PRacownik
na konferencji
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakich miejscach zorganizować duże konferencje dla członków naszej firmy? Najlepsze miejsca na szkolenia, integracje oraz konferencje

Właściciele dużych firm nierzadko muszą zająć się organizowaniem szkoleń bądź konferencji dla pracowników. O ile w przypadku niewielkiej liczby zatrudnionych osób można takie szkolenia organizować w zakładzie pracy, w przypadku większych konferencji konieczne jest wynajęcie osobnej sali.
plan pracy
Twórca artykułu: Julian Partridge
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co to jest śledzenie zatrudnionych w firmie

Problem monitoringu pracownika w zakresie jego prawa do prywatności, iż żadne rozporządzenie prawa krajowego nie zawiera definicji dóbr intymnych, do których kwalifikuje się także prawo do prywatności. Podobnie jak nie ma legalnej definicji dóbr intymnych, tak brak jest w lokalnym prawodawstwie objaśnień prywatności, lub również prawa do prywatności. Prawo do prywatności bywa chronione na gruncie prawa pracy. Prywatność osoby zatrudnionej podlega takiej trosce, której podlegają pozostałe interesy i prawa niemajątkowe.
odzież ochronna
Twórca artykułu: Highways Agency
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu coraz więcej firm kupuje buty ochronne dla swoich robotników?

Na obecną chwilę jeszcze więcej czasu przeznacza się na tego rodzaju sprawy, jak chociażby skuteczność pracy i pewność w czasie przeprowadzanej pracy. Są to na obecną chwilę dwa tak istotne zagadnienia, którym oddaje się coraz więcej uwagi i w obszarze których przeprowadza się coraz to więcej szkoleń. Nie ma się z jakiej przyczyny dziwić, dlatego że niejednokrotnie statystyki są straszliwe, ponieważ mówią o tym, iż większość przypadków w czasie pracy spowodowanych jest poprzez brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności pracowników i przez nieodpowiednie ich przypilnowanie przez osoby decyzyjne, zajmujące stanowiska panujące.
praca przy komputerze
Twórca artykułu: Kevin Jarrett
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rozwój zawodowy jako rozkwit osobisty - twoja pierwsza profesja

Pęd transformacji cywilizacyjnych, głównie w wyniku wzrostu technologicznego sprawia, że człowiek musi elastycznie reagować na pojawiające się przemiany na rynku pracy i dostosowywać się do nowych wyzwań i wymagań. Łączy się z tym stałe uzupełnianie i rozszerzanie obecnych sfer, przekwalifikowywanie się, a czasami nawet kilkakrotne zmienianie zawodu.
korporacja
Twórca artykułu: pang yu liu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Praca w znanej korporacji – tak, czy nie

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie daje zbyt wielkich szans na znalezienie dobrej pracy, czy na rozwój zawodowy. Sporo osób bez skutku szuka zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, zwykle nie są nią usatysfakcjonowani.
Prawo autorskie

Zgłębiamy dziedziny prawa autorskiego podczas szkoleń

O tym jak ważne jest posłuszeństwo wobec norm prawa autorskiego nie trzeba nikogo przekonywać. Pozwala to na odpowiedni respekt dla autorów, a nas pilnuje przed możliwością pozwu. Jest to jednak nader wieloaspektowa dziedzina, jakiej poznanie wymaga sporej pracy. Jednocześnie warto poświęcić tej kwestii trochę uwagi.
Królik wydrukowany w technologii 3D
Twórca artykułu: fdecomite
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu cały czas warto dbać o swój rozwój, jakiego rodzaju plusy mają szkolenia oraz coaching.

Chcąc w życiu osiągnąć jakiś sukces należy się bez przerwy rozwijać. Będzie to dotyczyło zarówno pozyskiwania nowych umiejętności, jak również poprawę swoich pozytywnych cech i walczenie z wadami i niedoskonałościami.
branża
Twórca artykułu: Homeandgardners
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czym jest rachunek do umowy o dzieło oraz jakie powinien on zawierać elementy?

Są wszelkie formy rozliczania się z pracodawcą. Jak wiemy, mógłby być to stosunek pracy oparty o umowę o pracę. W przypadku posiadania poprzez kadrowicza działalności przemysłowej, może on swemu pracodawcy po prostu przygotować fakturę.
Businessman in work
Twórca artykułu: Victor1558
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób pracodawcy mogą współcześnie nadzorować własnych pracowników?

Zachowanie dyscypliny w naszych miejscach zatrudnienia niejednokrotnie jest wyzwaniem bardzo trudnym. Doświadczenie ewidentnie ukazuje, że owe zagadnienie jest stosunkowo skomplikowane do rozwikłania. Każdy pracownik bowiem potrzebuje posiadać swoje uprawnienie do prywatności. Pomimo tego pracodawca jest zmuszony do kontrolowania swoich pracowników w zakresie rzetelnego wykonywania obowiązków.
ergonomia stanowiska komputerowego
Twórca artykułu: Moll
Zainspirowane przez: Moll

Podstawy ergonomii miejsca pracy

Nie podlega wątpliwości, iż rozsądne przygotowanie stanowiska pracy to baza do wzorcowego spełniania zadań związanych z pracą zawodową. Parę lat wstecz nie skupiano się na tym nazbyt szczególnie, aczkolwiek w ostatnim czasie można bez problemu dostrzec, iż kwestia ta uległa odmianie. Głównie zaczęli sobie z tego zdawać sprawę szefowie firm, którzy podążają do tego, by zatrudnieni posiadali odpowiednie warunki do tego, aby być w jak największym stopniu kompetentnymi.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.