Umowa
kable
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Renta dożywotnia lub odwrócony kredyt hipoteczny?

Produkty kredytowe dla nestorów ciągle nie są w naszej ojczyźnie popularne, jednakże rynek regularnie wzrasta.


Renta dożywotnia lub odwrócony kredyt hipoteczny?

W 2014 roku liczba umów podpisanych przez fundusze hipoteczne zrzeszone w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych sięgnęła 500.
sprzęt
Twórca artykułu: Neil Rickards
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Umowa i definicja faktoringu - czyli, wszystko co musisz wiedzieć na temat tego konkretnego określenia

Czym dokładnie bywa umowa faktoringu oraz jaka jest jego definicja? Jakiego rodzaju są jej rodzaje oraz kim tak naprawdę bywa faktor? To wszystko bez problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowego felietonu!


Umowa i definicja faktoringu - czyli, wszystko co musisz wiedzieć na temat tego konkretnego określenia

Przede wszystkim zanim rozpoczniemy temat powinno się zwrócić wzrok, że umowa faktoringu, ma w posiadaniu coś takiego jak "dwustronny charakter".
Pożyczka
Twórca artykułu: blu-news.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przyszły czasy w których szybki zastrzyk gotówki to sprawa codzienna. W tej sytuacji każdy ma możliwość zawnioskować o szybką pożyczkę bez biku.

Pożyczki bez BIKu to nie tylko błyskawicznie otrzymane pieniądze, ale również wsparcie w momentach, gdy stracimy wszystko. W jednej chwili możesz być bez pracy, bez domu, z zadłużeniem i bez pieniędzy. Jedną z opcji wybrnięcia z takich momentów są szybkie pożyczki.
Finanse
Twórca artykułu: OTA Photos
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób oszczędzać pieniądze na emeryturę

Dzięki szczędzeniu na emeryturę zdołamy zapewnić sobie godziwą przyszłość. Nie warto być na bakier z oszczędzaniem, albowiem przyszli emeryci najprawdopodobniej uzyskają emeryturę na poziomie 50 – 40% swojej ostatniej pensji. Istnieją różne sposoby gromadzenia środków finansowych, które pozwalają zaoszczędzić nawet paręset tysięcy złotych.
Patent
Twórca artykułu: Archives New Zealand
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Istotne kwestie o których powinni wiedzieć właściciele firm. Niektóre zagadnienia

Prawo dopiero zaczynamy dostrzegać, gdy jego zapiski dotyczą nas w bezpośredni sposób. Niby odnosi się ono do wszystkich, w dużym lub mniejszym stopniu, lecz słowo klucz - “w większym stopniu” ma tu spore znaczenie. Możemy to dokładnie zauważyć na danych przykładach, najbardziej tych odnoszących się do działalności przedsiębiorstw. W takich sytuacjach działania prawne, przepisy i regulaminy bardzo silnie oddziałują na życie każdego z nas. Przypatrzmy się takim pojęciom.
praca
Twórca artykułu: Nicholas Wang
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ogromna ilość ciekawych ofert pracy w Necie

Internet służy nam teraz do wielu celów. Korzystamy z niego w czasie nauki, w pracy, służy nam także do rozrywki bądź komunikowania się z innymi jednostkami. Zawiera niemało informacji i wiadomości z różnorodnych dziedzin, jakie nieraz okazują się pomocne i przydatne. W Internecie częstokroć robimy również zakupy, albowiem sklepów internetowych oferujących różnorodne artykuły oraz usługi jest dzisiaj bardzo dużo.
rozliczanie PIT
Twórca artykułu: eFile989
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dobór dobrego formularza

Wybór odpowiedniego formularza do rozliczenia swoich przychodów nie zawsze jest prostą kwestią. Nieraz wystarczy nam jeden formularz, a bywają przypadki, że prócz trzech kluczowych formularzy jesteśmy zmuszeni dostarczyć też kilka załączników. Druk PIT 28 wypełniają obywatele rozliczający swoją aktywność gospodarczą.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.