - a chodzi o na przykład pracujących na budowie. Oczywiście w Norwegii, Holandii czy Szwajcarii dużo więcej uwagi w zasadzie poświęca się bezpieczeństwu, choćby dlatego, iż ewentualne kary są srogie, a do tego urzędy są względnie skuteczne, lecz to tak czy siak jeszcze nie oznacza, że Polacy mogą rzec, iż narażają swoje życie. W wielu przypadkach jednak pochwały pracownikom i ich szefom na nieszczęście się nie należą...
archiwalne dokumenty
Twórca artykułu: Random McRandomhead
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Prowadzenie każdej firmy wiąże się z licznymi wymaganiami

Niektóre jak się okazuje są rozciągnięte w czasie nawet na kilka dekad, o czym wielu przedsiębiorców nawet nie ma świadomości. Tymczasem nasze przepisy dokładnie określają, przez jaki czas i w jakiej postaci należy przechowywać daną dokumentację, a niestosowanie się może się zakończyć dla przedsiębiorcy przykrymi konsekwencjami. W przypadku akt pracowniczych czas ten wynosi kilka dekad, i jest to konieczne do tego, żeby byli pracownicy mogli w przyszłości uzyskać informacje niezbędne do obliczenia podstawy emerytury. Wiele firm przetrzymuje większość dokumentów w swojej siedzibie.
kamera do monitoringu

Monitoring wizyjny w naszym otoczeniu - do czego służy i jakie są jego zalety?

Monitoring to w w dzisiejszych czasach to właściwie standard i można go spotkać niemal wszędzie. Zadaniem monitoringu jest dozorowanie domu, firmy, czy innego terenu. Aktualnie, montaż takiego monitoringu oferowany jest do wszelkiego typy obiektów. Możemy go zainstalować nie tylko na przestrzeniach dużych firm bądź instytucji, ale także w niewielkich sklepach, jednorodzinnych domkach, na osiedlach, halach produkcyjnych, w hotelach czy restauracjach. Jak wpływa monitoring na bezpieczeństwo osób i mienia? Czy poza wymienionymi może nieść inne korzyści?
firma
Twórca artykułu: Enterprise Minnesota
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

COBIT 5 jako rozległa metodyka wspomagająca organizacje - Więcej przeczytaj w naszym artykule!

Informatyzacja weszła w każdy teren bytu, w związku z tym niezbędne jest umiejętne rządzenie inwestycjami w techniki informatyczne.
Dzięki zagospodarowaniu COBIT przedsiębiorstwa mogą rozwinąć rządzenie ryzykiem, dopasowanie strategiczne, zarządzanie zasobami, czy pomiary wydajności. Standard ma możliwość być również wykorzystany do kierowania bezpieczeństwem informacji.
odzież ochronna
Twórca artykułu: Highways Agency
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu coraz więcej firm kupuje buty ochronne dla swoich robotników?

Obecnie coraz więcej czasu poświęca się na tego typu sprawy, jak choćby efektywność pracy a także pewność w czasie przeprowadzanej pracy. Są to obecnie dwa tak znaczące zagadnienia, którym oddaje się coraz to więcej uwagi i w obszarze których wykonuje się coraz to więcej szkoleń. Nie ma się z jakiej przyczyny zdumiewać, ponieważ niejednokrotnie statystyki są okropne, gdyż mówią o tym, iż większość wypadków w trakcie pracy wywołanych jest przez brak odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności pracowników i poprzez nieodpowiednie ich przypilnowanie przez osoby decyzyjne, zajmujące stanowiska przewodzące.
usługa faktoringu
Twórca artykułu: Nguyen Hung Vu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co to jest usługa faktoringu?

Faktoring to określony sposób prowadzenia transakcji handlowych bezpośrednio wiążący się z ściąganiem długów. W dniu dzisiejszym w biznesie nierzadko mamy możliwość spotkać się z osobami nieuczciwymi, lub też najprościej ludzi niewypłacalnych. Prowadzenie transakcji z tego typu przedsiębiorcami łatwo może zaprowadzić nas do takiego stanu rzeczy, kiedy całe nasze działanie związane będzie z ryzykiem niewypłacalności takiej osoby.
Znak CE

Znak ce, ISO 50001 – standardy jakości, które wywierają wpływ na poprawienie życia ludzi i zwiększenie jakości jego pracy.

Rozkwit gospodarczy i techniczny powoduje coraz większe zapotrzebowanie ludzi na różnorakie towary. Obecnie produkowanych jest sporo produktów, których kiedyś człowiek nie znał ani nie potrzebował. Jednak razem z poszerzającymi się możliwościami technicznymi człowiek dostrzega potencjał w wielu różnorakich towarach, które zdecydowanie ułatwiają mu życie i pracę.
prawo jazdy
Twórca artykułu: slgckgc
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podręcznik do nauki jazdy warto odpowiednio zapamiętać

Podręcznik do nauki jazdy prezentuje najważniejsze zagadnienia
Jeśli podjęliśmy decyzję, że pragniemy zostać właścicielami prawo jazdy, to najpierw powinniśmy się zapoznać z wszystkimi zasadami obowiązującymi na jezdni, tak aby nie stwarzać niebezpieczeństwa dla siebie, ani dla pozostałych.
dokumenty
Twórca artykułu: Robert Couse-Baker
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Bezpieczeństwo danych osobowych – czyli w jaki sposób firmy powinny wyrzucać dokumenty

Obecnie ochrona danych osobowych ma istotne znaczenie. Firmy muszą przywiązywać dużą uwagę do tego, by dane ich klientów pozostały nienaruszone i były bezpiecznie magazynowane, ponieważ wszelkie naruszenia pod tym względem, mogą mieć przykre konsekwencje prawne i finansowe. Z tego powodu stosuje się rozmaite rozwiązania, które mają na celu zabezpieczenie danych osobowych.
monitoring domu

Dlaczego naprawdę warto podnosić swe umiejętności do kierowania samochodami?

Przed jakąkolwiek zmianą ustawy w Prawie o ruchu drogowym, w szkołach jazdy tworzą się niezwykle duże kolejki. Jest tak z tego powodu, że ludzie obawiają się, że nowe unormowania będą jeszcze w większym stopniu restrykcyjne niż te obecne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.