Kurs
osoby starsze

Praca w charakterze opiekunki jest doskonałym zajęciem dla kobiet po czterdziestce, które mają niemałe problemy ze znalezieniem zatrudnienia

Obecny rynek pracy jest mało łaskawy dla niewykwalifikowanych pań po pięćdziesiątce. Ten rynek póki co rządzi się własnymi prawami i często dyskryminuje niektórych kandydatów, a szczególnie reprezentantki płci pięknej. Choć w ogłoszeniach nie wolno umieszczać dyskryminujących sformułowań, to pracodawcy wcale się tym nie przejmują. Jeżeli ktoś jednak twierdzi, że ambitna, a równocześnie pracowita sześćdziesięciolatka, która ma poważne braki w wykształceniu oraz przez ostatnie dziesięć lat zajmowała się tylko domem, jest skazana na wieczne bezrobocie, ten na pewno się myli.
pracownicy w biurze
Twórca artykułu: Michael Coghlan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Posadzkarz - czym się zajmuje oraz jak konkretnie wyglądają jego średnio zarabiane pieniądze?

Usłyszawszy słowo "posadzkarz" sporej większości spośród nas, którzy to w ogóle nie znają się na tego typu rzeczach - przychodzi na myśl ktoś, kto najzwyczajniej kładzie posadzki.
paliwo
Twórca artykułu: OER Training
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zamień walutę po dobrym kursie

Współcześnie żyjący Polacy całkiem systematycznie wyjeżdżają zagranicę. Odsetek z nich jedzie tam w celach pracowniczych lub edukacyjnych, lecz większość po prostu podróżuje dla odpoczynku.
finanse
Twórca artykułu: GotCredit
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak zacząć inwestować, żeby nie stracić? O jakich regułach powinniśmy pamiętać przez cały czas?

Jest wiele sposobów, żeby poprawić swoje życie, lecz najczęściej miast z nich skorzystać wolimy zadowalać się półśrodkami. Podczas gdy, by rozpocząć coś interesującego w życiu musimy pomyśleć choćby o interesującym kursie, jaki pomoże nam dostać lepszą pracę. Takim kursem jest na przykład cisco kurs. Kolejne sposoby są także ciekawe, lecz najbardziej popularnym będzie rozpoczęcie inwestowania. W jaki sposób zacząć, żeby otrzymać pożądane rezultaty?
rezultaty
Twórca artykułu: NTNU, Faculty of Natural Sciences and Technology
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Poślij swoje dziecko na kurs medyczny - być może uratują komuś życie!

W współczesnych czasach znajomość podstawowych zasad pierwszej pomocy jest właściwie niezbędna - jeżeli będziesz mieć wyuczone pewne odruchy, wtedy być może będziesz mógł uratować czyjeś zdrowie lub życie!
schemat BHP
Twórca artykułu: STILL
Zainspirowane przez: TILL

Jaką rolę odgrywa szkolenie BHP i czemu jest tak ważne?

Każdy pracownik, jaki podejmuje nowiuteńką pracę musi obowiązująco przejść poprzez szkolenie BHP. Znajomość zasad BHP jest nadzwyczaj znacząca, gdyż posiada ważny wpływ na bezpieczeństwo w zawodzie - zarówno swoje, jak również innych. Znajomość zasad BHP zezwala uniknąć zagrożenia w pracy, a w przypadku wypadku wyborne przygotowanie pozwoli prędko zareagować oraz zażegnać niebezpieczeństwo.
kurs, szkolenie
Twórca artykułu: Col Ford and Natasha de Vere
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Szkolenia dla tych, którzy zamierzają podwyższyć dotychczasowe kwalifikacje

W dobie naszych czasów każdy z nas ma szansę odbyć wiele profesjonalnych szkoleń, dzięki którym może podwyższyć swoje kwalifikacje w konkretnym zakresie. Oczywiście trzeba wybierać tego rodzaju zajęcia pod kątem naszych kluczowych preferencji – warto kierować się własnymi zawodowymi celami. W wielu przypadkach dzięki zdobytym certyfikatom można zagwarantować sobie sukces na wielu płaszczyznach.
prawo jazdy
Twórca artykułu: slgckgc
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Posiadanie prawa jazdy jest dzisiaj jednym z większych plusów - szkoła jazdy w Tychach!

Obecnie posiadanie auta osobowego jest wielkim udogodnieniem w codziennym życiu. Pomaga nie tylko na sprawne przemieszczanie się, ale głównie na bycie niezależnym czasowo. Aranżowanie rozlicznego typu podróży czy normalne wycieczki na obrzeża miasta są w tej sytuacji o wiele prostsze i na pewno przyjemniejsze. W tym przypadku jednakże nie licząc auta niezbędne jest prawo jazdy, jakim wskazane jest aby zaciekawić się jak najwcześniej. Odłożenie tego na później najczęściej skutkuje wieloletnim zaniedbaniem problemu i w następstwie brakiem tego ważnego uprawnienia. Jeśli więc tylko mamy możliwość to jak najwcześniej zdecydujmy się na kurs.
Dniepr
Twórca artykułu: mik Krakow
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Doskonały sposób na podnoszenie swych kwalifikacji

Współczesne czasy to nieustanny wyścig szczurów. Bez przerwy jesteśmy zmuszeni aby zdobywać nowe umiejętności, aby nadal zdobywać wykształcenie, przekwalifikowywać się. Jeśli pragniemy jakoś walczyć z konkurencją na rynku pracy, na pewno musimy tak się zachowywać.


Doskonały sposób na podnoszenie swych kwalifikacji

Jeśli chcemy stać się atrakcyjni dla naszego przyszłego pracodawcy, powinniśmy ciągle zmierzyć do tego, aby zwiększać swoje kwalifikacje, pozyskiwać nowe zdolności, tak, by sprostać zmieniającym się oczekiwaniom naszych zwierzchników, aby dopasowywać się do zmiennych się trendów na rynku pracy.
szkolenie teamu w szkole negocjacji
Twórca artykułu: mik Krakow
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zdolność prowadzenia interesów

Umiejętność dbania o interesy przedsiębiorstwa i wybór właściwej taktyki, to rozstrzygająca fachowość efektywnego menedżera, bądź właściciela firmy. Techniki przyjmowania inicjatywy w indywidualnych krokach negocjacji to wiedza, jakiej się należy nauczyć.Teraz profesjonaliści w tej dziedzinie planują szkolenia z negocjacji.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.