CV
oferty pracy
Twórca artykułu: Daniel Lobo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób skutecznie szukać pracy?

Poszukiwania nowego chlebodawcy mogą trwać miesiącami. Jakim sposobem usprawnić cały proces? Najlepsze rezultaty uzyskamy zaczynając współpracę z profesjonalną jednostką rekrutacyjną. Wysłanie aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie jednostki rekrutacyjnej będzie o wiele bardziej efektywne niż przesłanie CV bezpośrednio do pracodawcy. Internet może być doskonałym źródłem informacji o ofertach, jednakże musimy wiedzieć, gdzie ich poszukiwać. Dla przykładu, pozyskujące coraz to większą wziętość serwisy społecznościowe nie cieszą się poklaskiem w oczach rekruterów.
studia
Twórca artykułu: Startup Mena
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zmienny rynek pracy, czyli jak aplikować, odbyć rozmowę z pracodawcą i otrzymać etat na stanowisku.

Na krajowym rynku pracy pojawia się mnóstwo ofert, jednak dostanie się do danego przedsiębiorstwa wcale nie jest takie proste. Co zrobić w sytuacji, kiedy czytamy propozycję i obserwujemy, że niestety nie pasuje ona dla nas. Odpowiedź jest tylko jedna: nie odrzycać wszystkiego, pesymizm może się tutaj okazać tylko niszczycielem.
Biznesmen
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Jak wybić się na fali konkurencji? Projektujemy pierwsze po studiach CV!

W czerwcu a potem pod koniec września zwykle następują dwie fale masowego składania CV do różnych zakładów pracy. Zwykle są to CV studentów albo świeżo upieczonych magistrów i licencjatów, które nie mają zbyt bogatego akapitu „doświadczenie zawodowe”. Jak skonstruować dobre CV i dostać wymarzoną, pierwszą poważną pracę?
korporacja
Twórca artykułu: pang yu liu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Praca w znanej korporacji – tak, czy nie

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie daje zbyt wielkich szans na znalezienie dobrej pracy, czy na rozwój zawodowy. Sporo osób bez skutku szuka zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, zwykle nie są nią usatysfakcjonowani.
Prawo autorskie

Zgłębiamy dziedziny prawa autorskiego podczas szkoleń

O tym jak ważne jest posłuszeństwo wobec norm prawa autorskiego nie trzeba nikogo przekonywać. Pozwala to na odpowiedni respekt dla autorów, a nas pilnuje przed możliwością pozwu. Jest to jednak nader wieloaspektowa dziedzina, jakiej poznanie wymaga sporej pracy. Jednocześnie warto poświęcić tej kwestii trochę uwagi.
osoby przegladające oferty pracy
Twórca artykułu: Cory M. Grenier
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W każdym miejscu Polski możemy znaleźć oferty pracy

Każdy chce godnie żyć. A jeżeli faktycznie nam na tym zależy, to musimy pomyśleć nad wyborem odpowiedniej pracy. Poszukiwanie pracy nie zawsze jest proste, ale jest wiele ofert pracy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.