Dłużnik
finanse
Twórca artykułu: Global Panorama
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kontrola należności w organizacji

Każde przedsiębiorstwo powinno być jak najlepiej zorganizowane, tak, aby wszystkie jego komponenty mogły działać jak należy. Jedną z niezbędnych spraw jest kontrola finansów, dzięki której możliwe jest zminimalizowanie ryzyka wystąpienia bankructwa. Co należy wiedzieć o odpowiednio przeprowadzonej kontroli?
windykacja
Twórca artykułu: Andrius Repsys
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Informacje na temat długu - co trzeba wiedzieć

Biznesmeni coraz to nagminniej mają kłopoty z dostawcami, jacy nie regulują swoich zobowiązań w terminie. Rozmowy na temat spłat bywają nieefektywne. W owej sytuacji najlepszym rozwiązaniem z punktu widzenia zarządzającego biznesem może być skorzystanie z możliwości, jakie daje tzw. windykacja polubowna. Przedsiębiorcy do dyspozycji mają jednostki z dedykowaną ofertą dla sektora B2B. Prezentujemy kilka wskazówek, w jaki sposób przygotować się do kooperacji z firmą windykacyjną.
dług w euro
Twórca artykułu: Ervins Strauhmanis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak efektywnie ściągnąć należne zobowiązanie od mieszkańca Niemiec?

Prowadzenie interesów w Niemczech to najczęściej opłacalna działalność. Niestety, możemy paść ofiarą nieuczciwych partnerów. Jak najszybciej wyegzekwować przysługujące nam środki finansowe?
gotówka, pieniądze, euro
Twórca artykułu: Håkan Dahlström
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Prace windykacyjne – na czym polegają oraz jak dziś wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie ofertę?

Na rynku funkcjonuje dziś rzeczywiście dużo firm, które zajmują się realizowaniem różnego rodzaju usług. Jest to zresztą witane z dużym entuzjazmem przez konsumentów, jako że wielu prac nie muszą wykonywać własnoręcznie, wystarczy że zgłoszą się do specjalistów, którzy posiadają stosowną wiedzę oraz doświadczenie.
finanse
Twórca artykułu: UNU-WIDER
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na czym polega ściąganie długów i jakie prawa przypadają dłużnikowi?

Pożyczki, "chwilówki" - coraz sporzej rodaków zadłuża się w przeróżnych instytucjach. Wszystko jest dobrze, dopóki spłacamy raty o czasie, gorzej, jeśli zaczyna brakować funduszy na punktualne oddawanie należności. Jakie prawa przypadają dłużnikowi, kiedy zgłosi się do niego firma windykacyjna. Co robić? Jak podejmować rozsądne decyzje? Co to jest windykacja oraz jakie są jej typy? Na początek chcę objaśnić, iż windykacja to nie to samo, co egzekucja komornicza.
usługa faktoringu
Twórca artykułu: Nguyen Hung Vu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co to jest usługa faktoringu?

Faktoring to określony sposób prowadzenia transakcji biznesowych ściśle związany z ściąganiem należności. W dniu dzisiejszym w biznesie często mamy możliwość spotkać się z osobami nieuczciwymi, lub też najzwyczajniej ludzi niewypłacalnych. Prowadzenie transakcji z takimi przedsiębiorcami łatwo może zaprowadzić nas do sytuacji, kiedy nasza cala działalność związane będzie z ryzykiem niewypłacalności takiej osoby.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.