PRacownik
szkolenie
Twórca artykułu: Campus Party Brasil
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakich powodów sprawy związane z BHP są tak istotne w każdej firmie, jak można poprawić bezpieczeństwo podczas pracy.

Sprawa bezpieczeństwa pracy w dużej ilości firm jest niezwykle istotna. W rzeczywistości to sprawy te interesować powinny każdego zatrudnionego, nawet pracującego na wydawać by się mogło niezwykle bezpiecznych stanowiskach biurowych. Jak się jednak okazuje, nawet na terenie biura może czekać sporo zagrożeń, jakie mogą się zakończyć różnymi chorobami czy wypadkami.
Królik wydrukowany w technologii 3D
Twórca artykułu: fdecomite
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu cały czas warto dbać o swój rozwój, jakiego rodzaju plusy mają szkolenia oraz coaching.

Chcąc w życiu osiągnąć sukces trzeba się cały czas rozwijać. Będzie to dotyczyło zarówno pozyskiwania nowych umiejętności, jak też wzmacnianie swoich pozytywnych cech i eliminowanie niedoskonałości i wad.
informatyk przed komputerem
Twórca artykułu: zenjazzygeek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Branża IT- umiejętności potrzebne, by móc zacząć pracę w branży oraz szukanie idealnego miejsca pracy

Podczas wyboru studiów wielu z nas wybiera studia o kierunku informatycznym. W dobie komputeryzacji takie zawody na pewno mają duże szanse na rynku pracy i łatwiej jest znaleźć pracę na wymarzonym stanowisku.
Businessman in work
Twórca artykułu: Victor1558
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób pracodawcy mogą współcześnie nadzorować własnych pracowników?

Zachowanie dyscypliny w naszych miejscach zatrudnienia w szeregu przypadków jest zadaniem niesłychanie trudnym. Doświadczenie ewidentnie ukazuje, że owe zagadnienie jest stosunkowo trudne do rozwikłania. Każdy pracownik bowiem potrzebuje posiadać swoje uprawnienie do prywatności. Niemniej jednak pracodawca jest zobligowany do monitorowania swoich osób zatrudnionych w zakresie profesjonalnego wykonywania obowiązków.
Prawo autorskie

Zgłębiamy dziedziny prawa autorskiego podczas szkoleń

O fakcie, iż ważne jest przestrzeganie norm prawa autorskiego nie trzeba nikomu tłumaczyć. Pozwala to na adekwatny szacunek dla autorów, zaś nas pilnuje przed sposobnością bycia pozwanym do sądu. Jest to jednak nad wyraz zagmatwana dziedzina, której badanie wymaga dużo czasu. Jednocześnie warto poświęcić tej kwestii nieco uwagi.
plan pracy
Twórca artykułu: Julian Partridge
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co to jest śledzenie zatrudnionych w firmie

Zagadnienie monitoringu pracownika w zakresie jego prawa do prywatności, że żadne zarządzenie prawa krajowego nie zawiera objaśnień dóbr intymnych, do których zalicza się też prawo do intymności. Podobnie jak nie ma prawnej definicji dóbr intymnych, tak brak jest w polskim prawodawstwie definicji prywatności, czy też prawa do prywatności. Prawo do intymności jest strzeżone na gruncie prawa pracy. Prywatność osoby zatrudnionej podlega takiej trosce, której podlegają pozostałe interesy i prawa niemajątkowe.
Pracownicy ochrony

Rekrutacja do firmy Solid Security

Znakomitym przedsięwzięciem na odnalezienie pracy jest rozważenie opcji pracy w ochronie. Wystarczy przekwalifikowanie i ścieżka zawodowa stoi otworem. Jest możliwość przejść specjalny kurs, czy szkołę policealną, która kształci na kierunku pracownika ochrony. Przy ochronie obiektów handlowych jest możliwość wykonywać pracę bez licencji, jeśli natomiast potrzebujemy mieć większe uprawnienia i zarobki, należałoby uzyskać licencję pracownika ochrony fizycznej, albo technicznej.
korporacja
Twórca artykułu: pang yu liu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Praca w znanej korporacji – tak, czy nie

W dzisiejszych czasach rynek pracy nie sprzyja ani znalezieniu wymarzonej posady, ani rozwojowi osobistemu. Sporo osób bez rezultatów poszukuje zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, przeważnie nie są nią usatysfakcjonowani.
Szkolenie
Twórca artykułu: mik Krakow
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wygląda współczesna obróbka elementów mechanicznych, co może dać ciekawego kurs operatora obrabiarek CNC.

Mimo faktu, że współczesny świat oparty jest na sprzęcie elektronicznym, to w dalszym ciągu różnego rodzaju mechaniczne urządzenia są często stosowane w bardzo wielu zastosowaniach. Z tym że znacznie się zwiększyła ich precyzja wykonania, a wszystko dzięki nowoczesnym metodom obróbki. Obecnie zdecydowana większość prac wiążących się z obrabianiem metali jest realizowana za pomocą obrabiarek sterowanych numerycznie.
bhp
Twórca artykułu: Western Area Power
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zrobienie użytku z świadczeń bezpieczeństwa i higieny pracy jest w coraz większym stopniu częste

Korzystanie z usług bhp jest w coraz większej mierze powszechniejsze. Tak donoszą podstawowe przedsiębiorstwa, które trudnią się analizą takiego stanu rzeczy. Motywów, które na to wpływają bez wątpienia jest parę. Na przykład, duże odniesienie ma możliwość mieć to, iż coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na takie usługi, gdyż stają się bardziej odpowiedzialni i mają świadomość, że w swoich miejscach pracy mają powinność dopilnować tego, by wszystko pozostawało w jak najlepszym przypadku.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.